Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι λετε?????


Gianna

Recommended Posts

ειπα οτι θα περιμενω υπομονετικα να μεινω εγκυος και οτι θα το βγάλω απο το μυαλο μου, αλλα αυτο το μηνα εχω παθει παρακρουση.πρησμενο στηθος και ποναει ποναει πολύ, πρησμενη κοιλκιά σε σημειο να σκασω, που και που ταση για εμετό, ευκολοσυγκινητη. ειμαι στην 24 μέρα και κυκλο 33 μερες, στις 20 περιμενω την επομενη περιοδος ( που ευχομαι να μην ερθει).ειναι δυνατό?ειναι συμπτωματα ή παιχνιδια του μυαλού μου?επειδη αυτό το μήνα το σκεφτομαι πολύ.ερωτικες επαφες μερα παρα μερα και καθε μερα πολλες φορες αυτο το μηνα.λετε συμπτωματα τοσο νωρις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι να είσαι όλα είναι πιθανά!!!!δεν θέλω να σου δίνω ελπιδες ούτε όμως και να σε απογοητεύω!!!!

ενα μήνα τα είχα και εγώ αυτά αλλά τίποτααααα, μακάρι σε σένα να συμβαίνει το αντίθετο!!!!

ά!!!και κατι άλλοοο εγώ δεν θα καταλάβω γιατί και όταν αδιαθετώ ανακατεύομαι!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχεις αδικο Μαρια.γι' αυτο ειχα αποφασισει να το βγαλω απο το μυαλο μου και για κανενα εξαμηνο το χα καταφερει.απλα με επιασε παλι.ξανακυλησα ηδη ξεκιναω και κανω εκπτωσεις στο μυαλο μου για το ποτε θα παρω τεστ και ποτε θα το κανω. και να φανταστεις νομιζα οτι ειχα αποτοξινωθει απο τα τεστ.χαχαχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gianna έγραψε:

δεν εχεις αδικο Μαρια.γι' αυτο ειχα αποφασισει να το βγαλω απο το μυαλο μου και για κανενα εξαμηνο το χα καταφερει.απλα με επιασε παλι.ξανακυλησα ηδη ξεκιναω και κανω εκπτωσεις στο μυαλο μου για το ποτε θα παρω τεστ και ποτε θα το κανω. και να φανταστεις νομιζα οτι ειχα αποτοξινωθει απο τα τεστ.χαχαχαχαχαχχαχαχα

εγώ στο είπα απλά για να κρατάς μια πισινή όχι για να σταματήσεις να ελπίζεις και να ονειρεύεσαι!!!! εγώ που αγόρασα και πράγματα?????ακόμη χειρότερηηηηηηηηηηη :laugh:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω Μαρια μου, απλα μην αισθανεσαι μοναξια :laugh: :laugh: :laugh: γιατι πριν απο καμια ωρα και γω φλερταριζα σε ενα παιχνιδαδικο με κατι κουνιες αυτοκολλητα τοιχου, φορμακια και μελωδιες :laugh: :laugh: .ευτυχώς που ήμουν μαζί με τον αντρα μου. με κοιταξε με το υφος του "μου υποσχεθηκες" και ξαναγυρισα στα ψωνια για τα παιδακια ενος φιλου που εχουν γενεθλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς που αγοράσαμε παρέα ένα παιχνίδι που αργότερα γίνεται και στήριγμα για να κάθεται όρθιο?????? εγώ έχω και συνένοχο στην ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!ΧΑ ΧΑ

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι δε λες τίποτα, όπως και σε ολες τις κοπελες που προσπαθούν.κατι ακομη θελω να ρωτησω.γνωριζετε το χαπι pregnacare? ο γυναικολόγος μου είπε ότι ειναι ακινδυνο συστηνεται πριν τη συλληψη, κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης και για το θλασμο.υποτιθεται οτι βοηθαει και στη γονιμοτητα.το αγορασα και τα ιδια γραφει στις οδηγιες αλλα επειδη γενικοτερα ειμαι κατα των φαρμακων, θα θελα να ακουσω αν γνωριζετε κατι σχετικο.ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε το πιστευω μαρακι :laugh: :laugh: :laugh: καλα εγω αν ειχα συνενοχο θα ειχα και παιδικο δωματιο,παλι καλα που μεινατε στο καρεκλακι αλλα ο δικος μου κραταει χαρακτηρα. Να φανταστεις και τα τεστ κρυφα τα κανω.ειναι της θεωρείας οτι αν ειμαι θα το καταλαβουμε.τωρα το πως θα το καταλαβει ακομη και μετα απο ενα χρονο που προσπαθούμε δεν εχω καταφερει να μαθω.εκεινος νομιζει οτι με προστατευει και μενα μου κανει το νευρικο συστημα σπαραλια, ιδιως αυτο το μηνα.καταλαβαινεις........ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gianna έγραψε:

