Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ.................


muriam

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΡΙΝ 2ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΗΝΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ.ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΛΟΣ Η ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΑΝΧΟΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗΣ.ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ Κ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ Κ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΗΓΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!! :ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπήθηκα με το μηνυμά σου γιατί έχω ζήσει παρόμοια περίπτωση και ξέρω πως είναι. Και μεις πήγαμε προπερσυ στο Παρίσι και καλα να χαλαρώσουμε και μόλις γυρίσαμε απο εκεί αδιαθέτησα. Κλάμα, κακό στενοχώρια....αλλά τελικά ο θεούλης είχε άλλα σχέδια. Έμεινα έγκυος "καπάκι" μόλις τελείωσε εκείνη η περίοδος.

Μην λυπάσαι και σκέψου θετικά. Σου εύχομαι να πάθεις ότι ποθείς και μην αφήνεις αυτό το συναίσθημα να χαλάσει τις διακοπές σου και τη διάθεση του συντρόφου σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ?ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ........ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΥΓΕΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ........ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΓΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΗΜΑΣΤΑΝ ΧΑΛΑΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένααααα!!!Sorry για την εξαφάνιση, αλλά τελικά το πήρα στραβά το θέμα της ακατανόμαστής μου και ήμουνα μέσα στα νεύρα και την κυκλοθυμία!!!

Αγαπάκιιιιιιιιιιι;Μ'ακους;Τώρα που είμαι στις καλές μου, ένα θα σου πω!!

Όσο αυτή κι αν προσπαθεί

τα νεύρα να μας σπάσει

τα ωάριά μας θα της πουν

ποτέ της να μη φτάσει"

Ένα ποιηματάκι ηλίθιο της στιγμής αφιερωμένο στην "αγαπημένη" μας περίοδο!

(Ασχέτως αν αυτό τον μήνα δεν κάναμε την παραμικρή προσπάθεια για μπεμπέ γιατί θέλω να είμαι ψυχολογικά έτοιμη και χωρίς άγχος και νεύρα...Τον επόμενο μήνα όμωωωωωωως...ουέ και αλοίμονο σε όποιον σταθεί εμπόδιο ανάμεσα σε εμένα, τα ωαριάκια μου και το σποράκι μας!!!)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κάνε τις εξετασούλες σου και όλα θα πάνε τέλειαααααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα πολύ καλά τα λες….

Έτσι είναι κανένας δεν θα ξανά μπει εμπόδιο στα σποράκια μας άντε …

Εγώ τώρα επειδή μου ειρθε η ακατονόμαστη αυτό το μηνά ελπίζω τον Αύγουστο να είμαι τυχερή έχω και τα γενέθλια μου και το ωραιότερο δώρο θα είναι ένα σποράκι

Ελπίζω σε όλες του mammyland με σποράκι στην κοιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lora-ex Boubou1305 έγραψε:

Έτσι είναι!!!Άντε να φουσκώσουν οι κοιλίτσεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!

Που θα πάει θα φουσκώνουν στο χέρι μας είναι όχι στης ακατονόμαστης να πάει μακριά να πάει αλλού….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Loraki σε σκεφτομουν βρε κοριτσι, λεω που χαθηκες? Λοιπον ετσι δυναμικα σε θελω! Παρε τα πανω σου και παμε! Καναμε την αρχη τον Ιουλιο, επεται συνεχεια για Αυγουστο, Σεπτεμβριο με τις δικες σας κοιλιτσες! Αντε να διαβαζουμε ευχαριστα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nutellaki μου όμορφο;Θα φουσκώσει η κοιλίτσα σου αγάπη μου;Τι όμορφααααααααααααααααα!!!!!!

Άντε με το καλό και σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη με λίγες λιγούρες και ένα υπέροχο μπεμπάκι στα ζυζάκια για 9 μήνες!!!!!!!

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

(κοντεύει να πάθει υπεροξυγόνηση ο εγκέφαλός μου από την χαρά!!!!)Ζήτωωωωω

Την κατατροπώσαμε την ρουφιάνααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω κουκλιτσα μου μεσα απ'την καρδια μου και ευχομαι συντομα να φουσκωσει και η δικια σου κοιλιτσα! Βαλε μπρος αυτο το μηνα, να φερουμε στον κοσμο τα ανοιξιατικα μωρα μας! :laugh:

Αυτος ο μηνας ηταν πολυ τυχερος, πολλες εγκυουλες στο φορουμ! Αντε και ο Αυγουστος να ειναι ακομα πιο τυχερος! Χαλαρα και με μια φουσκωμενη κοιλιτσα συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΖΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΥΤΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΣΥΝΧΑΡΥΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 1 ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...