Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΚΥΡΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Ή ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΔΕΣ??


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ! ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.. ΟΧΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΜΩΣ.. ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ.. ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!! ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ'ΝΑΙ ΑΥΤΟ?? (ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ). marikaki ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ, ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ.. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΠΩΣ ΡΟΖ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα και εγώ έτσι ξεκίνησα με λίγο αίμα ροζ και μετά από λίγο κανονικά η ακατονόμαστη έτρεχε ποτάμι… τι να πω αν δεν σου έρθουν να πας στον γιατρό σου εύχομαι ότι το καλύτερο B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς και εγώ αυτό το πράγμα έπαθα.

Μετά από τις πανέμορφες μέρες καθυστέρησης και εκεί που ετοιμαζόμουνα να πάω να κάνω το τεστάκι είδα κάτι πολύ αχνά ροζ υγρά,με έπιασε αφόρητος πόνος στις ωοθήκες και στην μέση και τελικά μέσα σε 1 ώρα μου ήρθε!

Βέβαια ο κάθε οργανισμός λειτουργεί διαφορετικά σε μια εγκυμοσύνη...οπότε σου εύχομαι τα καλύτερα... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΕΙΝΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ. ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 18/6 ΚΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 32 ΗΜΕΡΩΝ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 36. ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ? ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σου κούκλα μου και εγώ προσπαθώ εδώ και 3 μήνες και τίποτα και εμένα ο κύκλος μου είναι αστά να πάμε χαλιά και έχω απογοητευτεί πολύ αλλά δεν θα μας πάρει και από κάτω!!!! είμαστε πολλές που προσπαθούμε εδώ μέσα για σένα πιστεύω πώς είναι ακόμα νωρίς μην σε πιάνει άγχος σου εύχομαι καλή επιτυχία B B) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl το αγχος φταει και οχι ο κυκλος μας... ολα θα πανε καλα απλα πρεπει να το παρουμε αποφαση και να απολαυσουμε τη διαδικασια..... χαχαχα Αλλα δυστυχως δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ιδια επαθα κι εγω αλλα τελικα μου ήρθε η ανοητη...ουφ καλοκαιρακι όμως...ποιος ξερει μπορει να μας λυπηθεί ο πελαργος εκει που λιωνουμε στη ζεστη και να ερθει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σταματήσουμε να αγχωνόμαστε και να σκεφτόμαστε πολύ θετικά :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...