Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΕΡΜΑΤΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΝΕΤΑΙ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΣΠΕΡΜΑΤΙΚΑ ΥΓΡΑ.. ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβάμαι πως γίνεται... Υπάρχουν σπερματοζωάρια στα προσπερματικά υγρά, γιαυτό δεν είναι ασφαλές να μην χρησιμοποιεί κανείς προφυλακτικό από την αρχή...

Εάν δεν γίνομαι αδιάκριτη, μπορείς να πείς περισσότερα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΜΑΡΙΚΑΚΙ.. ΠΡΙΝ 7-8 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ.. ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ, ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ, ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ, ΠΟΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΟ 37.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? Ή ΚΑΙ ΟΧΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο κοντά βρίσκεσαι στην περίοδό σου;;; Το αίμα που είδες, εμένα με παραπέμπει σε περίοδο ωορυξίας. Γιατί το αίμα της εμφύτευσης συμβαίνει λίγες ημέρες πριν από την έναρξη της περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

19 ΜΕ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.. ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ (ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ) ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΓΙΝΕ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ.. ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ-ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εάν η τελευταία σου περίοδος ήταν στο τέλος Ιουνίου, τότε σίγουρα πριν απο 7-8 ημέρες θα πρέπει να είχες ωορυξία. Από αυτά που γράφεις νομίζω ότι το αίμα οφείλεται σε ωορυξία. Εάν περιμένεις περίοδο γύρω στις 20 Ιουλίου, οι ημέρες που είδες το αίμα είναι πολύ μακριά από εμφύτευση. Στην ηλικία σου πρέπει να έχεις ωορυξία κοντά στα μέσα του μήνα. Εάν ήσουν 40, θα σου έλεγα ότι απο την 8η έως την 15η ημέρα του μήνα είναι όλες επικίνδυνες ημέρες.

Εγώ δεν νομίζω ότι είσαι έγκυος... Ψυχραιμία, πάντος Δεσποινάκι και σύντομα θα διαλευκανθούν όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπωσδήποτε περιμένουμε νέα σου!!!! Εάν το θέλετε το μωράκι, ελπίζω και σου εύχομαι, ολόψυχα, να είσαι :):):)

Είχαμε περίοδο τις ίδιες περίπου μέρες, και περιμένω και εγώ να δω αν είμαι έγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ marikaki27 ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!! ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ.. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ.. ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 20 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΜΕΤΑ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πολύ καλά νέα μου ακούγονται :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ περιμένω στις 24. Ακόμα δεν έχω συμπτώματα :( εκτός απο μια φοβερή κούραση σήμερα το πρωί. Εάν είμαι, θα το καταλάβω τις επόμενες μέρες.

Η δική σου αναμονή έχει σχεδόν τελειώσει ;)

Εάν κάνεις τέστ αύριο που περιμένεις, θα μάθεις με σιγουριά ;)

Καλή επιτυχία σου εύχομαι :silly: :silly: :silly:

Να μας κρατάς ενήμερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ! ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.. :(:( ΟΧΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΜΩΣ.. ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ.. ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!! ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ'ΝΑΙ ΑΥΤΟ?? :unsure::S (ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ). marikaki ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχραιμία δεσποινάκι...σύντομα θα ξέρεις εάν είναι περίοδος :unsure:

Όσο για μένα, με έχει φάει η αγωνία :unsure::unsure::unsure:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου :) Σύντομα θα ξέρω και εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...