Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΘΑΥΜΑ?????


Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σε όλες!!Δεν ξέρω τι γίνετε.Έχω κύκλο 29 ημερών.Ηταν να μου έρθει περίοδος στις 27 αλλά μέχρι σήμερα τίποτα.Πυρετό δεν έχω τις πρωινές ώρες (36,8.Νοιώθω ότι απλά κουράζομαι λίγο πιο πολύ και πονάει η μέση μου.Ειμαι στο τρέξιμο και το βραδάκι έχω 37,1.Η κοιλιά μου δεν είναι σκλήρη και το στήθος μου λίγο πρησμένο.Έχω και κάτι τραβηγματάκια χαμηλά.Λέτε να μου έρθει???Κάθε πρωί που ξυπνάω λέω θα μου έρθει τώρα αλλά τίποτα!Είναι μόνο 3 μέρες καθυστέρηση αλλά επειδη έχω σταθερό κύκλο αναρωτιέμε.Αν και ξέρουμε ότι δεν είναι εύκολό για μας (μια φυσιολογικη εγκυμοσύνη) αλλά ελπίζω πάντα....Δεν πήρα τεστ απο φόβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πάρεις τεστ!

Και αν δεν τα εμπιστεύεσε την Δευτέρα το πρωί βουρ για χοριακή!!!!

Και εγώ όταν έμεινα έγκυος κάθε πρωί ξύπναγα και ήμους σίγουρη ότι μου είχε έρθει η περίοδος αλλά τελικά δεν ήρθε ποτέ :woohoo: :woohoo:

Κάτι μου λέει ότι το όνειρό σου θα γίνει πραγματικότητα! Με το καλό και θα περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού έχεις σταθερό κύκλο και τώρα είσαι σε 3 μέρες καθυστέρηση κάνε τη Δευτέρα εξέταση β χοριακή. Μακάρι να δείξει ένα μεγάλο νούμερο...

Τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι τα ίδια απο οτι λένε τα κορίτσια που έχουν μείνει εγκυούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε κανε ενα τεστακι και μετα χωριακη, εκει σιγουρα θα δειξει.Σπανια αυτες με σταθερο κυκλο εχουν καθυστερηση.Και το ξερω γιατι εντάσσομαι σε αυτες.Νταν παντα στην ωρα της, το πολυ μια μερα πανω μια κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα!Ξαναφέρνω το θέμα γιατι δεν ξέρω τι γίνετε.Σήμερα είναι η 6 μέρα καθυστέρησης.Εκανα χθες ένα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό.Έχω τρελαθεί!Είχα τόση χαρά με την καθυστέρηση και τώρα απλά τρέμω.Δεν ξέρω τι συμβαίνει?Τι μπορει να είναι? Θα περιμένω μέχρι την πέμπτη για χοριακή αλλά δεν πιστεύω.Η κοιλιά μου γουργουρίζει πάρα πολύ το στήθος λιγο πρησμένο,δεν πονάει απλά είναι βαρύ.Εχε καμία να μου πει κάτι???? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri έγραψε:

Κοριτσια μου καλημέρα!Ξαναφέρνω το θέμα γιατι δεν ξέρω τι γίνετε.Σήμερα είναι η 6 μέρα καθυστέρησης.Εκανα χθες ένα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό.Έχω τρελαθεί!Είχα τόση χαρά με την καθυστέρηση και τώρα απλά τρέμω.Δεν ξέρω τι συμβαίνει?Τι μπορει να είναι? Θα περιμένω μέχρι την πέμπτη για χοριακή αλλά δεν πιστεύω.Η κοιλιά μου γουργουρίζει πάρα πολύ το στήθος λιγο πρησμένο,δεν πονάει απλά είναι βαρύ.Εχε καμία να μου πει κάτι???? :(

γιατι να περιμενεις ως την πεμπτη σημερα να πας!!!!το τεστ μπορει να εδειξε και λαθος!!!

χοριακη τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri έγραψε:

Κοριτσια μου καλημέρα!Ξαναφέρνω το θέμα γιατι δεν ξέρω τι γίνετε.Σήμερα είναι η 6 μέρα καθυστέρησης.Εκανα χθες ένα τεστ αλλά βγήκε αρνητικό.Έχω τρελαθεί!Είχα τόση χαρά με την καθυστέρηση και τώρα απλά τρέμω.Δεν ξέρω τι συμβαίνει?Τι μπορει να είναι? Θα περιμένω μέχρι την πέμπτη για χοριακή αλλά δεν πιστεύω.Η κοιλιά μου γουργουρίζει πάρα πολύ το στήθος λιγο πρησμένο,δεν πονάει απλά είναι βαρύ.Εχε καμία να μου πει κάτι???? :(

reri mou trexa gia xoriaki gia na sou figei entelos to agxos.........makari na exeis to aggeloudi sou sti koilitsa sou :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού έχεις ήδη καθυστέρηση...... γιατί καλή μου να περιμένεις κι άλλο????????????

Πήγαινε για χοριακούλα!!!!!!!!!

Μακάρι να είναι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!

Άντε αγάπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ ρε κορίτσια!Θα περιμένω και αύριο γιατι σήμερα είχα λίγο διάφανα υγρά και πονάει λίγο η κοιλίτσα μου!Αλλά πιο πολύ φοβάμαι γιατι ήμουν σίγουρη με αυτη την καθυστέρηση και τώρα τρέμω ότι και η χοριακή θα βγεί αρνιτική και δεν ξέρω τι θα κάνω!Ελπίζω ακόμα οτι η Παναγίτσα με ακουσαι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Τέρι μου ελπίζω αύριο να έχεις να μας πεις ευχάριστα πράγματα και να γίνει το θαύμα που περιμένεις.Από προσωπική μου εμπειρία μην έχεις εμπιστοσύνη στα τεστ.Εγώ κάνω το πρώτο ,βγαίνει αχνό θετικό και ξανά κάνω την επόμενη μέρα (2)αρνητικά και τα δύο .Για να σιγουρευτώ πήγα για χορειακή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...