Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zaxarenia έγραψε:

ευχαριστουμε πολυ γλυκο φατσουλι ΓΩΓΑΚΙ!!!!

Τι γλυκα σου να χει!!! :kiss:

ποιο γλυκια απο σενα,αποκλειεται ζαχαρενια μου!!! ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωωωωωωω

τι βλεπουν τα καστανα,μπιρμπιλοτα κ τσαχπινικα ματακια μου!!!!????

εγκαινια στο νεο μαγαζι?

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

:blink::pinch::x:blink::S:S Ζαλιστηκα απο το πολυ φυσημα!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

Αληθεια τι επαθες ζαχω; Ο ανεμος μας γραφει λιγο σημερα

ΓΙΩΩΩΩΩΡΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ??????????????? :(:(:(

αχ ρε ΓΙΩΡΓΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!

λολι ειχες φαει σκορδακι ρε???? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θα το ανοιγα εγω που μενω με την πρωτη εγκυος, πως λεμε με τον αερα?αφου θυμαμαι τοτε στο ποιος δεν περιμενει...εκανα κ πλανο πως θα μεινω κ οταν εκανα το τεστ το εγραψα αμεσως....ωραιες ημερες μεχρι κ το φυλλο αμ λαχει πετυχαινω κ μετα....το χαος...τα σκατωνω στην πορεια οποτε δεν θα ειμαι κ γουρλου...ποιο πολυ για γκαντεμο νιωθω...

ζαχα μου σορυ δεν το επιασα ειμαι κ λιγο ξανθια...ακομα ξανθια ειναι η ριζα...τωρα που πατησα τα 30 λεω θα επρεπε να βγαζω ασπρες τριχες κ ακομα ξανθιες ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

λολι ειχες φαει σκορδακι ρε???? :P

:blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

ουπς.......................με μυριστηκατε???????

οχι εγω......το μωρο.................

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΓΡΑΦΩ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΚΟΡΔΑΚΙ ΜΕΣΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε ενα ποστ μια κοπελα περιμενει το 2ο παιδακι της

(με το καλο) και εμεινε εγκυος με τα προεξπ υγρα του συζυγου( μου αρεσει που διευκρινιζω οτι ειναι του συζυγου :laugh: ...τες πα καταλαβατε εσεις)

και της γραφω περα απο τις ευχες....οτι εγω πρεπει να κανω μετα το ''σκηνικο'' 3 ωρες κατακορυφο και να βαλω και ταπα (αυτο το τελευταιο ή το σκεφτηκα ή το ειπα δεν θυμαμαι) και παααλιιιιιιι!!!!

:silly: :blink: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα σημερα ειναι να αδιαθετησωω 28η ημερα....κ ποναω πολυ....που δεν ποναω...εχω κ ενα αγχος μετα το ονειρο που ειδα....οτι ημουν εγκυος κ παλι ειχε προβλημα...κ λεω τωρα λες με προεξπ υγρα να εμεινα?ασχετο....ο αντρας μου, μου λεει οτι ποτε δεν γινεται κατα λαθος κατι ξεφευγει κ λεμε εμεινε ετσι...δεν μπορει να το πιστεψει οτι γινεται κ αυτο....γιατι εγω τωρα κλανω μεντες που λεμε...φοβαμαι μην κανουμε κ μεινω με τον αερα....

ειδες καμια φορα λεμε μενω ευκολα αλλα μετα αρχιζουν τα δυσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι με τον αερα αλλα μετα τι γινεται...?δλαδη δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα...αχαχαχ κ μιλαμε φοβαμαι..λεω μην γινει κ τιποτε...θα ξεφτιλιστω μετα στην γιατρο....τι θα της πω?λεω να παρω αντισυλληπτικα να μην κανω τις γονιμες κ να βαζω κ 2-3 προφυλλακτικα...απο το πολυ αγχος...

γιατι αντε εμεινα γαματα...τελεια θα πεταω απο την χαρα μου...μιλαμε θα σας καλεσω κ στο μαιυτηριο αλλα σκεφτομαι παλι την β επιπεδου κ πεθαινω απο τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ψεματα τωρα δεν θα προλαβω την β επιπεδου θα κανω τροφοβλαστη δηλαδη...αλλα λεμε τωρα....τουλαχιστον εχω καλα νεα για την προεμφυτευτικη οτι μπορω να κανω...οπτε εχω κ κατι θετικο...δηλαδη οταν θα παρουμε ολες τις απαντησεις θα παμε να μιλησουμε με καποιον...εχω κανα δυο γαιτρους στο μυαλο μου...ο ενας ειναι ο ποιο γνωστος στην αθηνα...κ βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ενα πονοκεφαλο...ειναι κατι μερες που δεν αντεχεις να ακουσεις

για αλλα προβληματα...λες, δεν μπορει οοοολος ο κοσμος να βασανιζεται τοσο..... :(

Και ομως....

μετα το σκεφτομαι και αλλιως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...