Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...PLEASE!!!


Recommended Posts

Kαλησπέρα σε όλες...Διαβάζω εδω και λίγες μέρες την σελίδα σας και μου έχουν λυθεί ήδη πολλές απορίες αλλά βρε κορίτσια σαν νέα εγκυμονούσα και εγώ έχω μερικές αποριούλες ακόμα..Είμαι στην 5η εβδομάδα κάναμε σήμερα υπέρηχο και είδαμε μια σκιά μέσα στην μήτρα ο γιατρός είπε για πρώτη φωτογραφία είναι όλα πολύ καλά και είμαι και εγώ υγιής κάνω διατροφή γυμναστική σταμάτησα αμέσως το κάπνισνα μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος..Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι το εξής ο γιατρός μου είπε οτι η ΠΗΤ μου είναι 17 μαρτίου,και αλλάζω μήνα κάθε 17..δηλαδή εγώ τώρα στις 17 θα γίνω 2 μηνών?Όπως το υπολογίζω εγώ θα είμαι 5 εβδομάδες και 4 μέρες?ε?Αχ βρε κορίτσια δώστε μου τα φώτα σας να χαρείτε..ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΕΝΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΝΩΡΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟ ΟΤΙ Ο ΣΑΚΟς ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟς.ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ 6 ΜΕ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΟΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΙΟΥΝ ΜΙΑ ΔΙΕΘΝΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΡΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ.ΕΣΥ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΗΝΑ ΚΑΘΕ 17.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...