Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδικό χαλί


Recommended Posts

Κορίτσια μου χάλασε το χαλί που είχα στο δωμάτιο του και θέλω να πάρω κάτι πιο ασφαλές και οικολογικό.

Λένε για βαμβακερά αλλά όσα έχω δει είναι πολύ μικρά και νομίζω ότι γλιστράνε κιόλας.

Αυτό που είχα ήταν μοκέτα από τις λεγόμενες οικολογικές(δεν είχε πλαστικό από πίσω αλλά ύφασμα) και ήταν καταπληκτική γιατί είχε ως παρασταση δρόμους,σπίτια,δημ. κτίρια δηλαδή μια πόλη και ο μικρός έπαιζε πολύ καλά πάνω στο χαλί.

Βρήκα ακριβώς το ίδιο από το μαγαζί που το αγόρασα αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.

Λένε πολλά για τα συνθετικά χαλιά και τις κόλλες που χρησιμοποιούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Η κουνιάδα μου, όταν άρχισε να ψιλομπουσουλάει η κόρη της αγόρασε αυτή την οικολογική μοκέτα που περιγράφεις ότι είχες και ήταν πολύ ευχαριστημένη. Αν και εσένα σε άφησε ικανοποιημένη, γιατί να ψάξεις για κάτι άλλο? Μια χαρά μου ακούγεται ότι βρήκες την ίδια. Όσο για αυτά που ακούγονται...ουφ, βαρέθηκα. Για όλα κάτι βλαβερό βρίσκουν, δε θα τρελαθούμε κιόλας. Ζούμε στην πιο μολυσμένη πόλη της Ευρώπης, αναπνέουμε κάθε μέρα δέκα εξατμίσεις καυσαέριο (και τα παιδιά μας) και θα μας πειράξουν οι κόλλες των χαλιών? Μην τρελαίνεσαι κοπέλα μου, πάρε το οικολογικό και μια χαρά θα είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...