Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες(και όχι μόνο!!) στην παιδική ηλικία!!


tirogaridaki

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγω θα σου προτείνω να τρως κάτι συνέχεια πχ παρε μαζί μου καποια κριτσίνια ,φρυγανιές, κράκερ να έχεις στην δουλειά μέσα στην τζαντα σου και νεράκι αρκετό τώρα με την ζεστη  Επισης το μεσημέρι να τρώς πιο ελαφριά γεύματα πχ το σνίτσελ τώρα είναι λόγο βαρύ για το στομάχι σου  εγω πριν λίγο καιρό εφαγα σνιτσελ χοιρινό που δεν έχω και θέμα άλλο με το στομάχι μου και το βράδυ έκανα 4 φορές εμετό πριν κοιμηθώ θεώρησα πως ήταν από αυτό γιατί δεν έχω ξανά κάνει  μαλλιά γενικα θέματα με το στομάχι μπορεί να έχει στο πρώτο τρίμηνο   
    • Μακάρι να έρθει το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα και σ' εσένα κορίτσι μου!!!
    • Αχ όντως πρέπει να είναι πολύ συγκινητικό!!!  Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα τέλος του μήνα κορίτσι μου.
    • Κορίτσια μ καλημέρα κ από μένα!!! Έγω χθες είχα μια εφιαλτική μέρα!!! Εκανα εμετούς συνεχεια! Ο, τι έτρωγα το έβγαζα!!! Δν ξέρω αν εσάς μειώθηκαν τ συμπτώματα, κ γώ έτσι νόμιζα ότι τα πρωινά πλέον ήμουν καλά και το απόγευμα με έπιανε! Χθες με διέψευσε πανηγυρικά!!! Νιώθω ότι δν θ σταματήσουν ποτέ Παναγία μ!!! Σε αλλά νέα τη Πέμπτη θ πάω στο γιατρό τον ιδιωτικό ν κάνουμε υπέρηχο γιατί κ ο σύζυγος έχει 20 μέρες και ν δει το μπουρμπουληθρακι ! Και έκλεισα και αυχενική διαφάνεια για 1 Ιουλίου το πρωί 9 η ώρα γ να μπορεί ν είναι κ ο σύζυγος εδώ μιας κ μετά φεύγει για ταξίδι μια βδομάδα ! Αχ κορίτσια τις μέρες π ήταν εδώ ο άντρας μ ήμουν καλά! Με το που έφυγε χθες δεινοπάθησα! Σήμερα αύριο περιμένω και τις εξετάσεις της θρομβοφιλιας! Σήμερα νιώθω τρομερή εξάντληση ! Χθες το στομαχι μιυ όλη μέρα ήταν άδειο! Ευτυχώς μπόρεσα κ κράτησα το τ4 και το Σαλοσπίρ τ βράδυ! Όλα τ αλλά φιλισιν β12 d3 τ εκανα εμετο ! Ούτε το χάπι γ τον εμετο δν μπορούσα ν πάρω χθες ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ @Elli13 είναι σίγουρη πως όλα θ είναι τέλεια κ το μικρακι σου θ σε χαιρετάει η και θα σε μουντζώνει μπας και στρώσεις χαρακτήρα 😂😂😂😍 πίστεψε σε αυτό το μικρό πλασματάκι ! Ήρθε γ ν μείνει 😍😍😍 περιμένουμε νέα σ 🧿 @Θέτις Κ.σ μου αγαπημένη μ μαζί πάμε εμείς σε όλα! Αυχενική την ίδια μέρα έχουμε! Όλα καλά θ πάνε !!! 😍😍
    • Καλημέρα κορίτσι μου. Έκανα το πρωί τεστ και δεν είδα ξεκάθαρη γραμμή όπως θα έπρεπε. Οπότε λογικά σήμερα θα πρέπει να μου έρθουν 😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...