Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΤΑΝΤΑ ΣΤΗΝ Ανω ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια ,

ήθελα να σας ενημερώσω για μια θεία μου η οποία εργάζεται σαν νταντά τα τελευταία 10 χρόνια στην περιοχή της Άνω Ηλιούπολής, είναι αυτή τη στιγμή χωρίς εργασία και ψάχνει για δουλεία.

Δεν εργάζεται από αρχές Ιουνίου διότι η οικογένεια αντιμετώπιζε κάποιο οικονομικό πρόβλημα και θέλησαν να σταματήσουν. Κατά τα άλλα ήταν απόλυτα ευχαριστημένοι από εκείνη.

Εγώ προσωπικά επειδή την γνωρίζω πολύ καλά και στο παρελθόν με έχει βοηθήσει πολύ με την κόρη μου τη συστήνω ανεπιφύλαχτα και όχι επειδή είναι συγγενής μου.

Είναι 52 ετών, αγαπάει πολύ τα παιδία, ασχολείται δημιουργικά μαζί τους και έχει πολύ μεγάλη υπομονή.

Αν κάποια από εσάς ενδιαφέρεται μπορώ να της δώσω και περισσότερες πληροφορίες και το τηλέφωνό της για νε επικοινωνήσετε μαζί της αλλά και τηλ προηγούμενων οικογενειών που έχει συνεργαστεί μαζί τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινούλα :kiss::kiss::kiss:

Κοριτσια τη ξερω και εγω τη Θεια της Αλκμηνης και προκειται για φοβερο άνθρωπο.Πολυ γλυκιά και πολυ καλη με τα παιδιά.

τη συστήνω ανεπιφύλακτα.

Φιλάκια στην Κέλυ και σηκωσε και κανα τηλ. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

:) καλημέρα σε όλες και όλους ειμαι καινουργια στο φορουμ .

ειναι πολυ ομορφο site ελπιζω να με βοηθησει ... γεια σου alkmini ερθω σε επαφή με την θεια σου να την γνωρίσω απο κοντα ψαχνω εδω και καιρο για νταντα αλλα ματαια .....

και το καλο ειναι οτι μενω και εγω ηλιουπολη αν θες να μου δωσεις τα στοιχεια της ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

alkmini έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια ,

ήθελα να σας ενημερώσω για μια θεία μου η οποία εργάζεται σαν νταντά τα τελευταία 10 χρόνια στην περιοχή της Άνω Ηλιούπολής, είναι αυτή τη στιγμή χωρίς εργασία και ψάχνει για δουλεία.

Δεν εργάζεται από αρχές Ιουνίου διότι η οικογένεια αντιμετώπιζε κάποιο οικονομικό πρόβλημα και θέλησαν να σταματήσουν. Κατά τα άλλα ήταν απόλυτα ευχαριστημένοι από εκείνη.

Εγώ προσωπικά επειδή την γνωρίζω πολύ καλά και στο παρελθόν με έχει βοηθήσει πολύ με την κόρη μου τη συστήνω ανεπιφύλαχτα και όχι επειδή είναι συγγενής μου.

Είναι 52 ετών, αγαπάει πολύ τα παιδία, ασχολείται δημιουργικά μαζί τους και έχει πολύ μεγάλη υπομονή.

Αν κάποια από εσάς ενδιαφέρεται μπορώ να της δώσω και περισσότερες πληροφορίες και το τηλέφωνό της για νε επικοινωνήσετε μαζί της αλλά και τηλ προηγούμενων οικογενειών που έχει συνεργαστεί μαζί τους.

Καλημέρα κορίτσια,

ήθελα να σας ενημερώσω ότι ισχύει ακόμα η αγγελλία για τη θεία μου που εργάζεται σαν νταντα, όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...