μακαρι δε λες τίποτα, όπως και σε ολες τις κοπελες που προσπαθούν.κατι ακομη θελω να ρωτησω.γνωριζετε το χαπι pregnacare? ο γυναικολόγος μου είπε ότι ειναι ακινδυνο συστηνεται πριν τη συλληψη, κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης και για το θλασμο.υποτιθεται οτι βοηθαει και στη γονιμοτητα.το αγορασα και τα ιδια γραφει στις οδηγιες αλλα επειδη γενικοτερα ειμαι κατα των φαρμακων, θα θελα να ακουσω αν γνωριζετε κατι σχετικο.ευχαριστω :)

Εγώ προσωπικά δεν το γνωρίζω, άνοιξέ το σε θέμα αν θες ώστε τα κορίτσια που ξέρουν να σε βοηθήσουν!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou gluko geia sou k apo mena k na sou euxuthw me thn seira mou suntoma na gineis manoula k na mas peis ta euxarista...tha thella na se rwthsw an exete mpei sthn diadikasia na to psaksete ligo parapano h apla prospatheite?

oso anafora gia tous sunenoxous sthn trella exw na sas pw pws o dikos mou o antras einai xeiroteros giati polu apla otan egw to skeftomai ekeinos mou kobei ta ftera k ekei pou lew to ksexasa to thumatai ekeinos k me kanei na elpizw..eleosssss den uparxei suntonismos sauth thn sxesh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

koritsaki mou gluko geia sou k apo mena k na sou euxuthw me thn seira mou suntoma na gineis manoula k na mas peis ta euxarista...tha thella na se rwthsw an exete mpei sthn diadikasia na to psaksete ligo parapano h apla prospatheite?

oso anafora gia tous sunenoxous sthn trella exw na sas pw pws o dikos mou o antras einai xeiroteros giati polu apla otan egw to skeftomai ekeinos mou kobei ta ftera k ekei pou lew to ksexasa to thumatai ekeinos k me kanei na elpizw..eleosssss den uparxei suntonismos sauth thn sxesh

Κάτι άκουσα για συντονισμο καρδούλα;χεχεεχε...

Λοιπόν,καιρός να μοιραστώ μαζί σας την δική μου ιστορία με τον γλυκό μου αρραβωνιάρη και βγάλτε συμπέρασμα!!!!!! :huh:

Λοιπόν, όταν γνωριστίκαμε πριν 4 χρόνια μόλις είχε βγει από φαντάρος και το μόνο που ΔΕΝ ήθελε ήταν σχέση.Όχι απλά δεν ήθελε, αλλά άμα του μίλαγες για σχέση έβγαζε σπυριά!Όλες λοιπό καταλαβαίνουμε ότι ήθελε κρεββατάκι και αλητείες ΜΟΝΟ!! :silly: :woohoo: ;)

Μετά από κάτι μήνες συζητήσεων ότι δεν θέλει σχέση και όπως πάει το πράγμα μεταξύ μας και βλέπουμε,εγώ λέω σε έναν φίλο μου ότι αν δεν μου πει μέσα σε μια βδομάδα αν θέλει να προχωρήσουμε ή όχο εγώ την έκανα γιατί δεν μπορώ να με πηγαίνει μια κρύο μια ζέστη(την είχα δαγκώσει άσχημα την λαμαρίνα :S )

ΜΕτά από δυο μέρες λοιπόν, μου πεταει εντελώς ξαφνικά εκεί που δεν το περίμενα ότι με αγαπάει!!! :S Εγκεφαλικό η Λώρα!χαχαχαχα

