Μετάβαση σε περιεχόμενο

peg -perego pliko p3 on track modular


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο καρότσι; Είναι το τριπλό (με πορτ μπεμπε, πρώτο καθισματάκι αυτοκινήτου και τσάντα μαζί με το καρότσι)και το βρίσκω 480€. Στο Internet το βρίσκω και 430€.

Υπάρχουν μανούλες που το έχουν ήδη χρησιμοποιήσει ή το γνωρίζουν;

το βλέπετε κ εδώ: http://www.ebaby.gr/peg-perego/trio-pli ... erego.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα Λενίτσα!!!!Το είδα κι εγώ το καρότσι που λες και μου άρεσε πολύ.Το πήρες τελικά???Εσύ που το είδες κι από κοντά στο μαγαζί πώς σου φάνηκε???Μοιάζει με το pliko p3 modular??Κι αυτό είναι ωραίο αλλά και πιο ακριβό.Αν ξέρεις κάτι πες μου σε παρακαλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΛΗ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ.ΦΘΗΝΟΔΟΥΛΕΙΑ....ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΟΝΤΡΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΛΙΚΟ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΙΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΣΧΕΔΟΝ 1 ΜΗΝΟΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΟΠΟΤΕ ΑΧΡΗΣΤΟ.!!!! ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ PLIKO P3 SWITS ΜΕ ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΟΥ ΑΛΑΖΕΙ ΜΕΡΙΑ ΣΕ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ 370 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ. ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟΥ JUNIOR ME 50 E KAI KALYFTIKA.ΑΥΤΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το πηρα αυτο το καροτσι και ειναι τελειο!!!το μονο που χρειαστηκα εξτρα ειναι ενα στρωματακι εξτρα για το πορτ μπεμπε γι αναναι πιο μαλακο!κατα τα αλλα ειναι σουπερ!και το καθισμα αυτοκινητου και το καροτσι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenitsa ME TO KALO TO MWRAKI SAS!!!!!! TO EXW KAI GW EINAI POLY WRAIO KAI MIA XARA K TO KA8ISMATAKI AYTOKINHTOY ME DIPLO MA3ILARAKI.

ARGYRW27 TELEIO TO KAROTSI MAS!!!!

RWRA AN 8ES KATI PIO AKRIVO ESY EPILEGEIS!!!!!!!!! FILAKIA K ME ENA PONO!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Είχα ρωτήσει ποια είναι η διαφορά μεταξύ του modular on track και του modular (εκτός της τιμής) και μου είπαν μόνο το ύφασμα. Από ότι κατάλαβα είναι πιο σκληρό το on track?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΟΙΟ ΣΚΛΗΡΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ MODULAR.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΕΡΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΒΓΕΝΕΙ 750 ΤΟ ΑΛΛΟ 450 ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ... Ε ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΕΡΝΕΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝ ΤΡΑΚ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΗΣ ΜΑΡΚΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΥΛΙΚΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΦΘΗΝΟ ΤΗΣ ΠΕΡΕΓΚΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΤΕΛΑ. ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ??? ΔΕΣ ΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΓΡΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΟΛΑ ΙΔΙΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΛΕΝΙΤΣΑΚ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!!ΤΟ ΟΝ TRACK ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ!!!!ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΟΜΗΡΟΛΗ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΚΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΠΤΟ ΣΑΝ ΨΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Η ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΗ ΓΙΑ PEREGO.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΟ PLIKO P3 SWITCH ΤΗΣ PEREGO ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ PRENATAL.Η ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ 719 ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΠΤΩΣΗ 10%ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ 647.ΤΟ PLIKO P3 ΤΟ ΑΠΛΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ 597 ΑΛΛΑ ΤΟ SWITCH ΜΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna-mpampis έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΛΕΝΙΤΣΑΚ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!!ΤΟ ΟΝ TRACK ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ!!!!ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΟΜΗΡΟΛΗ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΚΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΠΤΟ ΣΑΝ ΨΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Η ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΗ ΓΙΑ PEREGO.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΟ PLIKO P3 SWITCH ΤΗΣ PEREGO ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ PRENATAL.Η ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ 719 ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΠΤΩΣΗ 10%ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ 647.ΤΟ PLIKO P3 ΤΟ ΑΠΛΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ 597 ΑΛΛΑ ΤΟ SWITCH ΜΑΣ ΦΑΝΗΚΕ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ.

ANNA KAI EGO TO SWITCH EXV KAI EINAI FANTASTIKO. BEBEA TO PHRA SKETO GIATI TON PORT MPEMPE DEN YPHRXE PERIPTVSI NA TO XRISIMOPOIHSO KALOKAIRIATIKA KAI EINAI TO POLLY GIA 1-2 MHNES TO PHRA 350 EYRO APO BEROIA GIATI TA LHTO K KOYKOY TO DINAN 420-450.EN MESO KRISIS XREIAZONTAI KAI LIGA PAZAREMATA. E KAI GIA TO KATHISMAT AFTOKIN PHRA ENA TIS JUNIOR ME 50 EBRO KAI EINAI TZAMI KAI MALISTA OOXI KINEZIKO. ELLHNIKHS KATASKEBIS. OREO TO POLYKAROTSI DEN LEO ALLA SKEPSOY KATA POSO THA TO XRISIMOPOIISEIS KAI KATA POY THA TO APOTHIKEYSEIS EGO EKEI EKANA PISO. POU NA TO BALO META EKEINO TO TERASTIO PORT MPEMPE? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...