Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως να μην πιστευω στα θαυματα?


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.Πως ειναι δυνατον να μην πιστευω στα θαυματα πειτε μου.Να σας θυμήσω πως πήγα στο γιατρουλη μου αυτο τον μηνα να δει την ωορηξια μου και μου ειχε πει πως αυτο το μηνα δεν θα κανω, δεν εχω αυγουλακια.Ελα ομως που εγω ειχα εφοδιαστει με τεστ ωορηξιας και σημερα ενιωσα σαν πονους περιοδου την ωρα που σιδερωνα και εκανα ενα για πλακα να μου φυγει η ιδεα....και εδειξε ωορηξια!! :woohoo:

Πειτε μου τωρα ειναι τυχαιο?Δεν ειναι θαυματακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ.ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΚΑΚΙΑ!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φύση είναι πάνω από τους γιατρούς, πάνω από το καθετί!!! Εσύ ειδικά το έχεις κάνει βίωμα αυτό, έτσι δεν είναι; Και εγώ πιστεύω πολύ σε "θαύματα", τα θαύματα που η ζωή μας επιφυλάσσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

speranza έγραψε:

Η φύση είναι πάνω από τους γιατρούς, πάνω από το καθετί!!! Εσύ ειδικά το έχεις κάνει βίωμα αυτό, έτσι δεν είναι; Και εγώ πιστεύω πολύ σε "θαύματα", τα θαύματα που η ζωή μας επιφυλάσσει!

Καθε ημερα που ζουμε ειναι ενα θαυμα speranza μου.Εχω ζησει κατα το παρελθον πολλα θαυματα με την οικογενεια μου και η πιστη μου ειναι αρκετα μεγαλη.Ελπιζω αλλη μια φορα να δω ενα θαυματακι στην κοιλια μου!!Και το ευχομαι για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΛΠΙΔΑ.ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ-ΔΥΣΤΥΧΩΣ-ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΑΣ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!ΚΑΛΗΜΕΡΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα θαύματα πρέπει να τα πιστέψεις για να τα δεις και όχι να τα δεις για να τα πιστέψεις! Κι εγώ περιμένω το δικό μου θαύμα. Καλή τύχη σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...