Αφού λοιπόν επισημοποιήθηκε η σχέση, πως να του πω να μείνουμε και μαζί;Τέλος πάντων μη σας τα πολυλογώ....Εκεί που μου έλεγε ότι δεν θέλει και είμουν έτοιμη να φρικάρω, την επόμενη μέρα μου το ξεφούρναγε και πάθαινα το ένα εγκεφαλικό μετά το άλλο!!!χαχαχα

Κάποια στιγμή λοιπόν,αφού περάσαν τα χρόνια και μείναμε και μαζί και αρραβωνιαστίκαμε, άρχιζα και του πέταγα σιγά-σιγά για παιδάκι.Αφού το πήρε απόφαση ότι τελικά ναι,θέλουμε παιδάκι σπλ΄σ συζητάγαμε τι θα κάνουμε με το οιονομικό κλπ!

Ώσπου ένα βράδυ εκεί που μιλάγαμε (τον προηγούμενο μήνα) του λέω: "Έλα τεΘοδωράκη μου ένα μικρούλι μπεμπάκι...να σου κάνει ναζάκια και παιχνιδάκια;Θέλω,Θέλω,Θέλω!!!" :silly: :blink::side: :woohoo: :lol::P

Και μου απαντάει: "Κοίτα να δεις...να κάνουμε σχέση με τον τρόπο σου τα κατάφερες, να μείνουμε μαζί με έπεισες, να αρραβωνιαστούμε πάλι με κατάφερες(να σημειώσω ότι ΔΕΝ ήθελε καν να το ακούσει το θέμα αρραβώνα!!! ;) )ε...παιδί να κάνουμε τώρα ΔΕΝ θα με πείσεις."

Ένα θα σας πω κορίτσαι...το ίδιο βράδυ που γυρίαμε σπίτι μου έδωσε το δωράκι του!!!(Ασχέτως που αδιαθέτησα τελικά!) και από τότε έχω τα δωράκια μου!!! ;);););)

Και μετά μου λες αγαπούλα ότι δεν υπάρχει συντονισμός σε αυτή τη σχέση;

:blink::blink::blink:

Δες και τα δικά μου παραδείγματα και κρίνε!!χαχααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχε....Δεν ξέρω αν έχω πειθώ, απλά του μίλαγα λογικά και όπως έχουν τα πράγματα!!!Χωρίς ψέμματα και βλακείες...Και τα βλέπουμε και στην πράξη δηλαδή!

Μωρέ το ξέρω ότι σε γενικές γραμμές δεν έχει έξοδα ένα μωράκι, αρκεί να του παρέχεις τα απαραίτητα και όχι περιτά πράγματα!!!

Πάντως, τα βράδυα με πιάνει μια μελαγχολία και μια στενοχώρια γιατί δεν έμεινα έγκυος αφού το κάναμε και σε γόνιμες μέρες!!

Με ηρεμεί και ο Θοδωρής μου μωρε, αλλά όταν το σκέυτομαι....πφφφφφ....σκάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lwraki mou exw idi ena antraki 28 minwn.vevaia emeina egguos me to pou ekopsa ta antisulliptika.(ta epairna gia mikro diastima gia na ftiaksei o kuklos mou)apo to dekemvrio kanoume eleuthera..kai gonimes kai ola alla tipota..me stathero kuklo!alla logw tou oti kai to prwto den egine 'fusiologika' katalavaineis ti ennow..den kserw pia ti na kanw..skeftomai na kanoume eksetaseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για εξετάσεις δεν το έχω σκεφτεί ακόμα γιατί είναι πολύ νωρίς πιστεύω.Τώρα και για εσένα το ίδιο θα έλεγα.Άσε να περάσει λίγο ακόμα ο καιρός και βλέπετε πως θα πάει το θέμα.Να σου ζήσει και το αντράκι σου παρεπιπτόντως!!!

Μπορεί να είμαι λίγο στενοχωρρεμένη, αλλά προσπαθώ να δίνω ελπίδα σε όλες τι κοπελίτσες για να τα κούω και εγώ μπας και ισιώσω λιγάκι!!!

Καλή επιτυχία μας εύχομαι και σε όλες τις κοπελίτσες ου προσπαθούν και γρήγορα με πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας.

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...Έχει ο Θεός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...