Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχχ πειτε μου την γνωμη σας!


Recommended Posts

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!σημερα εκανα αγγραφη και θελω γνωμες! τελευταια περιοδο ειχα 28/5!απο το τελειωμα της περιοδου μου κανουμε προσπαθειες με τον αρραβωνιαστικο μου για να αποκτησουμε παιδακι!στις 20 του ιουνιου εκανα τεστ που λενε οτι βγαζει αποτελεσμα θετικο ακομα και 5 μερες μετα τη συλληψη!το εκανα στις 20 και βγηκε αρνητικο!τωρα οι κανονικες μερες για να αδιαθετησω περασαν και εχω καθυστερηση!τι λετε???μπορει και να ειμαι??θα ξανα κανω αλλο ενα τεστ με την καινουργια εβδομαδα μηπως και αδιαθετησω μεχρι τοτε!πειτε τη γνωμη σας???!!!ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φλωρα καλως ηρθες στο φορουμ!!η συμβουλη που μπορω να σου δωσω ειναι να μην αγχωνεσαι!μπορει να εισαι εγκυος μπορει ομως και η καθυστερυση να οφειλεται στην αγωνια σου!γιατι δεν πας για μια χωριακη να σου φυγει?αλλωστε αυτα τα τεστ πολλες φορες κανουν λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωρα καλως ηρθες στην παρεουλα μας!! εφοσον εχεις 10 μερες καθηστερηση αντι να αγοραζεις συνεχεια τεστ απο το φαρμακειο και δινεις 15ε καθε φορα καλυτερα να πας να κανεις μια χοριακη σε ενα μικροβιολογο που αν θυμαμαι καλα κοστιζουν τα ιδια χρηματα και τα αποτελεσματα που σου βγαζει ειναι σιγουρα! ;)

ευχομαι ολοψυχα να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με τα κοριτσια ο μονος τροπος για ενα σιγουρο αποτελεσμα ειναι η χοριακη.Ετσι και θα εισαι σιγουρη για το αποτελεσμα και δε θα σπαταλας λεφτα σε τεστ καθε τρεις και λιγο.Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα χοριακή κοπέλα μου γιατί και γω είχα καθηστέρηση και έκανα τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό αλλά ήμουν έγκυος. Μακάρι να είσαι αφού το θέλεις τόσο πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν αντεξα να περιμενω αλλο!πηγα και εκανα χοριακη τωρα το απογευμα!!!! :) ευχομαι να γινει το ονειρο μας πραγματικοτητα!!!αυριο το απογευμα θα παρω απαντησεις!!πολλα φιλια σε ολες σας!!!και ευχαριστω για τις απαντησεις σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Flora12

καλα, θετικά αποτελέσματα!

Ενημερωσε μας για τα νέα σας...

Όπως κ να έχει όμως , ένα γερό μωράκι σας εύχομαι

όποτε θελήσει ο Θέος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!!!δεν θα πω πολλα λογια!!μονο οτι Ε Ι Μ Α Ι Ε Γ Κ Υ Ο Σ !!! ευχομαι ολα να πανε καλα!!και σε ολες τις υπολοιπες τα ονειρα σας να γινουν πραγματικοτητα!πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια πολλά μικρή μου!!!!!!!

Με το καλό να........ φουσκώσεις....... και να γίνεις μανούλα!!!!!!!!

Γούρικη η είσοδος σου στο Mammy..........

Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!ολα πανε καλα!αλλα κατι σκεφτομαι για τη χοριακη!!οταν την εκανα βγηκε νουμερο 434!!οπως τα υπολογιζω πρεπει να ειχα συλλαβει πριν το πολυ,πολυ δυο εβδομαδες!ειναι φυσιολογικο το νουμερο?φιλακια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα πολλα συγχαρητηρια.Ολα να σου πανε καλα.Ρωτησα τη μητερα μου που ειναι μικροβιολογος και μου ειπε πως ο αριθμος αυτος οντως επιβεβαιωνει μια εγκυμοσυνη η οποια ομως ειναι στην αρχη της 1η 2η βδομαδα.Και για οτι νεοτερο να μας ενημερωνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1 ΧΟΡΙΑΚΗ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 35 ΕΥΡΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

35 EURW ????????????? Που μένεις κοπέλα μου ; ; ; ; εγω που πηγα σε ενα απο τα καλυτερα διαγνωστικα...πληρωσα 27 πριν 6 μηνες....ασε που εχω ακουσει απο αλλες κοπελες να δινουν 20...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!για την κουκλα που ρωταει για τα συμπτωματα!εγω ειχα συχνοουρια και τασεις για εμετους!αλλα τα συμπτωματα διαφερουν απο γυναικα σε γυναικα!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1 ΧΟΡΙΑΚΗ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 35 ΕΥΡΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

που πηγες καλε και σου ειπαν τοσο για μια χοριακη?? :blink: εγω μενω αθηνα και εκανα σε ενα μικροβιολογικο και μου πηρε 15 ευρω...

επισης να ευχηθω στη φλωρα να εχει μια τελεια εγκυμοσνη! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...