Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

Νομιζω οτι τα λεει ολα ο τιτλος.......για παμε......

"...Ο πολεμιστης του Φωτος, μελετα τις δυο κολονες που στηριζουν την πορτα που εχει σκοπο ν' ανοιξει...

Η μια λεγεται "φοβος" η αλλη "επιθυμια".

Ο πολεμιστης κοιταζει την κολονα του φοβου...πανω στην οποια ειναι γραμμενη η φραση :"Θα μπεις σ' εναν αγνωστο κ επικινδυνο κοσμο, στον οποιο ολα οσα εχεις μαθει μεχρι σημερα δε θα χρησιμευουν σε τιποτα"

Επειτα παρατηρει την κολονα της επιθυμιας...πανω στην οποια διαβαζει:"θα βγεις απο ενα γνωστο κοσμο, στον οποιο φυλασσονται τα πραγματα που παντα ηθελες κ για τα οποια πολεμησες ...σκληρα..."

Ο πολεμιστης χαμογελαει, επειδη δεν υπαρχει τιποτα που να τον τρομαζει...ουτε να τον δενει...

Με τη σιγουρια εκεινου που ξερει τι θελει...ανοιγει την πορτα..."

Paulo Coelho - Το εγχειριδιο του πολεμιστη του φωτος

Αφιερωμενο στη φιλη μου Χρυσανθη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1η....2η....22εβδομαδων κοριτσακια που εγιναν αγγελακια...

υπαρχει πιθανοτητα η 3η να ειναι τυχερη?

φιλεναδα το ''μετα το πασχα'' ηταν γουρλιδικο...μειναμε αμεσως...αν κ δεν κρατησαμε μωρακια...θα τα καταφερουμε που θα παει...αισιοδοξια θα εχουμε κ ολα θα πανε καλα...τα λεω για να τα πιστεψω κ εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω κατι...μετα απο το πρωτο χαστουκι (κλωτσομπουνιδι καλυτερα) που εφαγα το Νοεμβρη...το "μετα το Πασχα" μου εδωσε μεγαλη δυναμη...

Κ φυσικα εννοω τις κοπελες που ειμασταν εκει...οπως κ εσυ ΠΟΛΥ!!!

Κ εγω το πιστευω οτι ηταν γουρλιδικο...οπως θα ειναι κ αυτο εδω τωρα!!!

Σε λιγο καιρο που θα βαλουμε κ παλι μπροστα...Φθινοπωρο μερια....ολα θα πανε μια χαρα...κ το καλοκαιρι του '11 θα ειναι δικο μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κλωτσιδι? κ βαλε ολικη κατραπακια....αχ να ευθυμουμε κ λιγο γιατι θα μας στιψει...απο το να τρεχουμε σε ψυχολογους...γιατι εγω φυσικα τον χρειαζομαι πολυ...

Δεν ξερω απο που να πιαστω...

μακαρι κοστανς να μας βοηθησει ο θεος...αν κ εγω ειμαι τελειως κατω δεν πιστευω οτι θα υπαρχει κ τυχερη...νομιζω οτι οταν θα ξεκινησω προπαθειες θα με κοροιδευουν ολοι κ θα λενε...2φορες την πατησε παει κ για τριτη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ξερεις τι μου ειπε μια στη δουλεια μου, οταν της πηγα τα χαρτια του ικα? "παει κ αυτο ε??" :(:(:blink::blink:

Βρε ουυυυυστ που θα κατσεις να σκεφτεις τι θα πουν οι αλλοι κ αν σε "κοροιδευουν" τι λες τωρα!!!

Στο εχω ξαναπει...να κοιτας τα ματια του αγγελου σου κ απο κει να αντλεις δυναμη....

Κ ο Θεος θα μας βοηθησει...διπλα μας ειναι ...κ θα μας το δωσει απλοχερα...

Τωρα..γιατι να τα περναμε αυτα...δεν εχω τις απαντησεις...γιατι να μας το δωσει αφου θα μας το παρει..παλι δεν ξερω τι να πω...αυτο ομως που ξερω...ειναι οτι, δεν αμφισβητω την κριση Του...

Η τριτη θα ειναι κ η τυχερηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη (ακουστηκα?)

τρισευτυχισμενη σευχαριστουμε πολυ πολυ!!! Να χαιρεσε το αγορακι σου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοστανς μου...εγω ηθελα να κανω πολλα παιδακια κ για καποιο λογο φτανω μεχρι την μεση κ μετα τέλειωνουν ολα....

εχω τον γιο μου αλλα θελω να τον κανω ευτυχισμενο κανοντας του την αδελφουλα του...που 2 φορες του την εταξα κ δεν τα καταφερα.Κ την 2η φορα πιστευα οτι θα την κρατουσα στα χερια μου...ημουν κ σιγουρη 100%.τρομαρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου κονστανς....σου ευχομαι συντομα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη....ειμαι σιγουρη για εσενα γιατι εχεις αποδειξει οτι εισαι δυνατη,οπως και η Χρυσανθη!!!!!!Εξαλλου καποιος ,σας χρωσταει αυτη την χαρα!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑχχχχ ναι...κ εγω 3 ηθελα...δυο κοριτσακια κ εναν αλητη ελεγα....

Τωρα.....ας κανω ενα κ γερο....τι να πω...

Θα του την χαρισεις την αδερφουλα του....κατσε ομως μην κατουραει ορθιο το δευτερο ε :laugh: :laugh: :laugh:

Μαμα του παναη, σευχαριστω πολυ!!!!! Να χαιρεσαι κ εσυ το γιο σου κ με το καλο να υποδεχτεις κ τον δευτερο.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη μιλαμε για πολυ δυναμη....με λενε χρυσανθη κ ειμαι καλα...group therapy

προσπαθουμε να το ξεπερασουμε κ αυτο το χτυπημα γιατι θα λαλισουμε....εγω σιγουρα δηλαδη...αυριο παιρνω κ τα πρωτα αποτελεσματα απο αμνιο...αλλα ξερω τιποτα δεν θα δειχνουν...

