Μετάβαση σε περιεχόμενο

Den 3erw ti na kanw!! 8a trella8w!!!


Recommended Posts

Kalimera sas!!! piga simera ston giatro mou eipe pws to wario mou einai etoimo na spasei (18) k apo4e 8a valw tin enesi gia na to spasoume..

Mou eipe pws exoume 2 epiloges:

1)Na er8oume monoi mas se epafi k

2)Topo8etisi

Den evala eneseis gia na kanw perissotera waria y den eixame programmatismeno na kanoume topo8etisi aplws piga konta tou gia 1i fora tin Tetarti gia na mas pei tin gnwmi tou...Simera mou eri3e auti tin epilogi...

Den 3erw exw MIDAMINES pi8anotites mono me to diko mou wario..Tin 1i fora pou ekana topo8etisi ekana 4 waria k den ta kataferame k tin 2i fora me 3 waria emeina egkios alla itan e3wmitrio!! Pws ginete twra me ena mono wario na ta kataferoume?

Axxx den mporw klaiw sinexeia.. Den 3erw ti na kanw..A3izei ton kopo? Pes te mou!!

Apo tin mia lew na to kanw k oti vgei mipws k to metaniwsw meta alla apo tin alli einai k to oikonomiko..An oi pi8anotites me tin topo8etisi k me tin fisiologiki epafi einai konta-konta na min to kanw...Den 3erw..Signwmi gia to mege8os tou minimatos mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.

αρχικα μην σε πιανει πανικος...

δεν εχω να σε συμβουλεψω κατι,ξερει παραπανω ο γιατρος σου κ

εσυ φυσικα.........απλα θα σου πω πως πριν 3 μερες εκανα σπερματεγχυση

με 1 μονο ωαριο......σαφως ακομα δεν γνωριζω το αποτελεσμα απλα σου το εγραψα για να σου δωσω κουραγιο........μονο 1 κ καλο χρειαζεται κουκλιτσα μου.........εχε πιστη στον εαυτο σου.........

γενικοτερα ποιο ειναι το προβλημα σας???

οτι μα οτι αποφασισετε καλη επιτυχια να εχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου...............

Εσύ τι θέλεις να κάνεις???????????????????

Αξίζει, κατά τη γνώμη σου, να ξανακάνεις τοποθέτηση??????????????

Μόνον εσύ μπορείς να το απαντήσεις αυτό το ερώτημα..................

Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω (sorry κιόλας............ πόντια & ξανθιά είπαμε!!!!!! :P:P:P:P ) είναι.............

Το 1......... αναιρεί το άλλο?????????????????

Δηλαδή............. εάν κάνεις & τοποθέτηση.............. & φυσική επαφή............. δεν θα είναι περισσότερες οι πιθανότητες?????????????

Ή λέω κοτσάνες????????????????

Το ένα "καταργεί" το άλλο?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marilou mou vasika den vrikame ws twra kapoio provlima...K to sperma tou sizigou k egw mia xara salpiggografimata wori3ia..Aplws mas eipe o endokrinologos na kanw mia analisi mipws k vrei kapoia ormoni 4ili k na paroume k to sperma tou sizigou na doume an ta antiswmata tou o organismos mou ta vlepei ex8rika k ta polemaei (epeidi fisiologika den emeina egkios auta ta 2 xronia k emeina me topo8etisi mipws einai logw autou)..Auta 8a ta kanoume sto epomeno kiklo...Piga simera na mou pei pws megalwnei to wario k mou eri3e k auti tin epilogi k me vrike aproetoimasti, me evale se ske4eies den 3erw ti na kanw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pipitsazouzouna mou LOGIKA to ena den anairei to allo..Alla an er8ei o giatros na mou pei pws i fisioligiki epafi me tin topo8etisi exoun mikri diafora stis pi8anotites tote den iparxei logos na talaipwri8oume k oikonomika k 4ixologika.Den 3erw!! 3erei kammia sas poses pi8anotites iparxei stin fisiologiki epafi k tin topo8etisi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω αλλά δεν μπορεί να γίνει συνδυασμός των δύο? Η γιατί δεν προσπαθείτε μόνοι σας και αν δεν πετύχει να σκεφτείς την άλλη επιλογή?

ΝΑ χαλαρώσεις και να μην στεναχωριέσαι γιατί αυτό μόνο κακό σου κάνει.. Κάνε ότι σου λέει η καρδιά σου και να είσαι ψύχραιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα!

Συγγνωμη που μπαινω σφηνα στην κουβεντουλα σας :blush: .

Εχω κ εγω μια αποτυχημενη σπερματεγχυση στο βιογραφικο μου :P (με προκληση ωοθυλακιορρυξιας).

