Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειμαι η Μαιρη Παναγιωταρα!!!!!


Recommended Posts

Ξυπναω συνολικα 3-4 φορες τη νυχτα για να ταισω τα παιδια :blink::blink::blink::blink:

μερα παρα μερα βαζω πλυντηριο (ευτυχως εχω στεγνωτηριο), αλλα το σιδερο?!?!!!?!? :S:S:S:S

καθε μερα συμμαζευω, σπαω το κεφαλι μου να βρω τι θα μαγειρεψω, και βγαινω για ψωνια μαζι με το μωρο

το απογευμα που μαζευομαστε ολοι σπιτι κυνηγαω μικρους και μεγαλους

ωστε να μην εχω μετα ενα χαος να μαζεψω :dry::dry::dry::dry:

θελω να παω κομμωτηριο να βαψω τα μαλλια μου που χω 6 μηνες να το κανω και εχω αρχισει να γινομαι γκρι... πηγα για μανικιουρ και σε 2 μερες τα νυχια μου εσπασαν απο τα πολλα νερα :angry::angry::angry:

ουφ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KAI ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ... ΄;)

MHN TO BAZEIS ΚΑΤΩ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ.

ΥΠΟΜΟΝΗ ! (ΩΣΤΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Ε ???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα εσύ και όλες οι γυναίκες-μαμάδες!!!, με εξαίρεση αυτές που έχουν "υπηρεσία"!!!!

ξέχασες να αναφέρεις τον ρόλο της συζύγου!!!

στο στεγνωτήριο εγώ μόνο σεντόνια-πετσέτες βάζω...τα παιδικά έχουν ταμπέλα ότι απαγορεύεται!!! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi τιποτα δεν απαγορευεται! αν ειναι βαμβακερα τα βαζεις κανονικα και με το νομο!

εγω δεν υπαρχει κανενα ρουχο που να μην το βαζω (εκτος απο τα μαλλινα βεβαια), αλλα σε διαφορετικο προγραμμα.

Στα παιδικα διαλεξε το εξτρα προγραμμα για ευαισθητο κυκλο και μετα εννοειται οτι δε χρειαζονται ουτε σιδερωμα ουτε τιποτα!

μη παιδευεσαι αδικα ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

Ααααα κοιτα που παιζει πολυ το στεγνωτηριο ...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

γιατι καλη μου απορεις? ειναι ΣΩΤΗΡΙΟ!!!!! αν δεν εχεις βαλτο στο προγραμμα επειγοντως!!!! B)B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπναω στις 7-8. Μωρο= γκρινια νυστας,γκρινια γκρινια αλλα δεν κοιματε! :dry:

Σηκωνομαι με το μωρο αγκαλια,φτιαχνω καφε,τον αλλαζω,ξυπναω τον αντρα μου να παει για δουλεια. Εντω μεταξυ γκρινια γκρινια γκρινια.

Παμε βολτα. Γκρινια γκρινια γκρινια.

Γυρναμε, τον αλλαζω τον ταιζω και επιτελους κοιματε. Γρηγορα να μαγειρεψω.... Να μαζεψω, να σφουγγαρισω να βαλω πλυντηριο..

Ωωωωω ονειρο ητανε και παει. Στο μισαωρο ξυπναει. Συνεχιζω τις δουλειες με τον μικρο αγκαλια... Γκρινια γκρινια γκρινια...

Ας παιξουμε λιγο...

Ερχετε μεσημερι. Ταισμα αλλαγμα και προσπαθεια για νανι...

Μετα απο 2 ωρες τα καταφερνω με το μεμε στο στομα του και στο κρεβατι αγκαλια μου!

Ξυπναει μετα απο καμια ωρα..

Ταισμα-αλλαγμα-αγκαλιτσες και ταυτοχρονα δουλειες....

Ερχετε το βραδυ. Μπανακι-μασαζακι και 9 η ωρα νανι...

Αλλα μπα.... 10 και...

ξυπνημα για βυζοπιπιλισμα ανα μια αντε 2 ωρες....

Και παλι τα ιδια...

Και μεσα σ ολα γκρινια κι απ τον αντρα μου οτι ειναι κουρασμενος, δεν του αρεσει το φαι, δεν εχουμε ψωμι κτλ..

