Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για όλες εσάς!


Recommended Posts

Γειά σας!

Σήμερα το πρωί πήρα μια αρνητική χοριακή.Μια χοριακή που την περίμενα να είναι έτσι αλλά με πίκρανε...

Αρνητική ήταν ναι, αλλά μόλις σήμερα συνειδητοποίησα κάτι πολύ έντονα...Θετική ήταν,γιατί συνειδητοποιώ ότι έχω νέες φίλες, ανθρώπους που με σκέφτηκαν, που προσευχήθηκαν για μένα και μου είπαν μια κουβέντα χάδι...

Θα μου πείτε σήμερα το κατάλαβες;Ναι, σήμερα που σταμάτησε το κεφάλι μου να στροβιλίζετε σε μια δίνη άγχους,σήμερα που κάνω απολογισμό και βλέπω τι μου έμεινε...και μου μείνατε εσείς...Και δεν είναι καθόλου λίγο!Είναι τεράστιο,την επόμενη φορά θα τα καταφέρω, όλες θα το πετύχουμε αργά ή γρήγορα γιατί το αξίζουμε.

Και κάτι ακόμη, αν κάποια στιγμή είπα κάτι που μπορεί να στενοχώρησα ή να πλήγωσα κάποια κοπέλα,άθελα μου, ζητώ συγνώμη,ήμουν πολύ χάλια.

Ευχαριστώ και πάλι πολύ! Σας εύχομαι ότι μα ότι επιθυμείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι...πολύ αισιόδοξη και θετική ακούγεσαι!!!!

Εύχομαι λοιπόν κάθε επιτυχία στην προσπάθειά σου και πάντα θετικές σκέψεις!!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με την ασπουλα...

στο υψος μας με το κεφαλι ψηλα...λιγο πολυ ολες περναμε καποια δοκιμασια..δεν πρεπει να πεφτουμε...επειδη μας ετυχαν αρνητικες χοριακες..δοξα τω θεο εχουμε την υγεια μας...δεν πηραμε αποτελεσματα οτι πασχουμε απο καποια σοβαρη ασθενεια..

ολα θα γινουν στην ωρα τους κοριτσακι μου,κι οχι οποτε θελουμε εμεις..

τα φιλια μου και μια μεγαλη αγκαλιτσα... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μπραβο...ετσι μπραβοοο.....

μετα τον πατο...δεν εχει παρακατω...οποτε μονο ΑΝΟΔΟΣ

ολ τουγκεδερ....

Και οπως ειπαμε...ΚΑΛΥΤΕΡΑ μια αρνητικη ΧΟΡΙΑΚΗ

παρα μια θετικη εξεταση σε αρρωστεια!!!

;)

;)

ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ...

ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΗΦΟΟΟΟΟΟΟΡΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΖΩΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

(δις)

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνα σου ευχομαι το καλυτερο και ολα θα πανε καλα..να το ξερεις

ολοι καπου δυσκολευτηκαμε...αλλες στο να μεινουν εγγυες,αλλες στο να πετυχει,αλλες με οικογενειακα θεματα και χωρισμους...δυναμη και χαμογελο..ολα θα γινουν

να εισαι γερη παντα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαιδουράκο είναι καιρός για ανασυγκρότηση...μικρή οπισθοχώρηση για την ανασύνταξη των δυνάμεων και φουλ ΕΠΙΘΕΣΗ!!!!!!!!!!!!!

Σ' αυτό το ανηφόοορι (που λέει και η Ζαχαρένια) είμαστε πολλές και χέρι να σε σηκώσει θα βρεις (αν πέσεις)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαρη μου!!!Με συγκηνησες... Φιλακια πολλα,και μια τεραστια αγκαλια!!!ευχομαι απο την καρδια μου η επομενη φορα να ειναι η ΤΥΧΕΡΗ και να γινεις μια γλυκεια μανουλα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Γειά σας!

