Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ SOS............


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ

ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΩ....

ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ...

ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 12 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ (2 ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ 3,7)

ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΠΜΤΗ (10 ΜΕΡΑ) ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΛΙΓΕ ΒΛΕΝΕΣ ΚΑΦΕ,ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΦΕ ΣΟΚΟΛΑ....ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΔΩ ΑΙΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΧΟΡΙΚΑΚΗ.ΕΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ,ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΜΥΔΡΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ....ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ....

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ...ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΑΛΛΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ....ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ....

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΕΣΜΕΝΟ ΜΟΥ ΗΘΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RHNIO kalhmera.Katarxhn pare vathies anapnoes kai xalarose ligaki giati osh wra diavazw kontevw na frikarw egw apo thn piesh pou nothw oti exeis...Katalavenw pos den einai eukolo alla vre kopela mou den tha alaksei to apotelezma me to na anevazeis piesh....Den exw empiria eksosomatikhs alla fantazome pos oso den vleis kokkhno aima einai kalo... Mhne esu ksapla to s/k gia kalo kai gia kako kai apo deftera pou tha kaneis thn xoriakh tha ksereis ti ginete...Kalh epituxia sou euxome :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RHNIO καλημερα.

Ψυχραιμιαααααα και στο λεω εγω που στην 1η προσπαθεια ημουν η βασιλισσα του αγχους.... :)

Καμια μας δε μπορει να σου πει με σιγουρια κατι.

Δυστυχως ο μονος τροπος για να σιγουρευτουμε ειναι μονο η χοριακη.Ξερεις ποσες κοπελες που ειδαν καφετια ή αιματακι μετα την εμβρυομεταφορα ειχαν θετικα αποτελεσματα????Αλλες τοσες ειναι κ εκεινες που δεν ειχαν απολυτος τιποτα κ δεν τα καταφεραν :(

Οι περισσοτερες εχουμε περασει απο το απαισιο σταδιο της αναμονης!!! Σε καταλαβαινουμε απολυτα.

Κανε υπομονη μεχρι τη Δευτερα ρε κοριτσι μου

Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...