Αισθανεσαι ακομα μονη? :dry: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι σαφως και οχι, ξερω οτι δεν ειμαι μονη, αλλα ειπα ν ανοιξω το ποστ να γελασουμε λιγακι με ... τα χαλια μας!!!!

ααααχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αγαπητή μου Frapedia κανείς δεν μπορεί να τα έχει όλα...Η έστω ελάχιστοι τα έχουν όλα...

Εγώ δουλεύω όλη μέρα, βλέπω τη μικρή 3-4 ώρες κάθε μέρα, αλλα ευτυχώς δεν κάνω τίποτα άλλο.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Σκουπίσμα, σφουγγάρισμα, πλύσιμο, σίδερο, μαγείρεμα, γιατί μου τα κάνει η γλυκιά μου πεθερά, η οποία κρατάει και την Ιωάννα μου...

Να σου πω το αντίτιμο της επιτυχίας;;;;;;;;;;;

Έχω την πεθερά μου μόνιμη μέσα στο σπίτι!!!!!Μένει μαζί μας!!!! :blink::blink::S:S:S

Αλλά εμείς το επιλέξαμε και προκειμένου να τα έκανα όλα αυτά, την προτιμώ σε ρόλο "εσωτερικής"...Και αντί να την πληρώνω, συμβάλλει και στα έξοδα του σπιτιού... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να ζηλέψεις λίγο παραπάνω...Στις 30/8 ανεβαίνουμε για διακοπόλες στη Χαλκιδική.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Χωρίς την πεθερά βέβαια.... :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P

Αλήθεια σε ποια περιοχή μένεις στην Αθήνα;;;;Να κανονίσουμε να βρεθούμε βρε αφού έχει τόόόόόόσο ελεύθερο χρόνο!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πλάκα πλάκα θέλω πολύ να σε γνωίσω... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω φιλε μενεις με πε8ερα ??? ΤΡΕΛΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!!

Εγω αμα εμενε η πε8ερα μου στο σπιτι , 8α τη εβγαζα στην ταρατσα παρεα με τους 8ερμοσιφωνες... ΄:);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ! :):P ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΘΕ 15 ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΡΧΑΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΖΑΜΙΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΠΑΤΖΟΥΡΙΑ.......ΚΛΠ ΤΑ ΠΙΟ "ΧΟΝΤΡΑ"(Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ)ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΟΡΗΣ!Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΗΜΙΟΥ ΤΗΣ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΘΕΙΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΛΛΑ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΛΕΓΕΤΕ ΥΠΗΡΕΤΡΙΑ!ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΤΗ ΛΕΜΕ ΥΠΗΡΕΤΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ ΚΛΠ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΥΣΙΚΟΤΗΤΑ "ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΜΑ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ ΕΙΣΑΙ?" :unsure::dry:(ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑΙΙΙΙΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΩΜΗ!) ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΝΑΠΩΛΕΙΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΩΡΑ!ΚΑΙ ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑΝΕ!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliax είναι πολύ καλή η πεθερούλα μου..Μάλαμα..Με αγαπάει πολύ, μου κάνει τα πάντα, δεν ανακατεύεται ποτέ...Αλλά όσο να 'ναι είναι ζόρι να έχεις έναν τρίτο άνθρωπο στα πόδια σου...Να μην μπορείς να κάνεις άγριο σεξ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αν ήταν η κλασική πεθερά ούτε σε ακτίνα χιλιομέτρου δεν θα πλησίαζε... :laugh: :laugh: Εξάλλου, εγώ την πήρα από τον άντρα της που μένανε επαρχία για να προσέχει το παιδί.... :laugh: :laugh: :laugh:

Α!!Κι εγώ παίρνω γυναίκα 2 φορές το μήνα για τα χοντρά γιατί η "εσωτερική" που έχω δεν μπορεί... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΤΩ Η ΗΡΩΪΔΑ ΜΑΝΑ!!!