Σήμερα το πρωί πήρα μια αρνητική χοριακή.Μια χοριακή που την περίμενα να είναι έτσι αλλά με πίκρανε...

Αρνητική ήταν ναι, αλλά μόλις σήμερα συνειδητοποίησα κάτι πολύ έντονα...Θετική ήταν,γιατί συνειδητοποιώ ότι έχω νέες φίλες, ανθρώπους που με σκέφτηκαν, που προσευχήθηκαν για μένα και μου είπαν μια κουβέντα χάδι...

Θα μου πείτε σήμερα το κατάλαβες;Ναι, σήμερα που σταμάτησε το κεφάλι μου να στροβιλίζετε σε μια δίνη άγχους,σήμερα που κάνω απολογισμό και βλέπω τι μου έμεινε...και μου μείνατε εσείς...Και δεν είναι καθόλου λίγο!Είναι τεράστιο,την επόμενη φορά θα τα καταφέρω, όλες θα το πετύχουμε αργά ή γρήγορα γιατί το αξίζουμε.

Και κάτι ακόμη, αν κάποια στιγμή είπα κάτι που μπορεί να στενοχώρησα ή να πλήγωσα κάποια κοπέλα,άθελα μου, ζητώ συγνώμη,ήμουν πολύ χάλια.

Ευχαριστώ και πάλι πολύ! Σας εύχομαι ότι μα ότι επιθυμείτε!

Ελα κοπελαρα μουυυυυυυ παμε μαζι παλι!!!!Τον αλλο μηνα θα εχουμε και οι δυο τεραστιες χοριακες!!!Πιστεψε το ετσι θα ειναι!!!!!!Πολλες τρελιτσες με τους αντρες μας και πολυ αγαπη για να τα νιωσουν τα σπορακια μας και να ερθουν!!!!Γιατι αυτα θα ειναι ο καρπος του ερωτα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου να είσαι εσύ καλά κοπελάρα μου και θα τα καταφέρουμε στο τέλος, δεν μπορεί το θέλουμε τόσο πολύ θα μας λυπηθεί και εμάς στο τέλος, τόσα έχουμε περάσει άλλες λιγότερα άλλες περισσότερα, το τέλικό αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει θα δεις... θέλει πολύ δύναμη αυτό είναι σίγουρο....και εμένα εδω μέσα με έχετε βοηθήσει πολύ, βλέπετε όλοι μου οι φίλοι κάνουν μωράκια με τόση ευκολία που αν δεν υπήρχατε αλήθεια δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα ήμουν......θα νόμιζα οτι κατέβηκα απο το πλανήτη την ανικανότητας...δεν είναι έτσι όμως ..πρέπει να κοιτάμε τι έχουμε να το εκτιμούμε κ να προχωράμε.....σε φιλώ και σε σκέφτομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ευχομαι πολυ συντομα να αποκτησεις το μωρακι σου.υπομονη και πιστη να εχεις και θα ερθει!η πιστη με κραταει και μενα δυνατη για να ερθει το θαυματακι μου που τοσα χρονια περιμενω :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι δεν ετυχε να μιλησουμε αλλα τωρα σε διαβαζα και συγκινηθηκα και με εβαλες και μενα σε σκεψεις.... Καμια φορα θεωρουμε δεδομενα πραγματα κι ανθρωπους γυρω μας και δε συνειδητοποιουμε ποσο τυχεροι ειμαστε... Ειναι λογικο αφου ο καθενας μας εχει τα αγχη του, τα προβληματα του, τις σκοτουρες του... Ειναι ομως τοσο σημαντικο να εχεις καποιο να μιλησεις, να μοιραστεις τις σκεψεις σου, καποια προβληματα αλλα και τις χαρες σου, και το τονιζω αυτο γιατι στα προβληματα πολλοι θα σπευσουν αλλα στη χαρα πολλοι θα απομακρυνθουν... Εδω μεσα ομως - αν και καινουργια σας διαβαζω καποιους μηνες - νιωθω οτι καθε κοπελα συμπασχει με τις αγωνιες της αλλης και πραγματικα χαιρεται οταν καποια εχει να ανακοινωσει ευχαριστα νεα!

