Μετάβαση σε περιεχόμενο

APOTELESMATA TROFOBLASTH


Recommended Posts

THELW NA MIRASTO TH XARA MOU ME OSA KORITSIA THA PREPEI NA MPOUN STHN IDIA DIADIKASIA ME MENA!TA APOTELESMATA MOU BGEIKAN KALA TO MWRAKI MOU EINAI MIA XARA,EINAI H TETARTH MOU EGUMOSINH KAI EIMAI 35 XRONON,LOGO ILIKIAS EIXA KAPIO FOBO DIOTI H PRWTH MOU EGYMOSINH,EPREPE NA GINEI DIAKOPI LOGO SYNDROMO DOWN KAI TOTE EIMOUNA 25!!GIAYTO KOPELES POU EXOUN MEGALH ILIKIA DEN EPETE OTI TO PAIDI THA EXEI KAPIO PROBLHMA APLA POLES FORES EINAI THEMA TYXHS TO KALO EINAI OTI PLEWN MPOREI NA DIAGNOSTEI KAI ETSI NA FERNOUME YGEIIS PAIDIA.EAN PREPEI NA MPEITE SE AYTH TH DIADIKASIA TIS PIO POLES FORES EINAI APLA GIA NA SIGOUREFTOUNE KAPIA PRAGMATA GIA THN YGEIA TOU PAIDIOY!!!O THEOS EINAI MEGALOS OPIA EXEI KAPIA ATYXIA OTI KI AN EINAI AYTH MHN TO BAZETE KATW...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου,που ολα ειναι καλα.πολυ χαρηκα και σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κι εγω εχω περασει το ιδιο με σενα και το ξερεις...μπραβο!με το καλο!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου! Τελεια τα νεα σου! Να πανε ολα καλα απο δω και περα!

υγ. πως ανακαλυψες στα 35 σου οτι ειχε συνδρομο down? Eχετε παιδακι? Εκανες αυχενικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο εμένα, σου γράφω να σου πω πως χαίρομαι πάρα πολύ για τα νέα σου και πως καταλαβαίνω την αγωνία σου μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα.

Εκανα λήψη τροφοβλάστης πριν απο 1 μήνα και μέχρι να με ενημερώσουν ήμουν σε αναμμένα κάρβουνα, περνάει αργά ο καιρός όταν περιμένουμε τέτοια νέα.

Θέλω να πω και γω στις μανούλες που προσπαθούν να μην το βάζουν κάτω και να σκέφτονται θετικά...και κάποια στιγμή θα ακούσει και ο θεούλης τις προσευχούλες τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...