εγω κοριτσια σκεφτομαι τι θα γινει οταν τελη του χρονου θα παω στη δουλεια... και εγω και ο αντραςμου ειμαστε αστυνομικοι και με τις βαρδιες... αστα! σκεφτομαστε να ερθει η μαμα μου μαζι μας. θα πρεπει να φτιαξουμε τον "ξενωνα" στο ισογειο για να μενει. να δουμε ποσο θα αντεξουμε! ολοι μας!

οσο για το στεγνωτηριο... ΣΩΤΗΡΙΑ!!! εμενα με ειχε πει περισυ το καλοκαιρι να παρω, ο ξαδερφος μου που εχουν 3δυμα+1! καλα που τον ακουσα! μου ελυσε τα χερια! ολα τα βαζω μεσα. εκτος απο τα καλα εξωρουχα. και σιδερωνω πολυ λιγα πραγματα. ασε που γινονται πολυ μαλακα ολα. τωρα που καλοκαιριασε, ειπα να απλωνω κανονικα εξω. κουβαλουσα τα μωρα με τα καθησματακια στο μπαλκονι να απλωσω, να μαζεψω, και μου φαινοταν και πολυ σκληρα απο τοη ηλιο και θελανε ολα σιδερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Αχ αγαπητή μου Frapedia κανείς δεν μπορεί να τα έχει όλα...Η έστω ελάχιστοι τα έχουν όλα...

Εγώ δουλεύω όλη μέρα, βλέπω τη μικρή 3-4 ώρες κάθε μέρα, αλλα ευτυχώς δεν κάνω τίποτα άλλο.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Σκουπίσμα, σφουγγάρισμα, πλύσιμο, σίδερο, μαγείρεμα, γιατί μου τα κάνει η γλυκιά μου πεθερά, η οποία κρατάει και την Ιωάννα μου...

Να σου πω το αντίτιμο της επιτυχίας;;;;;;;;;;;

Έχω την πεθερά μου μόνιμη μέσα στο σπίτι!!!!!Μένει μαζί μας!!!! :blink::blink::S:S:S

Αλλά εμείς το επιλέξαμε και προκειμένου να τα έκανα όλα αυτά, την προτιμώ σε ρόλο "εσωτερικής"...Και αντί να την πληρώνω, συμβάλλει και στα έξοδα του σπιτιού... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Akrivws to idio symvainei k me emas!Den einai poly kalo?!Eimaste tyxeres vre mpempoula.2 meres ekatsa spiti giati htan h mikrh arrwsth k epatha!!!

Emena de symvalei oikonomika,emeis th zoume kanonikotata k kammia fora k ton pethero gt einai dyo ta zouzounia k xreiazetai voitheia pote pote.

Mallon tha teleiwsei to oneiro auto gt tha prepei na paei gia douleia apo Augousto...k apo oti fenaite tha erthei o petheros gia na krataei ta mwra.Alla tha prepei na kanw 2 faghta 1 gia emas 1 gia ta mwra. + to katharisma,plyntirio,siderwma ktl.

Pws de kserw!Krataw k magazi....Ta skeftomai k me pianei ponokefalos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Juliax είναι πολύ καλή η πεθερούλα μου..Μάλαμα..Με αγαπάει πολύ, μου κάνει τα πάντα, δεν ανακατεύεται ποτέ...Αλλά όσο να 'ναι είναι ζόρι να έχεις έναν τρίτο άνθρωπο στα πόδια σου...Να μην μπορείς να κάνεις άγριο σεξ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αν ήταν η κλασική πεθερά ούτε σε ακτίνα χιλιομέτρου δεν θα πλησίαζε... :laugh: :laugh: Εξάλλου, εγώ την πήρα από τον άντρα της που μένανε επαρχία για να προσέχει το παιδί.... :laugh: :laugh: :laugh:

Α!!Κι εγώ παίρνω γυναίκα 2 φορές το μήνα για τα χοντρά γιατί η "εσωτερική" που έχω δεν μπορεί... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Toso megalh symtwsh de th perimena vre kopelia xaxaxaxa!

Ta idia zoume!Poly kalh h pethera alla leei k ta dika ths gia to ti k pws se sxesh me ta mikra.Ti na kanoume,ta strava matia gt tis exoume k anagkh.De kanoun k liga...edw pou ta leme!

