Μετάβαση σε περιεχόμενο

DANEIKO WARIO...H APOPSH SAS???


Recommended Posts

MOU TO EXOUN PROTEINEI MEXRI STIGMHS 3 GIATROI LEGONTAS MOU OTI STH PERIPTWSH THS PROWRHS EMMHNOPAUSHS EINAI DUSKOLH KAI H EKSWSWMATIKH LOGO USPHLHS FSH!TI NA PW........MA STA 23 MOU RE GAMWTO???GIATI?????? DEN EXEI SUMVEI SE KAMIA NA MEINEI EGKUOS STHN EMMHNOPAUSH??8AUMATA DE GINONTAI??? DE MPORW KAN NA TO VALW STO MUALO MOU GIA DANEIKO WARIO...PWS 8A EINAI DIKO MOU PAIDI????? ETSI APLA DHLADH??XWRIS NA PROSPA8HSW KA8OLOU MONH MOU??GIATI MOU TA ISWPEDWNOUN TOSO APLA OLA....... PEITE MOU KATI VRE KORITSIA..DEN EIMAI KALA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos καλησπερα.Σιγουρα αν το σκεφτεις βαθια το θεμα ειναι λες και δεν θα ειναι δικο σου...αλλα σκεψου πως θα μεγαλωσει μεσα σου και θα γινει ολοκληρο μπεμπακι, αρα θα ειναι δικο σου.Εσυ θα τραβιξεις τα ζορια της εγκυμοσυνης, εσυ και της γεννας, εσυ να το μεγαλωσεις....θα σου ανηκει δες το θετικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρόωρη εμμηνόπαυση στα 23 σου???Δεν κατάλαβα...:( Πάρε και άλλες γνώμες βρε κορίτσι μου τι να πω..αποκλείεται στο 2010 και μόλις στα 23 σου χρόνια να μην μπορείς να κάνεις παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστηχώς δεν ξέρω να σου δώσω κάποια απάντηση και να σε βοηθήσω σε αυτό που ρωτάς.

Θα ήθελα να σου πω ότι έχω ακούσει να συμβαίνουν τα πιο γλυκά θαύματα σε αυτή τη ζωή, γι αυτό δεν θα ήθελα να ακούω ένα κορίτσι στην ηλικία σου να νιώθει απελπισία και να λέει ότι δεν είναι καλά.

Ο Θεός είναι μεγάλος κοριτσάκι μου. Εχεις όλα τα χρόνια μπροστά σου να κάνεις όσες προσπάθειες θέλεις για να εξαντλήσεις όλα τα περιθώρια.

Η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που τίποτα δεν είναι αδύνατον να συμβεί. Μην χάνεις τις ελπίδες σου.

: :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou elena mhpws eisai apo thn kw?mia fili mou eixe ayto to problhma ipsili fsh nomizw htan 20 an de kanw lathos kai prepei na einai 12 nomizw??telos panton o giatros tis eipe oti mono me eksosomatiki mporei na meinei egyos kai ekane kai mia salpigografia kai kateftias emeine egyos!!des to kai ayto kai fusika tha pareis kai alli gnomh...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos έγραψε:

MOU TO EXOUN PROTEINEI MEXRI STIGMHS 3 GIATROI LEGONTAS MOU OTI STH PERIPTWSH THS PROWRHS EMMHNOPAUSHS EINAI DUSKOLH KAI H EKSWSWMATIKH LOGO USPHLHS FSH!TI NA PW........MA STA 23 MOU RE GAMWTO???GIATI?????? DEN EXEI SUMVEI SE KAMIA NA MEINEI EGKUOS STHN EMMHNOPAUSH??8AUMATA DE GINONTAI??? DE MPORW KAN NA TO VALW STO MUALO MOU GIA DANEIKO WARIO...PWS 8A EINAI DIKO MOU PAIDI????? ETSI APLA DHLADH??XWRIS NA PROSPA8HSW KA8OLOU MONH MOU??GIATI MOU TA ISWPEDWNOUN TOSO APLA OLA....... PEITE MOU KATI VRE KORITSIA..DEN EIMAI KALA...

