Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσια μη με μαλωσετε.....:(


Recommended Posts

Κοριτσια δεν αντεξα....θελω ακομα 9 ημερες για την ακατανομαστη και πηρα και εκανα τεστ....φυσικα ξερετε το αποτελεσμα και μου εριξε την ψυχολογια....Νομιζω πως αν ειμαι θα εδειχνε κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παλαβη εισααι??? 9 μερες πριν τι να δειξει? ακομα ειναι υγρο στοιχειο :P Αντε καλε! Κανε υπομονη και κανεις αργοτερα. Ακου 9 μερες πριν. Εγω μια μερα μετα την καθυστερηση και δεν μου δειχνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

παλαβη εισααι??? 9 μερες πριν τι να δειξει? ακομα ειναι υγρο στοιχειο :P Αντε καλε! Κανε υπομονη και κανεις αργοτερα. Ακου 9 μερες πριν. Εγω μια μερα μετα την καθυστερηση και δεν μου δειχνε!

και μετα απο ποσες ημερες εδειξε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χω γραψει εδω μεσα χιλιες φορες! Να το γραψω μια ακομα?

Στο πρωτο μου παιδι προσπαθουσαμε 1 1/5 ολοκληρο χρονο! Και μιλαμε για πολυ προσπαθεια, οχι αστεια!!! ;) Ο αντρας μου κοιμοταν και ξυπνουσε με την εννοια αν ειμαι ή δεν ειμαι εγκυος! Στην αρχη ειχα αγχωθει και γω πααααρα πολυ και νααααα κλαματα οποτε ερχοταν η ακατανομαστη!!! Απο τον Ιουνιο ομως που ξενκινησαν τα μπανια και οι βολτες χαλαρωσα παρα πολυ και στο μυαλο μου ειχα το εξης "Θα περασω καλα το καλοκαιρι και απο Σεπτεμβρη βλεπουμε!!!" Τελικα τελος Αυγουστου εγινε το θαυμα!

Τωρα στην δευτερη εγκυμοσυνη εμεινα με μια και μονη ελευθερη επαφη και αυτο γιατι ειχαμε γυρισει απο διασκεδαση (εγω ψιλοντιρλα στο ποτο :silly: ) και που να ψαχναμε να βρουμε την προφυλαξη :P:P:P ? Φαντασου οτι ειχα 10 μερες καθυστερηση και δεν ειχα παρει χαμπαρι τιποτα (επεσε κοντα και με την βαπτιση του μικρου και ειχα χασει τις ημερομηνιες)!!!

Χαλαρωσε κοπελα μου και κοιτα να περασεις καλα το καλοκαιρι που ερχετε και θα ρθει και το μπεμπε θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καρδουλα μου γιατι στεναχωρεις τον ευατο σου ετσι αδικα;;;;;

φυσικα και δεν προκειται να εδειχνε κατι!

στην δευτερη εγκυμοσυνη μου εκανα 6 μερες πριν την περιοδο τεστ και βγηκε αρνητικο και μετα απο 2 μερες βγηκε αχνο....σαββατο θυμαμαι ηταν και την τεταρτη η χοριακη ηταν μολις 67 μοναδες...οποτε φαντασου τι ποσο ηταν το σαββατο...γι αυτο σου λεω μην βαζιεσαι...

αδικα στεναχωριεσαι!!!!!!!!

ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

και μετα απο ποσες ημερες εδειξε?[/quote:3jomj5ke]το βραδυ μετα απο 3 τεστ παντζαρια με σκορδο, σκορδοψωμο, μπανανα σπλιτ, σαντιγυ, σαντουιτς με οτι μπορεις να φανταστεις και ενα λιτρο κοκα κολα! και με την σιγουρια οτι μεσα μου μεγαλωνει ενα σπορακι.. Υπομονη και θα ερθει. Ειναι πολυ νωρις ακομα για να αγωνιας! Καλη επιτυχια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια έγραψε:

Το χω γραψει εδω μεσα χιλιες φορες! Να το γραψω μια ακομα?

