Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


dpapagr

Recommended Posts

Με λενε Δέσποινα και είμαι 28 χρονών. Χρειάζομαι τη βοήθεια σας, όποιος ξέρει , σας παρακαλώ!!!! Είχα περίοδο 30/5 και στις 12/6 έγινε το μοιραίο!!! Ο κύκλος μου είναι 28-26-26-28 και πάει λεγοντας-κάπως έτσι!!! Λέτε να είμαι έγκυος;;;;; Στις 12 είχε ωορρηξία;;;

Νιώθω κουρασμένη, χασμουριεμαι και νυστάζω, με πονάει η μέση εδώ και μέρες σαν από περίοδο και νιώθω να με πονάει το κεφάλι μου σαν ζαλάδες...

Πότε πρέπει να κάνω το τεστ εγκυμοσύνης;;;;

Και τα έχω κάνει σαλάτα στο κεφάλι μου από το να μετράω μέρες πριν και μέρες μετά απο ωορρηξίες , 14 μέρες ππριν την επόμενη περίοδο κλπ πράγματα που δεν ήξερα μέχρι πριν... Σας παρακαλώ βοηθείστε με!!! Άν είμαι έγκυος...το θέλουμε ;-) !! Κάποιος νε με διαφωτίσει; Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι μου καλησπερα!

λογικα ακομη δεν εχεις καθυστεριση θα σου προτεινα να περιμενεις λιγες μερες κ αν η περιοδος δεν σου ερθει κανεις ενα τεστακι εκτος αν καιγεσε τοσο πολυ να μαθεις υπαρχει κ η χοριακη αν εισαι θα φανει με ελαχιστες μοναδες ομως φιλια ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Despinaki....Katarxhn iremise mhn se pianei panikos,apo thn stigmh pou to thelete makari na ta kataferate me thn proth prospathia. H owriksia paizi apo guneka se gyneka kai kamia fora mporei kai na mhn kanoume ston kiklo mas,ales pali kanoun kai 2 fores mesa ston kiklo.. Sxedon prepei na to exeis parakolouthisei apo prin gia na ksereis pote exeis esu...Kalhtera na perimeneis mexri na exeis kathisterish kai an exeis pigene na kaneis mia xoriakh gia pio sigoura...Exei vevea kai ta testakia pou dixnoun apo thn 5:h mera silipsis alla einai ligo risko giati poles kopeles ths exei diksei lathos...Kalh epituxia sou euxome.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn panikobalese!!!hremia ,perimene liges merres k molis deis kathusterhsh kane ena testaki h phgaine gia xoriakh..

osos anafora ta sumptwmata einai ligaki nwris giauta,k mhn ksexnas oti to mualo mas polles fores ta genaei,to epatha k sto lew,an milas twra gia woriksia tha sumfwnhsw me thn evi,sunexhste tis prospatheies sas k afou to thellete toso polu tha sas erthei..kalh epituxia k enhmerwse mas gia ta nea sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια έχετε δίκαιο, δεν πρέπει να πανικοβάλλομαι!!! Και σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!! Πάντως έκανα ένα τεστάκι το "my cycle" από εδώ μέσα (το είδα σαν σε διαφήμιση στις απαντήσεις σας) ;-) και μου έβγαλε πως σε 5 μέρες μπορώ να κάνω ένα τεστ στο σπίτι!! Είδομεν και θα σας πω!!:-) Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

KALHSPERA!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΚΑΝΕ 1 ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι μου, καλώς μας ήρθες!!!

Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε κατ' ευχήν!Σου εύχομαι τα καλύτερα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα! Για 100% σιγουρια πηγαινε και κανε μια β-χοριακη ( εξεταση αιματος). Ετσι κι αλλιως θα στη ζητησει και ο γυναΚικολογος σου αν εισαι οντως εγκυος! Και παλι ευχομαι τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...