Καλησπερα κοριτσακι μου! Καταρχην, μην αγχωνεσαι...

Λυσεις υπαρχουν πλεον για ολα. Απλως θελεις εναν καλο γιατρο. Τι θελω να πω? Λοιπον,τωρα αντιμετωπιζω ενα παρομοιο θεμα που εχει να κανει με την προκλιμακτηριο (και ειμαι 40 χρονων!). Ο γιατρος δεν μου τα παρουσιασε τοσο μαυρα! Ομως, χρειαστηκε να αλλαξω δυο γιατρους, για να βρω την ακρη. Φιλη μου, ειναι 9 εβδομαδων στο πρωτο της παιδακι και ειναι σχεδον 45 χρονων, 5 χρονια πριν την κλιμακτηριο, με υψηλη fsh!!

Ειναι δυνατον να εχεις προβλημα εσυ,νεο κοριτσι, που εχεις το χρονο, καλυτερο συμμαχο σου??

Γι' αυτο παρε μια δευτερη γνωμη, οπωσδηποτε!! Μενεις Αθηνα? Ρωταω, γιατι υπαρχουν πολλοι καλοι γιατροι με μεγαλη εμπειρια! Δεν ειναι δυνατον σε αυτη την ηλικια που εισαι, να μην μπορει να βρεθει λυση.. Ακομη κι αν αυτη η λυση ειναι της εξωσωματικης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι FSH έχετε;Άνεβασα και εγώ πολύ ψηλή FSH σε κάποια φάση θα κλείσω τα 39 σε ένα μήνα και την ανέβασα πέρισυ,αλλά η δική μου ανεβοκατεβαίνει,εσάς ποιές είναι η τιμές σας.Βέβαια οι υπόλοιπες ορμόνες μου είναι άψογες,όλες.Εσάς;Είναι και η Lh πειραγμένη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenako δεν γνωριζω κατι γιάυτο που ρωτας,αλλα ηθελα να σου πω οτι εχεις πμ,γιατι μπορει να μην το ειδες!! :)

επισης οπως ειπε κ μια αλλη κοπελα,εισαι μικρουλα,αποκλειεται να μην κανεις παιδι!θα τα καταφερεις με καποιον τροπο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακι μου παρε τι γνωμη κι αλλων γιατρων, καταρχην ειναι πολυ δυσκολο και σπανιο να μπαινεις σε εμμηνοπαυση τοσο μικρη. Υπαρχει παντα και ο φυσικος κυκλος που προτεινουν σε γυναικες που εχουν χαμηλη ανταποκριση στα φαρμακα. Η fsh ανεβοκατεβαινει απο κυκλο σε κυκλο και υπαρχει και η περιπτωση να εχει κανει λαθος το εργαστηριο που εκανες τις εξετασεις.

Τωρα οσον αφορα τα δανεικα ωαρια, εγω ειμαι υπερ σε περιπτωσεις που δεν υπαρχει αλλος τροπος και εκτιμω και τις γυναικες που τα δωριζουν και τις γυναικες που τα δεχονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μην απελπιζεσαι..εισαι πολυ μικρουλα και εχεις ολο τον χρονο μπροστα σου. Γιατί δανεικά?? ωάρια δεν κάνεις καθόλου? δεν μπορείς να κάνεις κάποια θεραπεία για να πέσει και μετά να ξεκινήσεις τισ προσπάθειες?φυσικά και δεν θα πήγαινα με δανικά ωάρια απο την αρχή θα τα αξαντλούσα πρώτα όλα εισαι μικρούλα..βρες ενα καλο γιατρο και μην το αφησεις. Αλλα ακόμη και με δανικό ωάριο το παιδάκι θα είναι δικό σου και του αντρούλη σου...εσυ θα το βγάλεις απο την κοιλίτσα σου εσύ θα το θυλάζεις την δική σου μυρωδιά θα αναγνωρίζει σαν την μανούλα του..μην το καταδικαζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι υπαρχει και αλλη κοπελα μεσα στο mammyland η οποια ειχε παρομοιο προβλημα και ειναι και εκεινη μικρουλα τα 2 χρονια που ειμαι μελος στο mammyland επειδη εχουμε συναντηθει και απο κοντα ηξερα ποσο πολυ εντονη ηταν η επιθυμια της να αποκτησει ενα μωρο ειναι απο εκεινα τα κοριτσια που λες οτι το εχουν μεσα τους .

