Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 19η ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ 2 ΜΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΡΙΝ ΤΑ ΕΝΙΩΘΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ???ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΝΙΩΣΑΤΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ??ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ Κ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΣΤΗΝ 20η ΜΕ 21η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εγω το ακουσα πολυ νωρις το μωρακι μου 16 εβδομαδα . τωρα ειμαι 21

μπορει κ ν ειναι τ μωρο σου . προσπαθησε ν ξεκουραζεσαι πιο πολυ ετσι για ν το αντιληφθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον είχα νιώσει 21 + 1 μέρα...

& μένα η γιατρός, μου είχε πει οτι δεν πρόκειται να το νιώσω πιο νωρίς...

Είναι υπέροχο συναίσθημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αΑν και νομιζω το ακουσα μια βδομαδα νωριτερα ..ενα τικ τικ ..χαμηλα κατω απο τον αφαλο..και πιστευα ηταν η ιδεα μου..επισημα ηταν την επομενη του Πασχα..τη Δευτερα 18 και 1 ημουν!!

Στην πρωτη μου ηταν ακριβως στις ιδιες μερες..ιδια εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και από μενα...

εγω τον ακουσα στην 19η εβδομαδα..ηταν χτυπηματακια κατω χαμηλα...

με το καλο το μωρακι σου και να το νιωσεις και να το κρατησεις αγκαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μένα με το καλό το μωράκι σου!!

και εγώ την 19η βδομάδα την αισθάνθηκα για πρώτη φορά (ακριβώς ένα χρόνο πριν τώρα που το σκέφτομαι) ήμουν ξαπλωμένη και ενοιωσα ένα μικρό 'χτυπηματάκι', κάτι που δεν είχα αισθανθεί ξανά.

στην αρχη είχα και εγώ τις αμφιβολίες μου αλλά απο εκείνη την μέρα το 'χτυπηματάκι' επαναλαμβανόταν αρχικά μια με δυο φορές την ημέρα και μετά όλο και περισσότερές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ ΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ Κ ΕΠΕΜΕΝΑ. Ε ΚΑΠΟΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΧΑΧΑ ΚΟΝΤΨΕ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΙΣΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΤΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΛΟΓΚΑΝ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ?? ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...