Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΚΕΤΟ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ.ΘΗΛΑΖΩ.ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ.ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ.ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 18 ΜΕΡΕΣ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΕΣΑΣ?ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου ήρθε μετά από 5,5 μήνες.

& μου έρχεται σταθερά στις 30 μέρες, ενώ πριν δεν είχα σταθερό κύκλο...

Θηλάζω ακόμη.

Απ' όσο ξέρω, είναι φυσιολογικό να έχει αστάθιες κατά τη διάρκεια του θηλασμού.

Γιατί δε ρωτάς και το γυναικολόγο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχχχχχχχχχ, μου ηρθε και μενα η βρωμιαρα σημερα...την ειχα ξεχασει!Μη φρικαρεις οσο θηλαζεις ετσι θα ειναι ο κυκλος!Τα λεμε στο αλλο θεμα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατσουλινι οπως θα ξερεις φανταζομαι,εμενα δεν μου εχει ερθει καμοια φορα....

και απο οσα γνωριζω ειναι λογικο να υπαρχουν ασταθειες στην περιοδο θηλασμου...μπορει ακομα να μην σου ξαναερθει η να ερθει σε 2 μηνες η σε 3...τιποτα δεν ειναι σιγουρο οταν θηλαζεις...

αλλα για να σου φυγει το αγχος αντε να κανεις μια χοριακη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 7 1/2 ΘΗΛΑΖΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ!!ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2-3 ΚΥΚΛΟΥΣ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΙΣ 35 ΜΕΡΕΣ!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΕΦΟΣΟΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΣΤΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΕΨΗΝΕ ΚΑΤΩ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΝΑΓΟΥΛΑ.ΝΑΙ ΓΙΩΤΑΚΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατσουλίνι μου μην αγχώνεσαι κάθε γέννα και εγκυμοσύνη είναι διαφορετική το ότι είχες περίοδο στην προηγούμενη γέννα κανονικά κάθε μήνα δεν λέει κάτι διότι ξέρω περιπτώσεις σαν και εσένα που στην πρώτη γέννα είχαν κανονικά περίοδο και στην δεύτερη τελείως ασταθή κύκλο.Πάντως για να μην αγχώνεσαι κάνε χοριακή.Εγώ τίποτα ακόμα κορίτσια έχω ξεχάσει τι θα πει περίοδος! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...