Στο πρωτο μου παιδι προσπαθουσαμε 1 1/5 ολοκληρο χρονο! Και μιλαμε για πολυ προσπαθεια, οχι αστεια!!! ;) Ο αντρας μου κοιμοταν και ξυπνουσε με την εννοια αν ειμαι ή δεν ειμαι εγκυος! Στην αρχη ειχα αγχωθει και γω πααααρα πολυ και νααααα κλαματα οποτε ερχοταν η ακατανομαστη!!! Απο τον Ιουνιο ομως που ξενκινησαν τα μπανια και οι βολτες χαλαρωσα παρα πολυ και στο μυαλο μου ειχα το εξης "Θα περασω καλα το καλοκαιρι και απο Σεπτεμβρη βλεπουμε!!!" Τελικα τελος Αυγουστου εγινε το θαυμα!

Τωρα στην δευτερη εγκυμοσυνη εμεινα με μια και μονη ελευθερη επαφη και αυτο γιατι ειχαμε γυρισει απο διασκεδαση (εγω ψιλοντιρλα στο ποτο :silly: ) και που να ψαχναμε να βρουμε την προφυλαξη :P:P:P ? Φαντασου οτι ειχα 10 μερες καθυστερηση και δεν ειχα παρει χαμπαρι τιποτα (επεσε κοντα και με την βαπτιση του μικρου και ειχα χασει τις ημερομηνιες)!!!

Χαλαρωσε κοπελα μου και κοιτα να περασεις καλα το καλοκαιρι που ερχετε και θα ρθει και το μπεμπε θα δεις!!!

Γιωργια να σου ζησουν τα παιδακια σου να τα χαιρεστε!Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα....εχουμε προβλημα με το σπερμα οπως εχω ξαναγραψει και μονο ενα θαυμα θα με κανει να ειμαι εγκυος αυτη τη φορα.Διαφορετικα τον αλλο μηνα παμε για σπερματεγχυση.Αρα σε εμενα δεν παιζει το θεμα της χαλαρωσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

βρε καρδουλα μου γιατι στεναχωρεις τον ευατο σου ετσι αδικα;;;;;

φυσικα και δεν προκειται να εδειχνε κατι!

στην δευτερη εγκυμοσυνη μου εκανα 6 μερες πριν την περιοδο τεστ και βγηκε αρνητικο και μετα απο 2 μερες βγηκε αχνο....σαββατο θυμαμαι ηταν και την τεταρτη η χοριακη ηταν μολις 67 μοναδες...οποτε φαντασου τι ποσο ηταν το σαββατο...γι αυτο σου λεω μην βαζιεσαι...

αδικα στεναχωριεσαι!!!!!!!!

ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!!!!!!! :)

Αληθεια μου δινεις κουραγιο με αυτο που εγραψες...ας ειναι και για μενα ετσι, κι ας δειξει και μετα απο 10 ημερες καθυστερηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην αγχωνεσαι καλη μου....ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλο το μικρο σας θαυματακι θα ερθει...

να εχεις πιστη...για ολους εχει ο θεος....θα ερθει...ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

γιωργια έγραψε:

Γιωργια να σου ζησουν τα παιδακια σου να τα χαιρεστε!Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα....εχουμε προβλημα με το σπερμα οπως εχω ξαναγραψει και μονο ενα θαυμα θα με κανει να ειμαι εγκυος αυτη τη φορα.Διαφορετικα τον αλλο μηνα παμε για σπερματεγχυση.Αρα σε εμενα δεν παιζει το θεμα της χαλαρωσης.[/quote:1am82jjw]

Αναστασια μου δεν το ηξερα οτι αντιμετωπιζετε τετοιο προβλημα! Παντως να ξερεις οτι η ψυχολογια ειναι το α και το ω και σε αυτην την δυσκολη περιπτωση!