Oso gia to agrio sex mesa sto myalo mou eisai milame.

Re koritsia noiwtheis katapiesmenh otan thes na fwnakseis k kratiesai mh vgaleis axna mh tyxon se akousei h pethera sto dipla dwmatio.

Katapiesh sketh...pwpw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον... εγω εχω πεθερα αλλα ευτυχως ειναι μακρια!!!

τωρα θα ρθει 10 μερες να τα κρατησει να παω σαλονικα να ξεκουραστω λιγακι B)B)B)B) .

αλλα συμβιωση στο ιδιο σπιτι πανω απο 3-4 ωρες σαν επισκεψη ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!

οποτε τα τραβαω μονη μου

και που σαι mpempoulα εγω θα κατσω απο 15/08 και μετα για ενα μηνα!!!! :P:P:P:P:P:P

μενω γερακα αλλα εχω καρο και μπορουμε να βρεθουμε οπου σε βολευει! θα χαρω να τα πουμε απο κοντα!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

εγω παλι παιρνω γυναικα καθε βδομαδα για γενικη... τουλαχιστον αυτο αρνουμαι κατηγορηματικα να το κανω!!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι οταν λω στην μικρη μου να μαζεψει τα πραγματα της μου απανταει"Δεν ειμαι υπηρετρια,εσυ εισαι" για δες που καταντησαμε να μας την λενε τα μωρα μας :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

εγω παλι οταν λω στην μικρη μου να μαζεψει τα πραγματα της μου απανταει"Δεν ειμαι υπηρετρια,εσυ εισαι" για δες που καταντησαμε να μας την λενε τα μωρα μας :(:(:(

εεεε... φιλεναδα απο καπου τ ακουσε η μικρη :laugh: :laugh: :laugh:

εμενα ακομα δε μιλαει, αλλα τα παιχνιδια της τα μαζευει ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Frapedia διάβασα καλά;;;;Θα είσαι για ένα μήνα πάνω;;;Εγώ θα έρθω 30/8 και θα φύγω 3ή4 Σεπτέμβρη...Θα βρεθούμε;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μένω Μαρούσι πίσω από το Ιατρικό...Να κανονίσουμε καφεδάκι σε Mall ή Avenue η Χαλάνδρι...Εκεί συχνάζω... :laugh: :laugh: :laugh: B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σηγνωμη αλλα εγω την Μαιρη Παναγιωταρα δεν την ειδα εδω μεσα ....εσεις μηπως ? :P

ολο για οικιακες βοηθους διαβαζω ,για πεθερικα ......ετσι ειναι η μαιρη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

λοιπον... εγω εχω πεθερα αλλα ευτυχως ειναι μακρια!!!

τωρα θα ρθει 10 μερες να τα κρατησει να παω σαλονικα να ξεκουραστω λιγακι B)B)B)B) .

αλλα συμβιωση στο ιδιο σπιτι πανω απο 3-4 ωρες σαν επισκεψη ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!

οποτε τα τραβαω μονη μου

και που σαι mpempoulα εγω θα κατσω απο 15/08 και μετα για ενα μηνα!!!! :P:P:P:P:P:P

μενω γερακα αλλα εχω καρο και μπορουμε να βρεθουμε οπου σε βολευει! θα χαρω να τα πουμε απο κοντα!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

εγω παλι παιρνω γυναικα καθε βδομαδα για γενικη... τουλαχιστον αυτο αρνουμαι κατηγορηματικα να το κανω!!!! :silly: :silly: :silly:

Γερακα μενεις? Αχ εγω αγια παρασκευη! Να τα πουμε καμια μερα βρεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Frapedia διάβασα καλά;;;;Θα είσαι για ένα μήνα πάνω;;;Εγώ θα έρθω 30/8 και θα φύγω 3ή4 Σεπτέμβρη...Θα βρεθούμε;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μένω Μαρούσι πίσω από το Ιατρικό...Να κανονίσουμε καφεδάκι σε Mall ή Avenue η Χαλάνδρι...Εκεί συχνάζω... :laugh: :laugh: :laugh: B)B)

μαρουσι? Κι εσενα θελω!!!! Να βρεθουμε βρε κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...