Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ταξίδι και εγκυμοσύνη!


Recommended Posts

Να μαι παλι με τους φοβερους προβληματισμους μου.Δεν θα ησυχασετε απο εμενα ...χιχι :laugh: :P

Λοιπον....δεν περιμενω περιοδο στις 19/7.Ομως στις 24/7 πεταω αεροπορικως για τις διακοπουλες μας.Αυτη τη φορα ειπα πως θα αφησω αρκετες μερες μεχρι να κανω τεστ αν εχω καθυστερηση.Τι γινετε στην περιπτωση που ειμαι και ταξιδεψω?Υπαρχει προβλημα?Υποτιθετε πως δεν θα κανω τεστ μεχρι να περασουν τουλαχιστον 6-7 ημερες.... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Ρίξε μια ματιά και εδώ http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=422790

Να περάσεις όμορφα και να ξεκουραστείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα είναι κρίμα να αναβάλεις ένα ταξίδι χωρίς να είσαι σίγουρη ότι είσαι έγκυος. Στη δική μου περίπτωση και τις τρεις φορές που είδα θετικό τεστ, έφυγα τις επόμενες μέρες ταξίδι το οποίο ήταν προγραμματισμένο. Δεν σου λέω ότι αυτό να κάνεις ή ότι δεν τρέχει τίποτα.

Θα σου έλεγα κάνε όπως νιώθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ετσι λεω τελικα.Αν ειμαι καλως να ερθει.Αν ειναι να μεινει δεν θα παθει τιποτα.Ειδα και που ξαπλωνα ...επαθα βιοχημικη!!!Καλες διακοπες λοιπον σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαινε τις διακοπες σου και χαλαρωσε .Αν κατσεις εκει αρκετες ημερες και δνε εχεις αδιαθετησει κανεν ενα τεστ και απλα κανε τεστ καινα βγει θετικο απλα να μην εισαι υπερβολκη .Εγω με επιβεβειωμενη εγκυμοσυνη την επομενη εφυγα και πηγα Σαμομε το καραβι ο γυαικολογος μου δν εμε ειχε δει απλα μου εδωσε τηλεφωνικα οδηγιες και πηρα τα ουλτροτζετα για να αποφυγω τις συσπασεις της μητρας .Πηγα και στο χουσαντασι στη Τουρκια που ηταν απεναντι μιαχαρα δνε ειχα κανενα προβλημα η καταχρηση και η υπερβολη πρεπει να αποφευγονταισε αυτες τις περιπτωσεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na pas kai na peraseis teleia stis diakopoules sou!!!!hmoun(eimai) egkuos kai ekana taksidi 4 fores me aeroplano,h ka8e fora apo 3,5 wres.den diatrexeis kanena kinduno!!!!kales diakopoules!!!kane kai kana mpanaki kai gia emas pou den epitrepetai na kanoume .. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...