Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ


Recommended Posts

Δυστηχως ναι στο γαλα....ολα ξεκινησαν οταν ενα πρωι ο μικρος(40 ημερων τοτε)ειχε πολυ μικρα σπυρακια στα μαγουλα και μονο στα μαγουλα.Πηρα τηλ.τον παιδιατρο και μου ειπε οτι ειναι οι δικες μου οι ορμονες που ξεθυμενουν τωρα στο παιδι.Οι μερες περνουσαν αλλα τα μαγουλακια του τα ακουμπουσες και ηταν σκληρα.Τοτε ειπα καλυτερα να το παω στο παιδιατρο να ειμαι σιγουρη.Τοτε μου ειπε οτι ολο αυτο ηταν αλλεργια στο γαλα.Ετσι απο τοτε πινουμε υποαλλεργικο γαλα ΗΑ.Τωρα ξεκιναμε τις κρεμες και δυστηχως και αυτες θα ειναι υποαλλεργικες.Στενοχωριεμαι γιατι δεν θα μπορεσω να του δωσω ενα μπισκοτακι κατι τελοσπαντων που θα δει και θα το θελει... :( Αν υπαρχει καμια μανουλα με το ιδιο προβλημα θα ηθελα πολυ να μου πει τι κανει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάνατε εξετάσεις?γτ αλλο το ΗΑ κ αλλο πχ το Νεοκέιτ...και να μην φαει μπισκοτακι δεν παθαινει τπτ,υπαρχουν εναλλακτικες..η κορη μου εχει αλλεργια και ειναι 17 μηνων σχεδον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΑ πρεπει να ειναι οτιδηποτε τρωει.Δηλαδη γαλα οτι μαρκα θελω αλλα να ειναι ΗΑ,κρεμες το ιδιο..καταλαβες???Οχι εξετασεις δεν εχουμε κανει.Οπαιδιατρος μου ειπε οτι μετα τον 8ο μηνα θα κανουμε τεστ σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...