Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγγλόφωνος Παιδικός σταθμός- Κερατσίνι????


Recommended Posts

Αγαπητές μανούλες ψάχνω για έναν καλό αγγλόφωνο κατά προτίμηση παιδικό σταθμό για την κόρη μου που θα γίνει 3 το Σεπτέμβρη,έχετε κανέναν υπόψιν σας?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι θες αγγοφωνο??κοιτα εγω ως δασκαλα που εχω δουλεψει σε σχολεια δεν πιστευω και πολυ στα διγλωσσα σχολεια,αλλο να μαθουν καποια τραγουδακια η λεξεις αλλα νομιζω οτι πρωτα πρεπει να μαθουν τα ελληνικα και μετα τα αγγλικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα πρέπει να μάθουν πρώτα τα Ελληνικά αλλά θέλω να έχει μεγαλύτερη επαφή με την Αγγλική γλώσσα από ότι οι κλασσικοί παιδικοί σταθμοί προτείνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NERAIDA έγραψε:

Αγαπητές μανούλες ψάχνω για έναν καλό αγγλόφωνο κατά προτίμηση παιδικό σταθμό για την κόρη μου που θα γίνει 3 το Σεπτέμβρη,έχετε κανέναν υπόψιν σας?????

Καλημέρα αυτός που στέλνω την μικρή μου είναι "αγγλότυπος"και ξέρω ότι τα αγγλικά τα υποστηρίζουν και σαν extra μαθημα τα απογεύματα νομίζω.

Πχ. στο θεατρικό που ανέβασαν την Κυριακή είχε σκετσάκι που είχαν κάνει τα παιδάκια στα αγγλικά αλλά είπαμε αγγλότυπος όχι αγγλόφωνος και είναι στον Κορυδαλλό αν νομιζεις ότι σε ενδιαφέρει πες μου πως να σου στείλω τα στοιχεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σε 1 εβδομαδα την τεταρτη για την ακριβεια εχουμε γεννεθλια και θελω να φτιαξω προσκλησης.πηγα στο γιουτουμπ αλλα δεν βρηκα τιποτα.μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε διευθηνσης για να βρω? αυτα που φτιαχνης μονο σου.ευχαριστω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...