Να χεις πιστη στο Θεο! Εγω πηγα για χοριακη τρεις μερες πριν ξεκινησει η καθυστερηση (μιλαω για την πρωτη μου εγκυμοσυνη)σε ολη την διαδρομη παρακαλουσα να παρω ενα θετικο αποτελεσμα και ενω περιμενα την απαντηση ενιωθα πονους περιοδου και σκεφτομουν τι χαζη που ειμαι και πηγα για χοριακη πριν καν να χω καθυστερηση! Κι ομως το θαυμα εγινε!

Να χεις πιστη καλο μου και ολα θα πανε καλα! Θα δεις! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ 9 μέρες πριν είναι πάρα πολύ νωρίς!!!

Δεδομένου ότι δεν ξέρεις πότε ακριβώς έγινε η σύλληψη. Άντε το πολύ πολύ να κάνεις τεστ 2-3 μέρες πριν αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα δείξει γιατί εξακολουθεί να είναι νωρίς.

Μην αγχώνεσαι! Σε λίγες μέρες θα φανεί το πραγματικό αποτέλεσμα. Ό,τι έχει γίνει έχει γίνει. Κάνε λίγη υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα τεστ που λένε ότι δείχνουν 5 μέρες μετά τη σύλληψη, η φαρμακοποιός μου είπε ότι δεν είναι καθόλου αξιόπιστα. Και λογικό είναι γιατί η χοριακή χρειάζεται κάποιες μέρες μέχρι να αρχίσει να αυξάνεται και να είναι ανιχνεύσιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααααααααα ξανα εκανα τεστ!!!Ή τα ματια μου πεταλουδιζουν ή κατι βλέπω.Είναι αχνο, βλέπω μια γραμμούλααααααα.......ωχ ας μην ξανα ειναι οπως την άλλη φοραααα.Κανε Παναγια μου να ειναι θετικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Κοριτσιααααααααααααααα ξανα εκανα τεστ!!!Ή τα ματια μου πεταλουδιζουν ή κατι βλέπω.Είναι αχνο, βλέπω μια γραμμούλααααααα.......ωχ ας μην ξανα ειναι οπως την άλλη φοραααα.Κανε Παναγια μου να ειναι θετικο!!!!
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αναστασια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: να πας αυριο κατευθειαν για χοριακη..ειδες;;;;ολα καλα θα πανε...ευχομαι μια θετικη χοριακη :):):):)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ φοβαμαιιιιιιιιιι!!!Το ξανα εζησα αυτο το επεισόδιο.Εδειχνε αχνο θετικο και η χωριακη ηταν μηδεν!!!Μηπως να περιμενω καλυτερα μεχρι 10 του μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πας αυριο...ουτως η αλλιως αν ειναι θετικη θα ειναι και αυριο και μετα απο τις 10 του μηνα...απλα θα ειναι χαμηλη....πηγαινε και ειμαι σιγουρη οτι αυτη τη φορα εχεις ενα θαυματακι στην κοιλιτσα σου :)

τι τεστ εκανες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ANAΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑς ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑς ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙς ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΛΕςςςςςςςςςςς.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι οτι με το predictor την ειχα πατησει και μαλιστα το διπλο,αλλα αυτο μου εφτανε να παρω.Τι να πω....αληθεια δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SKATZOXOIROULA έγραψε:

AX ANAΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑς ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑς ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙς ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΛΕςςςςςςςςςςς.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια skatzoxoiroula αλλα ειμαι επιφυλακτικη,νομιζω πως παλι αρνητικη χωριακη θα εχω...αλλα παλι να επεσα σε λαθος παρτιδα?σε χαλασμενη?τοσο γκαντεμω? Ευχομαι ενα θετικο αποτελεσμα και για σενα, αλλα αν αντεχεις καλυτερα να περιμενεις.Κι εγω για την Πεμπτη το πηρα και δεν αντεξα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...