Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

milina έγραψε:

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. rena9 23/7

2. aerini 26/7

3. Μωρουλινη 26/7

4. maria12 28-29/7

5. marilou85 26/7

6. maimoudaki 30-31/7

7. TOULINA 3/8

8. "μαριακαβαλα"6/8

9. mywish 13/8

10. 3enia 14/8

11. morouli 16/8

12. tetoulina 16/8

13. happy 23/8

14. marikaki27 24/8

15. tinkerbel25 25/8

16. andria 25/8

17. kimon 25/8

18. afrodite 30/8

19. rose25 6/9

20. anastasia32 23/8

21. cuando 14/9

22. barb 15-16/9

23. μηλινα 20/9

συγγνωνη κοριτσια, αλλα μηπως πρεπει να βγαλουμε καποιες απο τη λιστα που (δεν) περιμεναν μεχρι 16/8;;;;μηπως ειχαν ευχαριστα νεα να χαρουμε;;;;!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. 3enia 14/8

2. morouli 16/8

3. tetoulina 16/8

4. happy 23/8

5. tinkerbel25 25/8

6. andria 25/8

7. kimon 25/8

8. afrodite 30/8

9. rose25 6/9

23. anastasia32 23/8 ;) :laugh:

11. cuando 14/9

12. barb 15-16/9

13. μηλινα 20/9

14. marikaki27 20/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σας!!

Τι μου κάνετε??? Δεν βλέπω κίνηση...

Εύχομαι να είστε όλες καλά και να τα περνάτε τέλεια!!

Μακάρι να γυρίσετε όλες φουσκωμένες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου πως ειστε?

μιλινακι μην με βγαλεις κ μενα απο την λιστα ακομη περιμενω.

ελπιζω να ειστε ολες καλα ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΔΙΑΒΑΖΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟΜΙΣΗ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΤΣΟΥΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΗΡΘΕ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΚΥΚΛΟ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που χαθηκατε ολες????φυγατε διακοπες??????

εχω 4 μερες καθυστεριση αλλα φοβαμε να κανω τεστ η κοιλια μου πονουσε πολυ αυτες τις μερες σημερα τιποτα σταματησε ουτε τα γνωστα καφε υγρα δεν ειχα,το στηθος μου ειναι πρισμενο κ οι θηλες με ποναν μονο οταν τις αγγιζω

θελω να πιστευω οτι τα καταφεραμε αλλα...

αυριο παντρευομαι με πολιτικο σκευτομαι αν δεν ερθει ως το βραδυ να σηκωθω αυριο πρωι πρωι να κανω τεστακι κ αν λεμε αν ειναι θετικο να κανω μια ομορφη εκληξη στον συζυγο μου.

η θερμοκρασια μου με μπερδευει κ δεν ξερω τι να υποθεσω μια ανεβαινει μια κατεβαινει 36,5 36,8 37 37,1...

οπως κ να εχει αυριο θα σας ενημερωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

καλε που χαθηκατε ολες????φυγατε διακοπες??????

εχω 4 μερες καθυστεριση αλλα φοβαμε να κανω τεστ η κοιλια μου πονουσε πολυ αυτες τις μερες σημερα τιποτα σταματησε ουτε τα γνωστα καφε υγρα δεν ειχα,το στηθος μου ειναι πρισμενο κ οι θηλες με ποναν μονο οταν τις αγγιζω

θελω να πιστευω οτι τα καταφεραμε αλλα...

αυριο παντρευομαι με πολιτικο σκευτομαι αν δεν ερθει ως το βραδυ να σηκωθω αυριο πρωι πρωι να κανω τεστακι κ αν λεμε αν ειναι θετικο να κανω μια ομορφη εκληξη στον συζυγο μου.

η θερμοκρασια μου με μπερδευει κ δεν ξερω τι να υποθεσω μια ανεβαινει μια κατεβαινει 36,5 36,8 37 37,1...

οπως κ να εχει αυριο θα σας ενημερωσω

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ , ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ HAPPY ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΜΑ!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια ομορφα!!!

Εμπαινα κ εγω στην υπεροχη λιστα σας αλλα τωρα δεν θα μπορω να μπω για πολυ καιρο :P

Ευχομαι το ιδιο και σε σας συντομα!!!Μην χανετε την πιστη σας,αργα ή γρηγορα θα ερθει (το νινι,οχι η περιοδος ;) ).