Τελικα καταφερε και εμεινε εγγυος δνε ξερω ακριβως σε ποιον γιατρο πηγε και τι ακριβως εκανε αλλα θα μιλησω μαζι της να επικοινωνησει εκεινη .

Αυτη τη στιγμη εχει ενα μωρακι και το χαιρετε.

τωρα οσο αφοτα το δανικο ωαριο θα σου πω το εξης :Αν ειναι η μοναδικη περιπτωση να αποκτοσα παιδακι και αφου ειχα εξαλιψει καθε αλλο τροπο ναι θα το εκανα .Το ωαριο θα μπει στο δικο σου σωμα και θα μεγαλωνει μεσα απο σενα τομωρακι θα παιρει αιμα απο σενα και εσυ θα αγωνια;μεχρι να γεννηθει ξερεις κατι σκεψου το αλλιως :αν καποιος χρειαζετε μια καρσια γερη να μπορεινα ζησει δν εψαχνυν να βρουν συμβατο δοτη και του βαζον τη καρδια ; αυτο δνε ειναι ενα θαυμα που μια ζωη δεν χανετε ; αυτη η καρδιαχτυπαει στο σωα του νεου ληπτη και ειναι η καρδια του ετσι λοιπον το ωαριο αυτο δε θα ειναι ξενο θα γινει ενα με σενα και θα σου χαρισει αυτο που λαχταρας.

Σκεψου και το άλλονα ο αντρας σου ειχε προβλημα και δνε μπορουσε και σας ελεγαν για δανεικο σπερμα ; τι θα εκανες; το προτιναν σε φιλη μου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

geia sou elena mhpws eisai apo thn kw?mia fili mou eixe ayto to problhma ipsili fsh nomizw htan 20 an de kanw lathos kai prepei na einai 12 nomizw??telos panton o giatros tis eipe oti mono me eksosomatiki mporei na meinei egyos kai ekane kai mia salpigografia kai kateftias emeine egyos!!des to kai ayto kai fusika tha pareis kai alli gnomh...[/quote

