Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ....


Recommended Posts

Καλημερα σε ολα τα μελη!!!

Αρχικα να ευχηθώ σε όλες τις νεες εγκυμονουσες να εχουν

μια τελεια εγκυμοσυνη και να παρουν στην αγκαλίτσα τους

τα υγιει μωρακια τους!!!!

Όπως λέει και ο τιτλος ξεκινησαμε τις εξετασεις για να δουμε

για ποιο λογο μετα απο περιπου 1 1/2 χρονο δεν μας εχει ερθει και εμας ένα μωρακι!

Ξεκινησαμε με ορμονολογικες και μου βρηκαν υποθυρεοειδισμο και κανω θεραπεια με χαπια και ευτυχως οι τιμες επεσαν.

Και μας ειπε ο γυναικολογος να κανω σαλπιγγογραφια και ο συζυγος σπερμοδιαγραμμα(αν και αυτα έπρεπε να ειχαν γινει απο τον φεβρουαριο λογω γαμου το ειχαμε αναβάλει) και περιμενω να αδιαθετησω για να την κανω!!!

Έχω λιιιιιιιιιγοοοοοοο αγχος για τις εξέτασεις και τα αποτελεσματα τους!!!!

Υπαρχουν και άλλες κοπελες που προσπαθουν για μωρακι ή τα έχουν καταφέρει και έχουν θυροειδή???

Καλημερα και ευχαριστω που με διαβασατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali sou mera...

sou euxomai oles oi e3etaseis na vgoy=un kales etsi oste na fouskosei i koilitsa sou, kai ego exei 9 mines pou prospatho alla tpt akomi kai skeutomai na to psaksoume perissotero, euxomai na min me agxosei pio poli auti i diadikasia...

den 3ero na sou apantiso gia to thiroeidi apo prosopiki mou pira alla mia fili mou exei thiroeidi kai emeine eggios fisiologikotata....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου.Φυσικά και υπάρχουν άπειρες κοπέλες με θυροειδή που τα έχουν καταφέρει,τίποτα δεν είναι,καθόλου να μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙς..ολα καλα θα πανε..αφου βαλατε μπρος...ολα θα στρωσουν..και με το θυρεοειδη μη μασας..και γω εχω..και ο μισος πλανητης..οποτε..κουλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας!

Απλά πίστευα πως θα ήταν πιο εύκολο να αποκτήσουμε και

εμείς το δικό μας μωράκι και αυτό με στενοχωρεί λίγο!!!!

Δεν πειράζει όμως η επιστήμη προχώρησε και έτσι θα αποκτήσουμε

οοοοοοοολεεεεεεες μωράκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

elpro πολύ καλησπέρα!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και εμείς έχουμε ξεκινήσει να ψαχνόμαστε εδώ και ένα χρόνο. Υποθυροειδισμό έχω και εγώ, και πίνω το χαπάκι μου κάθε πρωί και όλα πάνε πολύ καλά. Από ότι μου έχει πει ο γυναικολόγος μου είναι παράγοντας υπογονιμότητας. Απλά πρέπει να ρυθμιστεί..... Γι' αυτό να είσαι συνεπής και όλα θα πανε καλά. Εμείς έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις που αναφέρεις. Αν χρειαστείς οτιδήποτε, μη διστάσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...