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ώρα η καλή happy!!! :):):)

Εύχομαι αύριο η χαρά σας να είναι διπλή και ο γάμος, να σας μείνει αξέχαστος :laugh: :laugh: :laugh:

Γειά σου lollipop :cheer: Βλέπω φτάσαμε αισίως στην 10η εβδομάδα :silly: :silly: :silly: Θυμάμαι όταν έγραψες στο πόστ μου, ακόμα περίμενες... Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι για σένα :lol::lol::lol:

Καλή συνέχεια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas vrika xana :) eixa provlima me tin sindesi mou gia poli poli kairo, meta irthan i diakopes kai eixa poli kairo na sas diavaso!!!

tora omos mpika kai diavasa ta nea sas. loipon valte kai mena stin lista gia 29/08 einai o tetartos minas prospathias elpizo na einai kai o teleytaios alla den to nomizo giati tin 8 mera meta tin oorixia ekana ena test self clear kai fysika vgike ---- opos panta :( kai fisika den exo kanena siptoma oyte ponos sto stithos, oyte sixnooyria tipota vre paidi moy :( afoy anipomono na po kai ego ena mina pos ponaei to stithos moy ;) to xero oti mporei na moy pite oti to ekana noris to test alla mexri tora evgene panta sosto otan to ekana, panta ----- :(

kalo bradi koritsia pao tora na do to ergo moy..... xilies kai mia nixtes :):) axxx aytos o onoyr :( kalo bradi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΛΙΑΡ ΜΠΛΟΥ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ!!!ΠΗΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΜΑΙ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ 2 ΗΜΕΡΩΝ!!!

ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy τι happy ειναι αυτη;;;

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σου εγραψα και στις ανακοινωσεις!!!Τις καλυτερες ευχες μου!

Μαρικακι φτασαμε αισιως στην 10η εβδ.!!!!Δεν το χωραει ο νους μου ακομα!!!! Συντομα και "στα δικα σας" ;););)

Ανεμακο καλα αποτελεσματα παλικαρι μου!!! :) Πως ειναι το Μαριαννακι;

Πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...ελειπα διακοπες και σας εχασα...

happyyyyy συγχαρητηριααααααααααααα

παντα ετσι να εχεις χαρες.....

εγω αδιαθετησα κοριτσια με ξαναβαζετε για 18/9 και βλεπουμε

ρενα λεω κιε γω να ξεκινησω σιγα σιγα εξετασεις και ο καλος μου βεβαια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!!ΑΝΕΜΟΣ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΕΙΣΑΙ ΣΠΑΝΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΗΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ Κ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΟΛΗ Η ΕΥΤΥΧΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy!!! συγκινήθηκα πολύ με την περίπτωσή σου... Τα νέα σου είναι υπέροχα! Ξεκινάτε επισήμως την κοινή σας ζωή με τους καλύτερους οιωνούς: με μια οικογένεια στα σκαριά :silly:

Μπράβο παιδιά, καταπληκτικά νέα :laugh:

Anemosss 78 εύχομαι να φυσήξει ούριος άνεμος και το καραβάκι να φτάσει στο λιμάνι... :lol::lol::lol: Καλή επιτυχία από τα βάθη της καρδιάς μου :silly:

elina76 καλή επιτυχία και σε σένα. Εύχομαι να είναι η τελευταία και καλή ;)

Εγώ έχω ξεκινήσει με ενέσεις Gonal F, 375ml κάθε μέρα για 4 μέρες και μετά βλέπουμε. Κορίτσια, για την πρώτη ένεση μου πήρε 45 λεπτά να την κάνω στην κοιλιά μου. Το χέρι μου είχε παγώσει και δεν άφηνα ούτε τον άντρα μου να μου την κάνει. Τραγωδία σκέτη... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου Anemosss78 :)

Καλά τα λες. Εμείς κάνουμε ό,τι είναι ανθρωπίνως δυνατόν, από εκεί και πέρα, πρέπει να βάλει και ο Θεός το χεράκι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Μαρικάκι μου.

Εγώ, προς το παρόν, θα ξεκινήσω εξετάσεις (ορμονολογικές, γυναικολογικές) μπας και πάρει χαμπάρι και ο σύζυγος και κάνει τις ανάλογες εξετάσεις και αυτός.

Μετά βλέπουμε και κάνουμε....Έχουμε μέλλον ακόμα....

Φιλάκια πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα... :)

Ξεκίνα εσύ τις εξετάσεις και είμαι σίγουρη ότι σιγά, σιγά θα σε ακολουθήσει. Ο δικός μου, δυστυχώς, αργεί πολύ να πάρει μπροστά... Έχει και μια φοβερή αντιπάθεια στους γιατρούς, που δεν βοηθάει καθόλου. Χάσαμε πολύτιμο χρόνο επειδή δεν ήθελε τους γιατρούς. Τώρα χτυπάμε το κεφάλι μας στον τοίχο, αλλά δεν αλλάζει κάτι...