Τα ποσοστα που μου ειχε δωσει ο γιατρος ηταν ακριβως τα ιδια με ενα την φυσικη επαφη(αντε κ λιιιγο παραπανω) σε ενα "τελειο" (απο ιατρικης αποψης) ζευγαρι.Εγω με τις ενεσεις ειχα κανει 10 αυγουλακια και το σπερμα (ο καημος μας) μετα απο την επεξεργασια ηταν ικανοποιητικο.Παρολα αυτα αποτυχαμε :(

Προς Θεου, ΔΕΝ λεω οτι η μεθοδος αυτη ειναι πεταμενα λεφτα,γιατι υπαρχουν εδω μεσα κοριτσια που τα καταφεραν με την τοποθετηση ;)

Andria μου ειναι καθαρα δικο σου θεμα η επιλογη κοριτσακι μου.Σου ευχομαι τα καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αγχος σκοτωνει με δηλητηριο και το σπερμα και το ωαριο ειτε ειναι ενα ειτε ειναι δεκα .Κοπελες που εκαναν εξωσωματικη καταφεραν να αποκτησουν το δευτερο χωρις.Αν νομιζεις οτι δεν εισαι ηρεμη και ετοιμη αστο να παει.Ασε να περασει και ενας μηνας αρκει να περασεις καλα και να ηρεμισεις.Εγω αυτο θα ελεγα και στην καλυτερη μου φιλη αν με ρωτουσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw polli oles sas k sena giwrgo!!!

8a ka8isw apo4e me ton androuli mou na to sizitisoume 3ana...8a milisw k me ton giatro sto til (perimenw na me parei pisw) k 8a parw tin apofasi mou..

Sas euxaristw olous k pali

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σου πρότεινα να ηρεμίσεις... να χαλαρώσεις... και να απολαύσεις τον έρωτα με τον ανδρούλη σου!!!

Εφόσον το κόστος της τοποθέτησης είναι μεγάλο, ανέβαλε το!!!

Και πού ξέρεις... μπορεί να μη χρειαστεί να τα δώσεις ποτέ αυτά τα λεφτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προτείνω να ... εργαστείτε εντατικά με τον άντρα σου αυτές τις μέρες και να γλιτώσετε τα έξοδα της σπερματέγχυσης μια για πάντα!

Καλή επιτυχία και όχι περίοδος τουλάχιστον για τους εννέα επόμενους μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Kalimera sas!!! piga simera ston giatro mou eipe pws to wario mou einai etoimo na spasei (18) k apo4e 8a valw tin enesi gia na to spasoume..

Mou eipe pws exoume 2 epiloges:

1)Na er8oume monoi mas se epafi k

2)Topo8etisi

Den evala eneseis gia na kanw perissotera waria y den eixame programmatismeno na kanoume topo8etisi aplws piga konta tou gia 1i fora tin Tetarti gia na mas pei tin gnwmi tou...Simera mou eri3e auti tin epilogi...

Den 3erw exw MIDAMINES pi8anotites mono me to diko mou wario..Tin 1i fora pou ekana topo8etisi ekana 4 waria k den ta kataferame k tin 2i fora me 3 waria emeina egkios alla itan e3wmitrio!! Pws ginete twra me ena mono wario na ta kataferoume?

Axxx den mporw klaiw sinexeia.. Den 3erw ti na kanw..A3izei ton kopo? Pes te mou!!

Apo tin mia lew na to kanw k oti vgei mipws k to metaniwsw meta alla apo tin alli einai k to oikonomiko..An oi pi8anotites me tin topo8etisi k me tin fisiologiki epafi einai konta-konta na min to kanw...Den 3erw..Signwmi gia to mege8os tou minimatos mou..

κατα πρωτον ηρεμησε δεν βγαινει σε τιποτα και σιγουρα δεν θα καταφερεις τιποτα αν εισαι μεσα στον πανικο...τον φεβρουαριο εκανα και εγω σπερματεγχυση με ενα μονο ωαριο το δικο μου και οπως βλεπεις απο το τικερακι ενας μπεμπαρος 6 μηνων κοβει βολτες στην κοιλια μου :):):):):) ηταν η δευτερη προσπαθεια αυτη και να πω πως την πρωτη φορα ειχα δυο και απετυχε...δεν παιζει σημασια ποσα εχεις αλλα η πιστη και η θεληση

αρα και εσυ σταματα τα κλαματα και σηκωσε το κεφαλι και κανε αυτο που σου λεει η καρδια σου...οτι και αν αποφασισεις καλη σου επιτυχια ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ όταν είδα ότι αργούσε να έρθει (στο πρώτο λέω τώρα , μετά από 10 μήνες προσπαθειών) για ένα μήνα κάναμε αποχή μπας κ ηρεμήσουμε έκοψε το τσιγάρο αρχίσαμε την καλοφαγία παίρναμε κ βιταμίνες κάθε μέρα κ όταν βρήκα την πιθανή ημερομηνία με το clear blue τον έπιασα τον παίδαρο

Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο η βοήθησαν όλα αυτά αλλά κ στο δεύτερο έτσι έκανα γιατί πάλι δεν ερχόταν απλά δεν περίμενα τόσο (καλά το τρίτο ήρθε κατά λάθος) :P

Σε εμένα έπιασαν όλα αυτά μήπως να προσπαθήσεις κ εσύ λίγο να το ξεχάσεις κ να αρχίσετε να ανεβάζετε πρώτα τον οργανισμό σας από μέσα προς τα έξω? Αφού δεν έχετε κάποιο πρόβλημα ίσως είναι ψυχολογικό το θέμα

Ότι κ να αποφασίσετε καλή τύχη περιμένουμε κ εμείς τα θετικά σου αποτελέσματα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...