Μετάβαση σε περιεχόμενο

8a i8ela na rwtisw an 3erete kapoion kalo giatro..


Recommended Posts

8a i8ela na rwtisw an 3erete kapoio kalo giatro se topo8etiseis/spermategxiseis i akoma kalitera gia e3wswmatiki stin Kipro? Eipame apo ton Septemvri an den exoume kapoio apotelesma na paroume pio drastika metra!! Pira idi til ton Dr. Trokoudi gia ena pliroforiako rantevou.. Ton gnwrizei kapoia? Exete na mou sistisete kapoion allo giatro stin kipro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου για πού ψάχνεις? Λευκσία?? Είχα και εγώ την ίδια απορία αλλά όχι για εξωσωματική..Δυστυχώς δεν ξέρω κάποιον συγκεκριμένο...Ελπίζω να βοηθήσει κάποια κοπέλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελα μου εγω δεν ξερω καποιο γιατρο ομως σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια και ευχομαι ολα να πανε τελεια και να αποκτησεις το μωρακι που τοσο επιθυμεις η παναγια να σε βοηθησει με το να σου στειλει το δωρο της. ολα θα πανε τελεια σταματα να σκεφτεσαι ηρεμισε και απολαυσε τον αντρα σου και συντομα θα σας χτυπησει την πορτα το δωρο θεου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou nomizw eimai trelli..Tin mia stigmi lew na vrw ena kalo giatro gia topo8etisi/spermategxisi i e3wswmatiki k tin all stigmi na to afisw ston 8eo, na afisw ton eauto mou na iremisei..Den 3erw ti 8elw ,nomizw trella8ika!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια μου ΝΑΙ να ηρεμισεις!!

Το μωρακι σου ερχεται συντομα!!

Μην κολλησεις εκει θα κανεις περισσοτερο

κακο στο ευατο σου!!

Χαλαρωσε τωρα που ειναι καλοκαιρι ;)

Τον Τροκουδη τον εχω ακουστα και

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτον!!

Ατε καλη επιτυχια!! :)

P.S Κανονιστε καμοια συναντηση για Λευκωσια να τα πουμε απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου, σου συστήνω ανεπιφύλαχτα τη δική μου γιατρό!

Δεν ξέρω τι επιτυχίες έχει στις εξωσωματικές... αλλά είναι πολύ καλή επιστήμονας και υπέροχος άνθρωπος!!!

Είχα 1 περιπετειώδη εγκυμοσύνη και ήταν πάντα δίπλα μου...

Αν θέλεις στείλε μου πμ να σου δώσω τα στοιχεία της.

Λευκωσία δε μένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Agapi den 3erw pws 8a mou tin dwsei..Tin alli tetarti exw rantevou mazi tou k 8a sizitisoume tis epiloges mas!!

Dwse ta filia mou ston Panagiwtaki sou!!! :kiss::kiss:

Θα του τα δωσω :kiss::kiss:

Νανουκα μου νομιζω εχετε την ιδια γιατρο. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορούες!!! Άντρια μου χαλάρωσε, ηρέμησε και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το μωράκι σου..

Σου λέω βέβαια να ηρεμήσεις και εγώ είμαι μέσα στο άγχος...Σήμερα θα πάω στο γιατρό μου για τεστ ΠΑΠ και σκέφτομαι χίλια δύο πράγματα που θέλω να τον ρωτήσω και θα τσεκάρω αν΄συμπίπτουν οι απαντήσεις με όλα όσα διάβασα για την περίδεση και ανεπάρκεια τραχήλου.

Είμαι τρελλή ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Μαρια μου δεν εισαι τρελλη!

Να πας στο γιατρο σου να κανεις το παπ και να

τον πελλανεις στις ερωτησεις!!

Συμφωνω με την συναντηση κανονιστε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ερθει μην αγχωνεστε!!

και εγω ετσι ενοιωθα και

ειχα και ενα προβλημα! τελικα

ηρθε φυσιολογικα απο εκει που δεν

το περιμεναμε!!

Καλη επιτυχια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...