Μετάβαση σε περιεχόμενο

γυνεται 2η ωριξεια?


voula25

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας.εχω μια γνωστη μου που μου ειπε οτι ηταν εγκυος σε δυδημα και οτι το πρωτο το επιασε με μια εβδομαδα διαφορα.δηλαδη οτι εμεινε τωρα π.χ. καιτ ην αλλη εβδομαδα εμεινε στο αλλο.το ενα το εχασε. σε σχεση με την ωριξια ειμαι ασχετη.εχω αυτην την ηληθεια απορια αν θελεται λυστετη μου.απλα μου φανηκε πολυ περιεργο και για αυτο ρωταω.σας ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia..Oti uparxoun einai sigouro, den einai vevea polu sinithizmeno..Prhn kapious mhnes den thimame akrivos eixa dei stis eidhseis gia mia gynneka sthn amerikh pou eixai genusei dudima apo duo diaforetikous antres epidi eixai kanei alh mia woriksia meta apo 3 meres kai fisika eixai kanei thn koutsoukela ths...AAA twra thimithika kai mia alh periptosh sthn Tourkia pou pali htan apo diaforetikous antres kai o suzigos safthn thn periptosh apetouse na dosoun to "eksogamo" se idrima.... :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω για της απαντησης σας.ειξερα οτι υπαρχη ωριξια αλλα για την ιδια μερα και στηγμη.αλλα μετα απο μια εβδομαδα? το σχολιασεμε με την συνηφαδα μου,και ειπαμε οτι αυτη δεν καταλαβε καλα αποκλιεται να της το ειπε ακριβως ετσι οα γιατρος.και συγκεκρημενα μου ειπ οτι το μωρο που εζησε ειχε καπου στο σωμα του σαν ενα στηγμα και απο εκει διαπηστοσαν και οτι εκανε ωριξια μετα απο μια εβδομαδα.τι να πω.ο γιατρος ο συγκεκρημενος τα εχει πεξη μου φενεται.σας ευχαριστω και παλι.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! και να συμπληρωσω οτι δεν ειχε ουτε αιμα ουτε πονο ουτε και τιποτα που να σου θυμηζη αποβολη,μονο τασεις λυποθυμιας.γηνεται να αποβαλης χωρης κανενα συμαδη και να σου πει ο γιατρος ειχε και αλλο και το εχασες? ειπαμε ειμαι ασχετη στο θεμα,αλλα τοσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δίδυμά μου έχουν δύο μέρες διαφορά στη σύλληψή τους ;) .

Γίνεται και παραγίνεται μην σου φαίνεται παράξενο επειδή δεν το έχεις ξανακούσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Και εμένα τα διδυμάκια μου έχουν διαφορετικό χρόνο σύλληψης..

;);)

Και για την δευτερη ερώτησή σου, νομίζω πως εαν είναι αρχή και απορροφηθεί το ένα εμβρυο , αυτό μπορεί να γίνει και χωρίς αιμα.

Αλλα γενικότερα,γνωστή μου έχασε μωράκι στον τέταρτο μήνα χωρίς αιμοραγία...πήγε στο γιατρό και το μωρό απλά δεν ζούσε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia fulh mou eixai arxika didumakia alla to ena palindromise kai aporofithike apo ton plakounta, den eixai oute aima oute tpt...O giatros malon kserei polu kala ti leei kai den ta exei peksei katholou.. To thavma ths zwhs einai periplokh ipothesh kai exei pola pou den kseroume....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι να πω? οντως δεν το εχω ξανα ακουση και μου φανηκε περιεργος για αυτο εθεσα και την ερωτηση μου.σας ευχαριστω.τελικα οσο μεγαλωνης μαθενης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...