Μετάβαση σε περιεχόμενο

Exw ena para3eno pono!!


Recommended Posts

Καλησπέρα, andria,

Mηπως είναι καμιά μολυνσούλα? να πας καλυτερα στο γυναικολογο σου να κάνεις εξεταση και αν ειναι να το αντιμετωπίσεις, μην το αφήσεις να σε ταλαιπωρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε φιλεναδααα, μηπως εκανες κανα αεροπλανικο κ επαθες καμια κραμπα??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ελα σκασε χαμογελακι :P:P:P:P:P:P

Εννοειται να πας στο γιατρο σου να σε δει...μπορει οντως, να ειναι καμια μολυνσουλα...Καλο θα ειναι να μην κανεις κατι εσυ, πριν σε δει ο γυναικολογος κ σου δωσει την καταλληλη αγωγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου πόνο στα γεννητικά συνήθως έχω όταν έχω περίοδο και κουράζομαι αλλά δεν ξέρω κι εγώ αν είναι φυσιολογικό αυτό που μου συμβαίνει. Μην αγχώνεσαι και περιμένουμε να μας πεις τα νεα σου αύριο!

Φιλιά κορούα μου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou piga simera stin giatro...Me e3etase mou ekane k PAP test me vrike ligo ere8ismeni alla apo tin stigmi pou den exw oute fagoura oute igra den pollo pistevei na iparxei kati..Mou edwse k ena akako antisiptiko sprey na to kanw kolpika wspou na vgoune k ta apotelesmata gia na prolavoume an exei kati k na min xanoume xrono an k den pollo pistevei na iparxei kati logw twn mi simptwmta pou den exw (fagoura k igra)..8a dei3ei :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου χαίρομαι που δεν είναι κάτι..Κι μένα μου ειχε δώσει ενα σπρευ σε μορφή αφρού επειδή είμαι ευαίσθητη και πιάνω εύκολα μύκητες. Μου είπε να το χρησιμοποιώ μια φορά την εβδομαδα, μου το είχε δώσει και οταν απέβαλα. Αντε με το καλό να μείνειςς έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...