Oxi Maraki mou den eimai apo Kw alla apo A9ina.H perivoiti endokrinologos pou pigaina mou eipe sugkekrimena oti eimai se mia gkriza zwni kai oi pi8anotites na meinw egkuos einai midamines..gi'auto mou leei sou proteinw na valeis sto mualo sou ti dwrea wariwn!Katalaves??etsi apla..xwris na mou pei palepse to prwta..i estw na kanw ekswswmatiki... Emena i fsh mou ti prwti fora pou tin koitaksame to noemvrio itan 21.40,ti deuteri to dekemvrio 17.9 kai twra meta apo 4 mines 8eraeias epese sto 7.9 alla dustuxws de kanei na ksekinisw tis prospa8eies akoma epeidi prepei na perasei ena diastima 2 minwn meta ti liksi tis 8erapeias alla kai logo oti ekana usteroskopika afairesi polupoda!Ola mazi mou epesan kai o xronos pernaei etsi kai i fsh 8a na anevei ksana...kai tote....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi Maraki mou den eimai apo Kw alla apo A9ina.H perivoiti endokrinologos pou pigaina mou eipe sugkekrimena oti eimai se mia gkriza zwni kai oi pi8anotites na meinw egkuos einai midamines..gi'auto mou leei sou proteinw na valeis sto mualo sou ti dwrea wariwn!Katalaves??etsi apla..xwris na mou pei palepse to prwta..i estw na kanw ekswswmatiki... Emena i fsh mou ti prwti fora pou tin koitaksame to noemvrio itan 21.40,ti deuteri to dekemvrio 17.9 kai twra meta apo 4 mines 8eraeias epese sto 7.9 alla dustuxws de kanei na ksekinisw tis prospa8eies akoma epeidi prepei na perasei ena diastima 2 minwn meta ti liksi tis 8erapeias alla kai logo oti ekana usteroskopika afairesi polupoda!Ola mazi mou epesan kai o xronos pernaei etsi kai i fsh 8a na anevei ksana...kai tote....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην τρελενεσε απο μια ενδοκινολογο και εγω οταν πρωτοεμαθα για το θηρωειδη ημουν τοτε 23 ετων επρεπε να κανω παρακεντηση και οταν ρωτησα για ποιο λογ τη κανουμε εκεινη μου απαντησε ξερα οτι μπορει να ειναι και ΚΑΡΚΙΝΟΣ και ημουν μονο 23 αλλα ετσι ειναι καποιοι γιατροι απολυτοι και σκληροι .Τελικα πηγα σ εαλλον ενδοκρινολογο και ακομα οτα εκανα την επεμση και ακοαμοταν μου ανακοινωσε οτι οντως υπηρχε κακοθεια ο τροπος που μο το ανακοινωσε ηταν τοσο ηρεμος και καλος που δνε με φοβισε τοτη θα ακολουθουσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na 'sai kala vre Bania mou!nai an 8elei i kopela polu euxaristws..

Exeis dikio se auta pou les alla otan sou kovoun tosa apla ta ftera..einai polu asximo..de mporei kanenas na mi mou dwsei to dikaiwma na apoktisw to diko mou mwraki...an to palepsw polu kai exw eksantlisei ka8e peri8wrio tote na to dextw oxi twra pou eimai stin arxi...8elw kai 8a to prospa8isw oso mporw...auto toulaxiston eprepe na mou to poun!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merikoi an8rwpoi i ali8eia einai oti ferontai polu akarda..de se antimetwpizoun san an8rwpo me psuxi,sunais8imata alla san mia sarka.. lupamai polu...de to gnwriza koritsaki mou..elpizw twra na einai OLA KALA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki έγραψε:

Δυστηχώς δεν ξέρω να σου δώσω κάποια απάντηση και να σε βοηθήσω σε αυτό που ρωτάς.

Θα ήθελα να σου πω ότι έχω ακούσει να συμβαίνουν τα πιο γλυκά θαύματα σε αυτή τη ζωή, γι αυτό δεν θα ήθελα να ακούω ένα κορίτσι στην ηλικία σου να νιώθει απελπισία και να λέει ότι δεν είναι καλά.

Ο Θεός είναι μεγάλος κοριτσάκι μου. Εχεις όλα τα χρόνια μπροστά σου να κάνεις όσες προσπάθειες θέλεις για να εξαντλήσεις όλα τα περιθώρια.

Η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που τίποτα δεν είναι αδύνατον να συμβεί. Μην χάνεις τις ελπίδες σου.

: :):):)

kai egw auto 8elw na pisteuw..pws ginontai 8aumata..ki i Panagitsa 8a valei to xeri tis gia na mas voi8isei oles tis kopeles pou 8eloume toso polu ena mwraki kai dustuxws kati paei strava..De 8elw na xanw ti pisti mou kai tis elpides mou alla oi katastaseis einai etsi pou me pane pali pisw panw pou lew oti twra mporw kai 8a ta kataferw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

black rose έγραψε:

Πρόωρη εμμηνόπαυση στα 23 σου???Δεν κατάλαβα...:( Πάρε και άλλες γνώμες βρε κορίτσι μου τι να πω..αποκλείεται στο 2010 και μόλις στα 23 σου χρόνια να μην μπορείς να κάνεις παιδί.

