Μετάβαση σε περιεχόμενο

χοριακη 15. να ελπίζω λέτε?


Recommended Posts

καλησπέρα.. είναι που έκανα αποτοξίνωση κ δεν έμπαινα κ που να ξερα προχθές οταν σας έλεγα τον πόνο μου..

δεν ξέρω πως κ γιατί, ένιωθα κάπως, μου ρθε κ κανα ενα τεστ την 28η μερα, χθες. βγήκε αχνό θετικό.. λέω του άντρα μου λες??? ας βγει κ αυτή η ψυχη πάω για χοριακή κ βγήκε 15.. αρκετα χαμηλή το ξέρω.. ο κύκλος μου 3 μήνες τώρα είναι 28 μερες. επαφές είχαμε 8, 10, 12, 14 κ 26η μερα.. μέχρι στιγμής δεν νιώθω κάτι, πονάει το στήθος μου αραια κ που.. κ θέλω να πιστεύω, προσέυχομαι, ελπίζω οτι θα ανέβει..

φοβάμαι μην είναι βιοχημική... θα ξαναπάω βέβαια κ αύριο.. ξεκίνησε καμια σας απο ετσι χαμηλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μη στεναχωριέσαι και να μη τρεχεις καθε 3 και λίγο ;)

Θα πας μια και καλη την Παρασκευη και δείς τη χοριακούλα σου να εεχι εκτοξευθει.

Σταματα να σκεφτεσαι αρνητικά..... εχεις ενα σποράκι στη κοιλίτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω! Εγώ!!!!!

Ξεκίνησα με 23 (το φανταστικό 23!!!)

κ τώρα μόλις κοίμησα στην αγκαλιά μου

το 11 μηνών αγγελουδι μου!!!!!!!!!

Εlpis,

να έχεις «elpis», φυσικά!

Θετικό τεστ κ χοριακή θετική...

Την έκανες κ εσύ πολύ νωρίς

(κ εγώ με κύκλο 28 ημερών

την είχα κάνει στην 23-24ή μέρα...)

Ίσως έγινε κ αργά η συλλληψη....

Συγχαρητήρια!

Σε 2 μέρες επαναλειψη;

Αύριο; Τι σου είπε ο γιατρός;

Υγ: να ρωτήσω κ κάτι;

Η ανα 2 μέρες επαφές ήταν τυχαίο

ή ανήκεις σε αυτούς που λένε πως μόνο

έτσι ..μένεις έγκυος;

Προσωπικα (κ οι περισσότεροι καταρτισμενοι γιατροί)

αυτό το θεωρούν μύθο!

....Άντε είπα κ το άσχετο μου!

Ενημέρωσε μας για τις εξελίξεις

κ ...μην σηκώνεις βάρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!! ειλικρινά είμαι πάρα πολύ συγκινημένη, βουρκωμένη αλλά φοβάμαι.. όποιος έχει καεί στο χυλό φυσάει κ το γιαούρτι,, φοβάμαι πάρα πολύ γιατι την άλλη φορά που παλλινδρόμησε την 11η εβδομάδα, 26η μερα ειχα 100+.. κ όσο να ναι δεν ξενχιέται

μακάρι, προσεύχομαι όλα να πάνε καλα!!!!!!

το είπα στη γιατρό μου. μου είπε οτι είναι πολυ νωρίς, να πάω την πέμπτη να δω αν ανεβαίνει για να ηρεμήσω λίγο κ αν ολα πανε καλα να κανω κ προγεστερόνη μπηως χρειαστεί να πάρω τίποτα λόγω παρελθόντος.. κατα τα άλλα να κάνω το σταυρό μου, να μην κανω extreme πράγματα.. δεν την είδα κ πολύ θετική βέβαια, αλλά τι να πει κ αυτή.. το καταλαβαίνω κ εγώ οτι είναι νωρίς αλλά την πήρα μονο κ μόνο μη χρειαστείνα πάρω τίποτα..

σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!! εύχομαι ό,τι καλύτερο κα για σας!!!!! θα σας πω αύριο τα νεα..

marimari οχι τυχαία.. είπα να έχω ένα σύστημα, γιατί καλώς ή κακώς καταλαβαίνω το σώμα μου.. αν κ πιστεύω οτι αν έίναι να γίνει θα γίνει!!

thena μακάρι να σου μοιάσω!!!!!!!!!!!!! σε ευχαριστώ πολύ!!κ σενα zaxarenia!!!!!

gioulaki καθε 3 κ λίγο.. αφου λέω δεν είναι συχνοουρία καθώς δεν έχω τίποτα αλλά πάω μονο κ μονο για να ελέγξω..

το καλό είναι οτι άφαντη η ακατανόμαστη κ όσο αυτή λείπει εμείς ελπίζουμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπερδεύτηκα λίγο :blink:

δεν έχω κάνει ποτέ ούτε τεστ ούτε χοριακή.

δηλαδή κορίτσια με μια χοριακή πριν καν

την καθυστέρηση μπορείς να ξέρεις αν είσαι έγκυος ;

ή τέλος πάντων να φανεί κάτι, οτι ίσως και να είσαι ;

elpis δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

μπερδεύτηκα λίγο :blink:

δεν έχω κάνει ποτέ ούτε τεστ ούτε χοριακή.

δηλαδή κορίτσια με μια χοριακή πριν καν

την καθυστέρηση μπορείς να ξέρεις αν είσαι έγκυος ;

ή τέλος πάντων να φανεί κάτι, οτι ίσως και να είσαι ;

elpis δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά σου εύχομαι τα καλύτερα!!

fenete i xoriaki meta apo 2 vdomades apo ti silipsi alla xamila

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΦΟΥΛ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μεν θελω να σε ξεσηκωσω αλλα συγχαρητηρια!!!!!!!1την προηγουμενη τριτη εκανα χοριακη και βγηκε 13 και εγω κυκλο 28 μερες ειχα και την δευτερα ειχε παει 370 αρα εγκυος.Θα περιμενουμε νεα σου ...βρε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα..

δεν ειναι και πολύ καλά τα νεα..

πήγα το πρωί για χοριακή κ ανέβηκε μόλις μια μονάδα.. απο το 15 στο 16, κάτι.. οπότε βιοχημική μου μοιάζει.. δεν ειμαι αισιοδοξη.. α΄φαντη βέβαια κ η περίοδος.. κ όχι τίποτα άλλο ειχα κανονισει διακοπές βα΄σει περιόδου κ τώρα μου τα ανατρέπει όλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...