Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω πελαγωσει με τη βαφτιση του γιου μου!!!!


frapedia72

Recommended Posts

Κοριτσια θελω τη βοηθεια σας!!!!

οπως ξερετε ειμαι μια σαλονικια εγκλωβισμενη στο χαος της αθηνας!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τωρα πρεπει να οργανωσω τη βαφτιση του μικρου στις 31/07 και δε ξερω που πανε τα 4!!!! :blink::blink::blink::blink::blink:

θελω τις προτασεις σας για φωτογραφο και μαγαζι για φαγητο μετα τη βαφτιση (εκκλησια θα ψαξω αφου βρω το μαγαζι) εχω ηδη δοκιμασει κανα 2-3 σε χαλανδρι, καντζα κλπ αλλα μου βγηκε μαπα το καρπουζι

ΕΣΥ ΟΤΙ ΠΕΙΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΑΠΑ :P

ΚΡΗΤΙΚΟΣ - ΚΑΝΤΖΑ - ΜΑΠΑ :P

1920 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΑΡΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ :(

ΠΕΡΙ ΟΥΣΙΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΚ :)

ΚΡΥΣΣΑ ΓΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΚΟΜΑ :dry:

ΤΟ ΣΤΕΚΙ - Ν ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΑΚΡΙΑ :silly:

VERDE - ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ :cheer:

ΨΩΜΙ Μ ΑΛΑΤΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - A/C ΓΙΟΚ! :blink::blink::blink:

στην αρχη εψαχνα κατι με κηπο, αλλα τελικα μαλλον θελω κατι ωραιο εσωτερικο με a/c γιατι θα πεθανουμε στη ζεστη μεσημεριατικα!!!! :silly: :silly: :silly:

μενω γερακα οποτε φανταζομαι οτι ξερετε απο παπαγου και πανω θα με βοηθησει ιδιαιτερα!!!

ΙΔΕΑ!!! λετε στο meat me στο mall ή στο golden hall να δεχονται???

ευχαριστω πολυ!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Frapedia μου απ'όσα έγραψες ξέρω το Περί Ουσιας, το 1920 και το Verde...Να σου πω την αλήθεια εμένα πιο πολύ από όλα μου αρέσει το Verde...Είναι τέλειο μέρος για τραπέζι, τα παιδάκια μπορούν να παίζουν έξω...Εγώ αυτό θα επέλεγα....

Για φωτογράφο δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί εμείς πήραμε ένα φίλο μας που δουλεύει σε κανάλι σαν cameraman και ασχολείται και με γάμους και βαφτίσεις, αλλά δεν έχει μαγαζί...

Αυτά....

Την περίπτωση κτήματος τη σκέφτεσαι καθόλου;;;Για να σου προτείνω κτήμα αμα θες...Φιλάκια και με το καλό η βάφτιση του μικρούλη σας..Αλήθεια τί όνομα θα του δώσετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia xara einai .

tha sou pw fotografo pou eixakai egw ston gamo-baftish (prin giles meres )kai emina kata euxaristimenh .

the parallax stydio sthn nea smirnh ....me liga logia katapliktikos .!!!

oso gia magazi den menw konta sthn perioxh ...an thes gia kentro athhna mporwna sou pw alla sigoura den tha se boleuei .

mhn pelagoneis mono ayto exeis na kaneis kai tismpomponieres ta perissotera ta kanei o nonos .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτουλα... η αδερφη μου ειναι η νονα, η οποια θα ρθει απο το εξωτερικο οποτε ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ!!! :)

δεν παραπονιεμαι απλα με το μωρο δε μπορω να τρεξω για να τα κανω ολα οπως θελω και φοβαμαι οτι θα βγει λιγο τσαπατσουλια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχώνεσαι δεν ξέρω βέβαια από Αθήνα για να σε βοηθήσω. Εγώ μένω Λαμία και η πρώτη μου ξαδέρφη έχει κατάστημα με είδη βάπτισης. Πρόσφατα έγινα και νονά 400 ευρώ είναι πολύ καλή τιμή. Εμένα και της κουμπάρας μου μας έιχαν στοιχίσει περίπου 1500 όλα και τα δικάμου ως νονά και τα δικάτους ως γονείς. Σε μια βάπτιση που πήγα πρόσφατα είχαν βαζάκια με γλυκό του κουταλιού και δεμένο πάνω στο βαζάκι το κουταλάκι. Μου άρεσε σαν ιδέα γιατί μέσα στο καλοκαίρι ειναι ένα θέμα και αυτό. Να στολίσεις και την κολυμπήθρα ή με λουλουδια ή με κάτι που θα σου φτιάξουν από το κατάστημα που θα πάρεις τα βαπτιστικά. Δείχνει όμορφο μη το βλέπεις περιτό. Τώρα όσον αφορά το κατάστημα για το πάρτυ μετά δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera frapedia!

den mas eipes ti stul thes na einai to magazi?ennow tha sou ekane kati se taverna alla me polu wraio k megalo xwro?kai konta sou?

episis to kouti me ta vaftistika polu kali timi!prosklitiria k tetoia ola ok?giati exw na sou sustisw..oso gia pfotografo sta melissia stin odo panagi tsaldari einai ens fantastikos k dokimasmenos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο VERDE παπαγου ΕΙΧΑ κανει το τραπεζι του πολιτικου μου γαμου κ τα φαγητα ηταν super!!!

φωτογραφος τωρα που 8α κανω γαμο κ βαφτιση (11-7) εγω 8α χω τον ξαδερφο του αντρα μου.

Βιντεο μου λειπει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...