Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!ακουστε και πειτε μου την γνωμη σας! τελευταια περιοδος 2/5. ο κυκλος μου ειναι σταθερος 27-28 μερες. περιμενω να αδιαθετησω την παρασκευη ή το σαββατο. ωραια μεχρι εδω.που ειναι τα συμπτωματα περιοδου??εγω παντα μια βδομαδα πριν πρηζομουνα στο στηθος και ειχα πονακια χαμηλα στην κοιλια. τωρα τιποτα. το στηθος μου ει πρηστει απειροελαχιστα και απο πονακια τιποτα σχεδον.

σημερα το πρωι που πηγα τουαλετα ειδα στο χαρτι λιγο σαν ροζ σαν πολυ ξεπλυμενο αιμα. αλλα μονο αυτο. τιποτε αλλο ολη μερα.

λετε να μου ερθει η περιοδος νωριτερα και χωρις πονο ή να αλλαξε ο κυκλος μου?καμια ιδεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou i gnomi mou einai na min to skeftese kai na min tou dineis simasia...den exoume panta ta idia simptomata prin ti periodo...asto mexri tis meres pou perimeneis tin akatanomasti kai vlepoume..sou euxomai na min erthei, se filo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ειναι η 25 μερα. εχει πρηστει λιγο το στηθος μου αλλα μην φανταστειτε και τρελα πραγματα. οπως και χθες ετσι και σημερα ειδα μια σταγονα καφε αιμα. θα ερθει η περιοδος?εχει καμια παρομοια εμπειρια. να εχει απο την 24 μερα σταγονες αιμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας. σημερα ειναι η 27 μερα. σημερα ή αυριο κανονικα πρεπει να ερθει. ακομη εχω μερικες καφε κοκκινες σταγονες αραια και που. πονακια περιοδου δεν εχω.λετε να ειναι πιθανη εγκυμοσυνη που πολυ το θελω?

καμια φορα μονο εχω αναιπαισθητα πονακια κατω χαμηλα. σας παρακαλω πειτε μου καμια γνωμη.

αχ θελω πολυ να ειμαι εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανι μου

νομίζω οτι είσαι πολύ αγχωμένη. μην το σκεφτεσαι γιατι έτσι κι αλλιως ότι και να γίνει =απλά θα γίνει.

καμιά φορα τυχαίνει να μην έχουμε τα ίδια ακριβώς συμπτώματα περιόδου σε κάθε κύκλο μας- εξαρτάται απο τα επίπεδα ορμονών που απελευθερώνονται στο σώμα.

οπότε, χαλάρωσε και προσπάθησε να μην τρέχεις στην τουαλέτα κάθε 3 και λίγο (μη νομίζεις...και γω τα ίδια έχω περάσει!)

σου εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη!

αλλά και να μην είναι, δεν πειράζει καλή μου! εσυ να εκμεταλλευεσαι τις ημέρες της ωορηξίας σου και που θα πάει!!θα πιαστει το μωράκι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

Νανι μου

νομίζω οτι είσαι πολύ αγχωμένη. μην το σκεφτεσαι γιατι έτσι κι αλλιως ότι και να γίνει =απλά θα γίνει.

καμιά φορα τυχαίνει να μην έχουμε τα ίδια ακριβώς συμπτώματα περιόδου σε κάθε κύκλο μας- εξαρτάται απο τα επίπεδα ορμονών που απελευθερώνονται στο σώμα.

οπότε, χαλάρωσε και προσπάθησε να μην τρέχεις στην τουαλέτα κάθε 3 και λίγο (μη νομίζεις...και γω τα ίδια έχω περάσει!)

σου εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη!

αλλά και να μην είναι, δεν πειράζει καλή μου! εσυ να εκμεταλλευεσαι τις ημέρες της ωορηξίας σου και που θα πάει!!θα πιαστει το μωράκι!!! :)

δεν εχω ιδιαιτερο αγχος. απλα με προβληματιζουν τα καφε υγρα απο την 24 μερα που εχω. αν ειναι συμπτωματα ορμονικης ανωμαλιας ή εγκυμοσυνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα, αν είναι εγκυμοσύνη δεν το συζητάω -θα φωνάξουμε 'ΖΗΤΩ'!!!

αν όμως δεν είναι δεν σημαίνει ότι είναι ορμονική ανωμαλία οπωσδήποτε. μπορεί ο κύκλος σου τωρα την ανοιξη να αλλάζει. Εγω θυμάμαι πριν 2-3 χρόνια έτσι είχα ανησυχήσει και ρώτησα γιατρό- μου είπε ότι πολλές φορές στη ζωη της γυναίκας, τυχαίνει ο οργανισμός να κάνει 'reboot', κατι σαν επανεκκίνηση στον κύκλο της γυναίκας. και μετά όλα καλά.

εγώ ευχομαι να είναι εγκυμοσύνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...