Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΕΝΤΡΟ ΜΙΤΩΣΗ ΑΡΚΟΥΛΗΣ


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,

Θα ήθελα σας παρακαλώ, αν γνωρίζετε, πληροφορίες και γνώμες για το παραπάνω κέντρο.

Σας ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδια εχω ακουσει απο αλλο σαιτ οτι ειναι πολυ καλο κεντρο.

εγω παντως αν και μενω στον πειραια,θα κανω αλλου εξωσωματικη οταν ερθει ο αντρας μου(ειναι ναιτικος).θα παω εκει που μια φιλη μου εμεινε εγκυος με την πρωτη αφου ηδη ειχε κανει 5 εξωσωματικες σε καποιον απο τα μεγαλα ονοματα(οχι στον αρκουλη)

στειλε μου πμ αν θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

Καλησπερα! Εγω εχω πετυχει δυο εγκυμοσυνες στον Αρκουλη ειναι εξαιρετικο κεντρο με τελεια εμβρυολογο και φοβερο γιατρο που ειναι και καλος ανθρωπος, και πανω απο ολα πετυχαινει. Εγω ειχα πολλα θεματα και παλι τα καταφεραμε με την πρωτη και μετα με φυσικους κύκλους λόγω ελλειψης ωαριων μου. Τον συστηνω ανεπιφύλακτα. Μακαρι κι εγω να ειχα παει εκει απο την αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai γω είμαι σε προσπαθεια με τον Αρκουλή και έχω να πω τα καλύτερα. Πολυ φιλικό περιβαλλον, γλυκός άνθρωπος ο γιατρός αλλα προπαντων καλός γιατρός. Και η εμβρυολογος εξαιρετική. Προσωπική φροντίδα. Ελπίζω να πετύχω στο κεντρο αυτό γιατί έχω κουραστεί πια από τις προηγουμενες 5 αποτυχιες σε μεγαλα κεντρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα. Κι εγώ στην Μίτωση έκανα την εξωσωματική μου και πέτυχε με την πρώτη. Ειλικρινά είμαι υπερ-ευχαριστημένη και με το κέντρο, με τον γιατρό που είναι καταπληκτικός άνθρωπος και γενικά με ολόκληρη την ομάδα του!! Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...