Εύχομαι ο δικός σου ο δρόμος προς τη μητρότητα να είναι σύντομος, χωρίς εμπόδια και προβλήματα ;););)

Πολλά φιλιά απο Αμέρικα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστούμε πολύ!!! 🤩 Α ναι κ εγω αυτήν την αλοιφή έβαζα!  Δεν έχω άλλες αντιδράσεις για σήμερα χαχαχα κ εγώ νομίζω πως κάτι έχω νιώσει 2-3 φορές!!! Στην πρώτη εγκυμοσυνη το ένιωσα 20η εβδομάδα σε αυτήν πολύ πιο νωρίς!!! 😍😍😍 Τι όμορφα να μοιραζόμαστε αυτές τις στιγμές αλλά και τις ανησυχίες μας ! 💙💙💙
    • Μπορεί! Πάντως κι αυτό δεν έχει τρελή ελαστικότητα!
    • Ευχαριστούμε πολύ!! Θα τη δοκιμάσω κι αυτή τη συνταγή! Εγώ έβαλα τελικά ένα μιξ από λαδάκια αντιφλεγμονωδη: καστορελαιο, έλαιο καλεντουλας, έλαιο ελιχρυσου έβαζα 3 4 φορές τη μέρα και σε 5 6 μέρες έχει σχεδόν εξαφανιστεί!!! Με έσωσε! Σε διπλανά σημεία απ τη βλάβη που πήγαινε να ξεκινήσει έκζεμα, έβαζα απ την πρώτη στιγμή που έβλεπα ότι ξεκινάει και δεν πρόλαβε να εξελιχθει. 
    • @kokkinoskoufitsa πετάγομαι στη συζήτηση σας απλά για να σου πω ότι εγώ έχω κάνει την κλασική σαλπιγγογραφια και δεν πόνεσε καθόλου (νομίζω μόνο όταν είναι φραγμένες οι σάλπιγγες πονάς)  Αρχικά να σου πω ότι κάποιοι γυναικολόγοι μου είπαν να αποφύγω  με αφρό γιατί δεν είναι τόσο αξιόπιστη όσο η κλασική (ωστόσο αυτό ήταν η άποψη ορισμένων)  και επίσης πως αν πάω για εξωσωματική η επιτροπή ζητά την κλασική, οπότε ας κάνω κατευθείαν αυτή  Επίσης να σου πω ότι εμένα βγήκε πολύ καλή η σαλπιγγογταφια αλλά στον ίδιο κύκλο που έμεινα έγκυος ήταν εξωμητρια η εγκυμοσύνη.. απ ότι φαίνεται αυτή η εξέταση δείχνει αν οι σάλπιγγες είναι ανοιχτές αλλά όχι αν έχουν πχ συμφυσεις ή φλεγμονή(αυτά τα δύο είναι παράγοντες που αυξάνουν την πιθανότητα εξωμητριου)  Ο γιατρός που σου έκανε την επέμβαση μήπως έλεγξε τη διαβατοτητα κατά τη λαπαροσκοπηση; ρωτα τον μήπως δεν χρειάζεται εν τέλει σαλπιγγογραφια αν το έλεγξε  Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!
    • Καλησπέρα κορίτσια♥️ δεν τον πήρα γιατί μόνο το πρωί είδα ελάχιστο αίμα μαύρο σχεδόν και μετά όλη μέρα τίποτα. Η αλήθεια είναι πως παίρνω και εγώ Σαλοσπίρ και μου είχε πει πως υπάρχει περίπτωση να έβλεπα αίμα. Ωστόσο το παρακολούθησα και όλη την υπόλοιπη ημέρα δεν είχα καθόλου σημάδια ούτε τις υπόλοιπες μέρες . Η αλήθεια είναι πως ήταν κουραστική πολύ για εμένα η προηγούμενη μέρα.. Πέμπτη έχω ραντεβού και να δούμε πρώτα ο θεός 🙏🙏 ανυπομονώ να πάω..  στο μεταξύ κορίτσια νοιωθω ή τουλάχιστον νομίζω πως νοιωθω τις πεταλούδες στην κοιλιά μου♥️🩷♥️🩷♥️🩷 πόσο μου είχε λείψει αυτό το συναίσθημα….    Σας αγαπώ όλες και σας νοιωθω στο έπακρον!! 🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...