προτιμουσα να μην μου χρωσταει κανεις κ να ειχα τα μπεμπακια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια δεν το ηξερα οτι τα χασατε τα μωρουλια σας :( τι να πω κουραγιο και δυναμη να σας δινει ο Θεος να μπορειτε να συνεχισετε τις προσπαθειες σας.ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε και θα αγκαλιασετε τα μωρακια σας καποια στιγμη και ολα θα ειναι παρελθον!ευχομαι τα καλυτερα και στις δυο σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα μου σε καταλαβαινω...αλλα γιαυτο ειμαστε εδω....να ακουμε κ να ακουγομαστε...να κραταμε ψηλα το κεφαλι κ ....θα ερθει.....

Αυριο κ εγω θα παρω ταποτελεσματα....παρε κ τα δικα σου ....κ θα τα συζητησουμε...κατσε να δουμε τι θα δειξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τριανταφυλλενια σευχαριστουμε πολυ...με το καλο να μεινεις κ εσυ εγκυουλα κ να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη μενα γερο γερο μωρακι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρες ωρες νομιζω οτι ουτε σε σιριαλ δεν γινοντε τοσα...

περασαν μονο 13 ημερες κ δεν ξερω τι νιωθω...ποναω αλλα ειναι περιεργο...παντως περισυ τετοιες μερες ημουν χαλια...μαλλον οταν το βιωνεις πολλες φορες νιωθεις διαφορετικα...ή δεν το εχω πιστεψει ακομα...παντως ο υπερηχος που εκανα στις 17+1 ειναι ακομα στο πορτοφολι μου κ ηταν μια κουκλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα ερθουν τα μπεμπακια σας...ευχομαι το συντομοτερο να εχετε γερα μωρακια στις αγκαλιες σας....συγκινουμαι παρα πολυ με τις ιστοριες σας αλλα καντε υπομονη και ο θεος θα σας δωσει νινακια... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειπα κ την πρωτη φορα...δε θα ξαναμπω να γραψω εδω...κι ομως...μπηκα...Τωρα ΣΙΓΟΥΡΑ ομως δε θα ξαναμπω....ειμαι ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ κ ακουω κ εσενα κ χαιρομαι...

Χρυσανθη μου...μαζι θα τα καταφερουμε...να σαι σιγουρη :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σουζανιτα σευχαριστουμε παρα πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω...σκεφτομαι..μηπως αυτο που ειπαμε για την θρομβοφιλια, να το εκανα κ εγω εκει??

Το λεω μονο κ μονο για να ειναι εγκυρα τ αποτελεσματα...αυτα τα δημοσια νοσοκομεια....με φοβιζουν λιγο...τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα για το δημοσιο που λεγαμε εχω ακουσει τα καλυτερα...βεβαια μαθε κ εσυ αυριο τιμες κ ρωτα τον γιατρο σου να δουμε τι θα σου πει...εγω την δικια μου σε εναν μηνα.

αλλα αν ειναι να μου κλεισουν ραντεβου μετα απο τοσο καιρο δεν λεει...δεν μπορω να ζω στο αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..οκ..θα το κανουμε οπως το ειπαμε...Θα μιλησουμε αυριο κ για τ' αποτελεσματα...για να δουμε....

Χρυσανθη μου, ειμαι αισιοδοξη..θα τα βαλουμε ολα σε μια σειρα κ θα ξεκινησουμε παλι...

Παρε να κλεισεις κ ενα ραντεβου εκει να υπαρχει...κ βλεποντας κ κανοντας!!! αν ειναι το ακυρωνεις!!! αλλα παρε να το κανονισεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παρω αυριο..αυτο που με φοβιζει περισσοτερο ομως κ με ποναει ειναι οτι αυριο θα μου πουν απο τις απαντησεις της αμνιο...''φυσιολογικο κοριτσακι να σας ζησει''.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεκανες κ ανατριχιασα...

Δε μπορει ομως...οταν θα βγει κ η ιστολογικη...θα ξερουμε κατι παραπανω...δε μπορει...

Αυτοι εξεταζουν τα παντα...απο το εμβρυο, μεχρι τον σακο..τον πλακουντα...τον ομφαλιο...κατι θα βρεθει....για να ξερουμε!!!!

Κ μενα φυσιολογικο ηταν ειπε....βγαλε ακρη...κ εγω ανυπομονω να την διαβασω αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kostans λες να ειναι σημαδιακο να περνουμε αυριο απαντησεις μαζι?κ σκεψου 25 εσυ 30 εγω...ιουνιου...απο καπου να πιαστουμε για να ελπιζουμε οτι ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες???? Εγω πιστευω σε αυτα ξερεις.....πολυ!!!

Κατι μου λεει παντως, οτι θα μεινουμε μαζι εγκυουλες ...αντε..κανε την κορη εσυ, να κανω τον αλητη εγω...να συμπεθεριασουμε!!!!

Διαβασε παλι το πρωτο μηνυμα....Εγω ανοιγω την πορτα της επιθυμιας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντινουλα μου με συγκινησες πολυ...

Ας ειναι οτι θελει υγεια να εχει πανω απο ολα...

Κ εγω την πορτα της επιθυμιας ανοιγω...ας ελπισουμε μονο να ανοιξει διαπλατα την επομενη φορα.

Γιατι αμα δεν ανοιξει εγω δεν θα αντεξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...