Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!! 3 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ..ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Ή ΟΧΙ??


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΙΔΑ 3 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ.. ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ (ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΠΑΝΤΑ, ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΟΧΙ). ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΜΑΤΙΚΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι πες μας καλυτερα ποια μερα του κυκλου ησουν και ποσες ημερες κυκλο εχεις για να σου πουμε...γιατι αν ξεφυγε καποιο σπερματοζωαριο και ησουν σε γονιμη μερα παντα υπαρχει η πιθανοτητα ...σιγουρα παντως οι πιθανοτητες ειναι πολυ μειωμενες σε σχεση με κανονικη εκσπερματιση! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ?? ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΟΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ-ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ.. ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ.. Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 30-32 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΟΡΕΞΙΑ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...