Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!


muriam

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ 24/5 Κ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 5/7 Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ?ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?ΝΑ ΤΙΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΙΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΦΕΝΙΚΩΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ.ΚΟΝΤΕΥΩ 2ΜΗΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΚΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΩΡΗΞΙΑ?Κ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ?ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!mporeis na kaneis alli 1 na sigoureuteis giati mporei na egine polu arga i sullipsi afou exeis megalo kuklo!oso gia lathos..einai spanio alla oxi apithano.prwti fora exeis toso megali katusterisi?exeis polukustikes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακι μου!!! βασικα ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται?

εγω ειχα 3 μηνες καθυστερηση..τι τεστ εκανα τι χοριακη τιποτα.τελικα πηγα στον γιατρο μου εκανε κολπικο υπερηχο ημουν σε ολα ενταξει...και καταληξαμε οτι ειναι ορμονικο το προβλημα.μου εδωσε μια σειρα εξετασεων και εκανα.πριν κανω τις εξετασεις ομως μου εδωσε τα πριμολουτ και μου ηρθε περιοδος.απο το μαιο μεχρι και σημερα εχει στρωσει προς το παρον ο κυκλος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ 1 ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΙΣΩΣ ΕΧΩ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ.ΠΑΝΤΩΣ 1ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αν θελεις ακουσε με...εφοσον εισαι διακοπουλες..κοιτα να περνας καλα να ξεχαστεις και κανε κι ενα μπρεικ απο το μαμμυ,κι οταν γυρισεις με το καλο και κανεις τις εξετασεις σου θα ξεκαθαρισει το τοπιο.. :kiss::kiss::kiss: καλες διακοπουλες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδα ξέρω το συναίσθημα...

μου εχει τύχει KAI πριν ξεκινήσω τις προσπάθειες ΚΑΙ πρόσφατα τελευταία περίοδο είχα να φανταστείς από 30 Απριλίου στις 13 Ιουνίου...για μέτρα!

αλλα εγώ ξέρω οτι ανεβοκατεβαίνει η προλακτίνη μου σαν ασανσέρ (δεν εχω πολυκυστικές)!

οπότε παίρνω θεραπεία και 13 Ιουνίου ήρθε μόνη της ξαφνικά! Λοιπόν, μην αγχώνεσαι - το ξέρω οτι είναι δύσκολο, αλλα πρέπει να προσπαθήσεις!

Απόλαυσε τις διακοπές σου και οταν ερθει η περίοδος κάνεις και τις εξετάσεις, αν δεν ερθει θά μιλήσεις με τον γιατρό σου και θα σου πει τι θα πρέπει να κάνεις. ΟΛΑ εχουν λύση, δεν χρειάζεται πανικός...

relaaaaaaaaaaxxxxx...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΡΟΠΕΡΣΙ. ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΪΟ ΩΣ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΧΩΡΙΑΚΕΣ, ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΥΡΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΚΑΡΤΕΛΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ ΕΤΣΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΜΗΠΩΣ ΒΙΩΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΝ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΕΚΙΚΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΩΡΗΞΙΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΚΛΟ.ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα μου το έχω περάσει και εγώ πριν 4 χρονιά από τον Μάιο και μου ηρθέ μετά τον Σεπτέμβριο και έκανα τα πάντα και εγώ εξετάσεις τεστ μέχρι που ο γιατρός μου είπε καμιά φορά έχουμε και κρυφή εγκυμοσύνη και τελικά μου έδωσε κάποια χάπια τα όπια δεν θυμάμαι και μου ηρθε μετά από 4 μήνες ο κύκλος μου είναι σκατα και εμένα τώρα κάπως έχει έρθει στα καλά του….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ Κ ΕΣΥ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ 1ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ 10ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΧΑΠΙΑ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...