Μαζι σου λοιπον, δυναμικα και θα ερθει το σπορακι να σαι σιγουρη, ολα γινονται στην ωρα τους! Λοιπον ελα διπλα στο θεματακι που μιλαμε περι ανεμων και υδατων και (προσπαθουμε να) χαλαρωνουμε και συνεχιζουμε με θετικη σκεψη! Φιλακια απο μενα και πολλη θετικη ενεργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΤΟΥ ΡΕ Γ...ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΛΥΠΑΜΑΙ!!ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!ΤΩΡΑ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ!!ΑΝΟΙΞΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ!!ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ!!ΕΓΩ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΑΝ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ!!ΣΕ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΝΑ ΕΤΣΙ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να είσαι πάντα καλά και όλα θα έρθουν !

για όλες μας !

το Post σου, εκφράζει πιστεύω όχι μόνο τα δικά σου, τα δικά μου αλλα και πολλών αλλων κοριτσιών τα συναισθήματα !

και γω στέλνω πολλά φιλιά και ηλεκτρονικές αγκαλιές σε όλες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barcelonita...η πρόταση ισχύει, αν δεν βγάλεις άκρη,ξερεις pm και αποστολή πάραδοση...μη σε νοιάζει...Σου εύχομαι ολόψυχα να μη σου τύχει, αλλά αν σου τύχει, πίστεψε με θα το αντιμετωπίσεις και θα είσαι και πιο δυνατή μετά...

Λόλι μου, τι όμορφο αρκουδάκι,σε ευχαριστώ.

Μαρία+΄Φώτης να είσαι και εσύ καλά και το μωρό να έρθει γρήγορα.

Nutella σε ευχαριστώ πολύ.

Αναστασία εγώ λέω να κάνω διακοπές και απο Σεπτέμβρη βλέπουμε...

Γιουλάκι το ξέρω ότι είμαστε όλες εδώ...Πρόσεχε λίγο αυτές τις μέρες, πέρα από το σούργελο που έχουμε καταντήσει τα πόστ μας!

Νικόλ μου το ξέρω ότι με σκέφτεσαι, και εγώ εσένα πολύ, αλλά το ξέρω το αποτέλεσμα για σένα και δεν πέφτω έξω συνήθως...

Γωγάκι σου στέλνω και εγώ μια αγκαλίτσα.

Μιρλίτσα δεν φημίζομαι για την αισιοδοξία μου, το παλεύω όμως.

Ζαχαρένια και Ειρήνη πολύ ανηφόρα γμτ και λαχάνιασα!

Kimon και εσύ θα γίνεις γλυκιά μανούλα είναι σίγουρο, ευχαριστώ.

Libertaki μου στ'αλήθεια τρώς πολύ,ή έτσι τα λέει αυτό το ζαχαροπειραχτήρι;

Ελπίζω να μην ξέχασα καμιά σας...Να είστε όλες καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!Rose25 εσένα ξέχασα, η αλήθεια είναι πως δεν θα εγκαταλείψω την πίστη μου, αυτή μου απέμεινε...Σε ευχαριστώ και σου εύχομαι ότι επιθυμείς σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εyeore 71 σύντομα όλα αυτες οι προσπάθειες, οι αγωνίες θα είναι μια μικρή αναμνηση γιατί θα ζεις το όνειρο! Εγω σκέφτομαι ότι όσο περνάει ο καιρός οι πιθανότητες αυξάνονται για όλες εμάς που προσπαθούμε για το πολυπόθητο!Άρα κάπου παρακάτω θα έρθει κ η δική μας σειρά!Δύναμη, ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου λυπάμαι πολυ πραγματικά..την επόμενη φορά θα είναι θετική!!

