Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπορειτε να μου εξηγησετε τι συμβαινει?


Recommended Posts

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το παθαίνω....οι γόνιμες ημέρες μου ηταν Κυριακή και Δευτέρα.Έκανα τεστ ωορρηξίας και μου το έδειξε.Ήρθαμε και σε επαφή και ελπίζουμε....Σήμερα Τετάρτη μπορείτε να μου πείτε γιατί ακόμα πονάνε οι σάλπιγγες μου και κυρίως η αριστερή?Σαν μικρά τραβήγματα και καμιά φορά σουβλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou ti na sou po, ego exei mines pou kata ti diarkeia oloklirou tou kiklou niotho auta ta ponakia - souvlies, otan rotisa ti giatro mou oti den einai kati simantiko (episis mou eipe na min prosexo toso sxolastika ta simptomata mou)...to kalitero einai na xalaroseis kai na perimeneis mexri tin anamenomeni sou periodo, e an den erthei tote ta ponakia einai to ninaki sou......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα ειναι οτι αυτα τα πονακια ξεκινησαν αφου αρχισα να περνω τα χαπια για παραπανω ωαρια...ισως να ειναι κι αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΕΝΔΕΚΑΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ 15Η Κ ΜΕΤΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΩΣ Κ ΕΝΤΟΝΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.

ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΦΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Makari na einai to thavmataki sou sto euxome mesa apo thn kardia mou.. Egw eperna ta clomifen 6 mhnes kai ta stamatisa giati kathe mhna ipefera apo tous ponous,kapies meres tou kiklou mou den mporousa oute na perpatisw apo ton pono...Ase pou meta ematha oti kanonika eprepe na me parakolouthei h giatros mou kathe mhna kai afth den mou eipai kan giati ta pernw.. :angry::angry: Egw frontisa na mathw leptomeries apo to internet kai apo to mammy...Opos katalaveneis alaksa giatro o kainourios mou eipai pos den ta xriazome afta ta xapia den exw provlima...Ta xapia ta stamatisa ton Iounio, ton oktomvrio emina egkuos, ton Ianouario to exasa kai ton Fevrouario emina pali egkuos.... Meta apo prospathies 3 xronon ola afta etsi kai me eksetasois pou edixnan pos den eixame kapio provlima to zevgari....Molhs apofasisa pos den tha kataferw na kanw alo paidi kai to evgala apo to mialo mou.... egine :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω πως η ψυχολογια παιζει ρολο...αλλα αντε να την κουμανταρεις και να το βγαλεις απο το μυαλο!Καθε μηνα αγχος...εμεινα δεν εμεινα....καποτε θα ερθει και η δικη μας σειρα που θα παει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω και να παω ειναι νωρις να δειξει κατι....αν και σημερα που ξυπνησα δεν ποναω...και εχω και 3 ημερες κοιμαμαι σαν το μοσχαρι δεν μπορω να ξυπνησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki δεν θελω να εχω παλι ψευτικες ελπιδες και να κανω υποθεσεις γιατι μετα πεφτω απο τα συννεφα...ουφ τι να πω....αναμονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω πως θα συμβεί καποια στιγμη με τον οποιο τροπο, απλα απο τη φυση μου ειμαι ανθρωπος που δεν εχω υπομονη.ΥΠΟΜΟΝΗ λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ που παίρνω χάπια για πρόκληση πολλαπλής ωορρηξίας εχω τα ίδια συμπτώματα.....Τον προηγούμενο μήνα ήταν τόσο έντονα που νόμιζα ότι τα κατάφερα...Κατά τα άλλα, είναι πολύ νωρίς για να έχεις συμπτώματα.....Προσπάθησε να χαλαρώσεις.. Καλή μας επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...