exw parei idi arketes gnwmes gia na kanoun la8os..opws mou eipan einai mia sto 1.000.000. na sumvei auto sta 23 alla na pou dustuxws mou etuxe!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos έγραψε:

MOU TO EXOUN PROTEINEI MEXRI STIGMHS 3 GIATROI LEGONTAS MOU OTI STH PERIPTWSH THS PROWRHS EMMHNOPAUSHS EINAI DUSKOLH KAI H EKSWSWMATIKH LOGO USPHLHS FSH!TI NA PW........MA STA 23 MOU RE GAMWTO???GIATI?????? DEN EXEI SUMVEI SE KAMIA NA MEINEI EGKUOS STHN EMMHNOPAUSH??8AUMATA DE GINONTAI??? DE MPORW KAN NA TO VALW STO MUALO MOU GIA DANEIKO WARIO...PWS 8A EINAI DIKO MOU PAIDI????? ETSI APLA DHLADH??XWRIS NA PROSPA8HSW KA8OLOU MONH MOU??GIATI MOU TA ISWPEDWNOUN TOSO APLA OLA....... PEITE MOU KATI VRE KORITSIA..DEN EIMAI KALA...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΒΑΝΙΑ!!

ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΠΩΑ (ΠΡΟΩΡΗ ΩΟΘΗΚΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΙΑ) ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ!

ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ (DHEA) ΘΕΙΚΗ ΔΥΙΝΔΡΟΕΠΙΑΝΔΡΟΣΤΕΡΟΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΩΑΡΙΑ...ΕΦΩ ΑΠΟ ΤΑ 21 ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ... :):)

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 26 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!

ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΚΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΓΕΝΝΑΓΑ ΑΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!! :cheer::cheer:

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΓΕΝΝΕΣΙΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΑΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΗΓΕΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!

ΒΡΕΣ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos σαφως και πρωτα θα δοκιμασεις ολα οσα ειναι εφικτα καιμετα θα καταληξεις εκει απλα να εισαι προετιμασμενη για ολα καιμε γερο στομαχι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ElenaKos έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΒΑΝΙΑ!!

ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΠΩΑ (ΠΡΟΩΡΗ ΩΟΘΗΚΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΙΑ) ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ!

ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ (DHEA) ΘΕΙΚΗ ΔΥΙΝΔΡΟΕΠΙΑΝΔΡΟΣΤΕΡΟΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΩΑΡΙΑ...ΕΦΩ ΑΠΟ ΤΑ 21 ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ... :):)

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 26 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!

ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΚΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΓΕΝΝΑΓΑ ΑΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!! :cheer::cheer:

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΓΕΝΝΕΣΙΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΑΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΗΓΕΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!

ΒΡΕΣ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE!!! ;)[/quote:112109ph]

na sou zisei Rubela mou!!!na tin deis opws epi8umeis kai na ti xairesai!! :cheer: tin exw akousei ti 8erapeia auti alla de mporoun na mou ti dwsoun giati prokalei trixofuia ki emfanisa provlima dasutrixismo prwti fora otan "mpika" se pr.emminopausi,opou eftiakse meta ti 8erapeia me gunofen 35 k androcur an exeis akousta.auta mou eriksan tin Fsh alla de kserw an kanw waria..mono wo8ilakia exoume dei ston uperixo. Oso gia to Mama exw akousei oti einai polu kalos alla den ton exw episkeftei akoma!pigainei kai mia fili mou me idio provlima k kanei auti ti 8erapeia.Exw ta stoixeia tou kai olo lew na paw..alla twra pou ema8a kai gia esena 8a paw sigoura!einai enas logos parapanw pou kserw oti piges ekei k apektises to mwraki sou..!Na se rwtisw meta apo poso kairo prospa8eiwn ta kataferes??Kati akoma twra kaneis kapoia "suntirisi"?S'euxaristw para polu pou mou esteiles!!Na eisai kala esu kai i mikroula sou!!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια..να μην απελπίζεσαι κ να το παλέψεις όσο μπορείς..καλώς ή κακώς κάποια κορίτσια πρέπει να προσπαθήσουν πολύ για να γίνουν μανούλες...αλλά σκέψου κιόλας ότι πολλές φορές στο μυαλό μας βάζουμε το κακό κ φανταζόμαστε τα χειρότερα ενώ είναι στο χέρι του Θεού κ όλα μπορούν να γίνουν απλά...

