Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατρός εξωσωματικής - θετικό - εμπειρίες - ονόματ


Recommended Posts

Κοριτσάκια help!

Πριν λίγες μέρες πήρα το 2ο αρνητικό μου σε εξωσωματική και σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό!

Παρακαλώ καταθέστε τις εμπειρίες σας (θετικές ή αρνητικές) μήπως και με βοηθήσετε λιγάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρένια μου σαν συμπεριφορά δεν έχω παράπονο...αλλά δυστυχώς το αποτέλεσμα μετράει...

Και δυστυχώς μετά από αποτυχίες για να "κρατήσεις" την ελπίδα πρέπει κάτι να αλλάξεις...

Ούτε μπορούμε να παίρνουμε ορμόνες συνέχεια αλλά ούτε και τα χρήματα φυτρώνουν στα μπαλκόνια μας!

Πως γίνεται άραγε η επιλογή;;;; Μάλλον από το πόσο καλό εργαστήριο κ εμβρυολόγους έχει... Από τις επιτυχίες του... Γι αυτό κάνω έρευνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Ζαχαρένια μου σαν συμπεριφορά δεν έχω παράπονο...αλλά δυστυχώς το αποτέλεσμα μετράει...

Και δυστυχώς μετά από αποτυχίες για να "κρατήσεις" την ελπίδα πρέπει κάτι να αλλάξεις...

Ούτε μπορούμε να παίρνουμε ορμόνες συνέχεια αλλά ούτε και τα χρήματα φυτρώνουν στα μπαλκόνια μας!

Πως γίνεται άραγε η επιλογή;;;; Μάλλον από το πόσο καλό εργαστήριο κ εμβρυολόγους έχει... Από τις επιτυχίες του... Γι αυτό κάνω έρευνα...

Irene σου έστειλα pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irene μου με τα μωράκια έχω χάσει επεισόδια!λυπάμαι πάρα πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα, ελπίζω η τρίτη (όχι φαρμακερή) να είναι η τυχερη σου, σου εύχομαι τα καλύτερα.

εγω έκανα εξωσωματική στον πάντο. όπως έχω γράψει πολλές φορές είμαι απόλυτα ευχαριστημένη κρίνοντας από το αποτέλεσμα. η αλήθεια είναι ότι η κλινική είναι ΄λίγο απρόσωπη και ο γιατρός λίγο απόμακρος αλλά νομίζω ότι στην περίπτωση της εξωσωματικής μετράει κυρίως η αποτελεσματικότητα. τα εργαστήρια και οι βιολόγοι είναι τέλειοι και όλα σου δίνουν την εντύπωση ότι όλα λειτουργούν πολύ οργανωμένα και βάσει προγράμματος. τον συστήνω ανεπιφύλακτα. έτσι κι αλλιώς σημασία έχει το θετικό αποτέλεσμα έτσι ώστε να μη χρειαστεί να δεις τον γιατρό ή την κλινική πάνω από μια φορά!

ελπίζω να βοήθησα, αν χρειαστείς κάτι άλλο στείλε μου πμ για να το δω σίγουρα γιατί δεν έχω χρόνο να μπαίνω πολύ συχνά.πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλη επιτυχια σε ολεσ μας...ειμαι κι εγω στο ψαξιμο για κεντρο εξωσωματικης....πραγματικα δεν ξερω που να παω..βοηθεια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1,

Γεια σου!

Έχω μία μπεμπούλα δυόμιση μηνών την οποία απέκτησα με εξωσωματική, με την πρώτη προσπάθεια. Για περισσότερες λεπτομέρειες σου στέλνω προσωπικό μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanina έγραψε:

Irene1,

Γεια σου!

Έχω μία μπεμπούλα δυόμιση μηνών την οποία απέκτησα με εξωσωματική, με την πρώτη προσπάθεια. Για περισσότερες λεπτομέρειες σου στέλνω προσωπικό μήνυμα.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ VANINA

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΜΠΟΡΩ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Kορίτσια καλησπέρα,

την βοήθεια σας please!!!!

Προσπαθούμε 3 χρόνια και δεν έχει έρθει το μωράκι. Είχαμε ενα θεματάκι το οποίο το ξεπεράσαμε και όλα οκ. Τώρα το μόνο που χουμε είναι ο θυροειδής μου που πέρνω μισό χαπάκι και το χουμε ρυθμίσει. Από την άλλη λέμε να ξεκινήσουμε και να κάνουμε σπερματέγχυση εφόσον φυσικά μας το προτείνει ο γιατρός μας. Εσείς έχετε κάποιο γιατρό να μου προτείνετε για σπερματέγχυση. Θα περιμένω pm σας γιατί είμαι λίγο πελαγομένη και δεν μπορώ να μιλάω και ελεύθερα στο περιβάλλον μου γιατί έχουν αρχίσει τα αντε ποτε και τι περιμένετε και γιατί δεν προσπαθείτε διαφορετικά και κάτι τέτοια. Λες και παντρεύτηκα για να τους δίνω αναφορά και να τους ενημερώνω. Anyway, θα περιμένω μήνυμα αν μπορείτε να μου πείτε την δική σας γνώμη και εμπειρία.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...