Αλλα βρε παιδάκι μου καρκινάκι είσαι? Δηλαδή αν δεν είσαι τι να πω...με τοση απαισιοδοξια που εχες τοσες μέρες και τωρα γύρισες ανάποδα δεν υπάρχει αλλο ζώδιο...Κατσε να ηρεμίσεις να βρεις κανένα καλό γιατρό και την επόμενη φορα να ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!ουυυφ ποσες φορές το έχω πει..αν καταδικάζεις το αποτέλεσμα σε οτιδήποτε και αν κάνεις δεν είναι σωστο..ουτε κεικ δεν φουσκωνει. Παντως με κάνεις πολύ χαρούμενη που έστω και τώρα πήρες τα πάνω σου!!Κανε κανένα μπανάκι ηρέμισε και όταν νιώσεις οτι είσαι έτοιμη πάρτο καλά απο την αρχή και όλα θα γίνουν!!ΑΑΑ κάνε και καμιά βουτιά και για μένα που δεν μπορώ...:* :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nanina είμαι Λιονταράκι, αλλά είμαι 26 Ιουλίου και πέφτω πάνω στη σύζευξη με καρκίνο άρα έχω χαρακτηριστικά και από τα 2 ζώδια.Βουτιές θα κάνω πολλές. 2 Ιουλίου φεύγω 10 μέρες για Κουφονήσια - Δονούσα και 1-25 Αυγούστου φεύγω για Νάξο.Γιατρό άλλαξα ήδη έχω κλείσει ένα ρ/β για την Δευτέρα με έναν άλλο άνθρωπο,και αν δω ότι και με αυτόν δε...τότε θα δώ και άλλον. Δεν ήμουν απαισιόδοξη ήμουν απλά σίγουρη. Με τον συγκεκριμένο γιατρό παίχτηκαν πολλά και άσχημα σενάρια.Κακώς το ένιωσα εξ'αρχής έπρεπε να την έχω κάνει προ πολλού.

Babaki σου δίνω και εγώ μια τεράστια αγκαλίτσα.

wannabemom ευχαριστώ και σένα σου εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyeore!!

παντα να χεις τοσο θετικες σκεψεις..αυτο χρειαζεται περισσοτερο απ οτιδηποτε αλλο.

θα ηθελα να σου δωσω και μια συμβουλη με ολη τη συμπαθεια που σου εχω...καλα κανεις και αλλαζεις γιατρο αφου ειδες οτι ο προηγουμενος για τον Χ Ψ λογο δε σε βοηθησε αλλα μηπως να τα αφηνες το καλοκαιρακι να γεμιζεις λιγο μπαταριες καν να σε ανεβασει ψυχολογικα ;;;; δε ξερω ειπα να πω κατι,,,αν παλι δε σε βοηθα αστο να φυγει οπως το ειπα!

Να σαι παντως καλα και ολα θα γινουν ..αλλα πανω απ ολα προεχει η ψυχικη και σωματικη μας υγεια σ αυτον τον δυσκολο αγωνα που μπηκαμε!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά το λες καρκινάκι μου και φυσικά δεν θα κάνω τίποτα τώρα ότι κάνω από Σεπτέμβρη απλά θα τον δω τον άνθρωπο να μιλήσουμε και να κάνουμε ένα πλάνο.Ούτως ή άλλως έχω κάνει όλη την θεραπεία μιας κανονικής εξωσωματικής και με το παράπανω και δεν υπάρχει περίπτωση να την επαναλάβω αν δεν περάσει το τρίμηνο.

Σε ευχαριστώ πάντως, πολύ και εσύ να είσαι καλά και πολύ σύντομα να έχεις ότι επιθυμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Βουτιές θα κάνω πολλές. 2 Ιουλίου φεύγω 10 μέρες για Κουφονήσια - Δονούσα και 1-25 Αυγούστου φεύγω για Νάξο.

ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ

B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...