θα σου πω πως σκέφτηκε εγώ πέρυσι που είχα ένα πρόβλημα κ έχασα μια εγκυμοσύνη κ σκεφτόμουν αν θα γίνω μάνα ποτέ. Σκέφτηκα πως αν θέλει ο Θεός ας μου χαρήσει αυτό το δώρο, αν πάλι όχι κ για μένα θέλει για κάποιο λόγο να μην γίνω μαμά τότε ας με βοηθήσει να το ξεπεράσω. Κ τα άφησα όλα στο χέρι του κ είπα πραγματικά ας γίνει το θέλημα Σου.

Κ όλα πήγαν καλά γιατί σε τελική κατα τη γνώμη μου τίποτα δεν εξαρτάται από εμάς...

Όσον αφορά το ξέρο ωάριο προσωπική μου άποψη καθαρά είναι πως όχι δεν θα το έπαιρνα. Κ αν αν υπάρχει πρόβλημα στο ζευγάρι υπάρχει κ η ύιοθεσία γιατί αν το παιδί δεν είναι του ενός τότε καλύτερα να μην είναι κανενός απο τους δυο. Ξένο ωάριο ή σπερματοζωάριο γιατί? για τους ξένους? για να δουν ότι μπορεί το ζευγάρι να κάνει παιδιά?

όσο για το ότι θα μεγαλώσει μέσα στη κοιλιά της μάνας έχω να πω ε και?

μάνα δεν είναι αυτή που γεννάει αλλά αυτ΄΄η που μεγαλώνει ένα παιδί...

αυτά που νιώθεις όταν το παίρνεις στην αγκαλιά σου δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που νιώθεις όσο είναι στην κοιλιά...

εύχομαι όλα να πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos dwse mou liges leptomeries, eisai 23 xromwn kai sou eipane an katalava kala oti tha exei emminopausi kai prepei na pas se xena waria?...posi einai i FSH sou kai mipos exeis kanei Anti-mullerian hormone?

exeis dokimasi kapoia exosomatiki kai an nai ti antapokrisi eixes sta farmaka? pirane waria kai posa?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι ολα να πανε καλά!!τον Μαμά τον ξέρω προσωπικά και είναι πολυ καλός σου προτείνω να τον επισκευτεις. ενα φιλικο ζευγαρι μας έκανε τα διδυμάκια του σε αυτόν και η γυναίκα ήταν 42..Πιστευω πως αν ακολουθήσεις σωστές συμβουλές και θεραπεία θα έχεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάνα δεν είναι αυτή που γεννάει αλλά αυτ΄΄η που μεγαλώνει ένα παιδί...

:Sumfwnw mazi sou..posa zeugaria exoun uo8etisi paidakia k einai les kai ta einai "dika tous".. An itan mono sto xeri mou na apofasisw an 8a parw kseno wario de kserw ti 8a ekana..polu duskolo alla oso afora kai ton antra mou??Auton to rwtise kaneis apo olous autous pou mou lene toso apla pare kseno wario??!To sigouro einai Konna mou oti 8a to palepsw ki an ontws o 8eoulis mou steilei to mwraki mou kalos..diaforetika 8a prepei k egw na to kseperasw.. s'euxaristw polu kai na xairesai to gioka sou!!!na sou zisei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...