Μετάβαση σε περιεχόμενο

1Η ΦΟΡΑ ΜΑΚΡΥΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ :P ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΙΑΣ Κ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΖΩ ΑΥΤΟ

ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΙΚΑ ΚΤΛ ΣΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ-ΡΟΥΧΑ Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ,ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΕΜΠΤΗ ;)

ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΓΙΑ ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ..ΕΕΕΕ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΧΘΕΣ Η ΓΟΥΜΑΡΑ...ΔΕ ΛΕΓΕΤΕ :blush:

ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 2-3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ 11-12 Κ ΘΑ ΠΙΝΩ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 1!!!ΙΣΑ,ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΟ ΙΚΑ :woohoo: ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΥΡΙΟ!!

ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΕΡΜΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΤΛ ΚΤΛ

ΕΕΕΕ...ΞΥΠΝΗΣΑ 7 Κ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ,ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ...ΤΙ?! :blink:

ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!ΘΑ ΒΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΑΥΡΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ :blush: ΠΩ,ΠΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ

ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κοριτσάκι μου γλυκό έτσι είναι....

Εγώ την αμαρτία μου να την πω...

Δε την έχω αφήσει ούτε 1 βράδυ στη μαμά μου

χωρίς εμένα εκεί...Κ αυτό όχι γιατι δε βασίζομαι

τη μανούλα μου,έχουν τρομερή αδυναμία η μία στην άλλη..

Αλλα δε μπορώ να διανοηθώ οτι δε θα κοιμάται

η νεραιδούλα μου στον ίδιο χώρο με εμένα..

Οτι δε θα σηκώνομαι να τη σκεπάζω το βράδυ...

Οτι δε θ ακούσω τα χεράκια της να χτυπάνε τον τοίχο

μόλις ξυπνάει το πρωί...

Οτι δε θα είναι εδώ να μου χαμογελάσει για την πρώτη

καλημέρα...

Απλά δε μπορώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ντίνα μου έτσι είναι....λέμε να μείνουμε και λίγο "ήσυχες" αλλά τελικά δεν αντέχουμε και την ησυχία!!!!

Να σου πω την αλήθεια μου, μέχρι που έγιναν τα παιδάκια μου περίπου 1 ετών, δεν τα είχα αφήσει ποτέ βράδυ σε γιαγιά. Δεν μπορούσα να τα αποχωριστώ...ίσως γιατί δεν υπήρχε ανάγκη.

Αλλά την πρώτη φορά που το έκανα, σκεφτόμουν την κάθε στιγμή, "τι να κάνουν τώρα"???

Έλεγα κι εγώ θα κοιμάμαιιιιιι ώρες, αλλά που???? Έλεγα θα βγαίνω να ξενυχτάωωωωω, αλλά που???

Το μόνο που απολάμβανα ήταν που έκανα τις δουλίτσες μου με την ησυχία μου και δεν βιαζόμουν να γυρίσω σπίτι.

Στην αρχή είναι δύσκολα, μετά συνηθίζεις κι εσύ και το παιδί. Άλλωστε εγώ τα έστελναν στο χωρίο που ήξερα πόσο πολύ καλοπερνάνε με τους παππούδες μιας και τα κρατάνε και στην Αθήνα λόγω δουλειάς..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ(Κ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΥΝΔΕΜΕΝΗ :P )

ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΑ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΜΑ-ΤΑΤΑΤΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΤΕΡΓΑΡΟΥΛΗΣ..ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΟΙΞΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ :blush:

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ!!

ΑΣΧΕΤΟ..ΑΠΟ ΦΟΡΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΑΝ Κ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΤΙΑ ΕΡΙΞΑ ΜΟΝΟ

ΦΙΛΑΚΙΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντινα κοιτα να χαλαρωσεις κ να ξεκουραστεις λιγακι,εκμεταλλευσου το λιγο χρονο μακρια απο το μικρο σου...σε καταλαβαινω απολυτα για το πως νιωθεις αλλα φαντασου την ωρα που θα πας να τον παρεις!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια,χαιρομαι που ακουω οτι ''κανετε-νιωθετε'' ετσι σαν μαμαδες για τα νινακια σας :):):):):)!Εγω την πεμπη γενναω πρωτα ο θεος να μαστε καλα,με καισαρικη και απο τωρα κανω και εγω ετσι :P:P:P:P

συναιχεια απο την χαρα μ λεω δεν θα αφησω σε κανεναν το μωρακι μ,κανενας (ειναι σχετικο)δεν θα το πιασει εγω θα το εχω.......και διαφορα τετοια,εγω νομιζα οτι ειμαι υπερβολικη,αλλα μαλλον ειναι εμφιτο το να μην θελουμε να αφισουμε τα νινακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntινακι μηπως η μαμα σου θελει να κρατησει και τον δικο μου 1 μερα (νυχτα)!!! :P Μπας και κλεισω κανα βλεφαρο η χριστιανη! :laugh: Να φανταστεις εχω μετατρεψει ολα τα τραγουδια σε αυτο που με αφορα!

Πχ Ας κοιμοσουν για λιγοοοοοο, μοναχα για ενα βραδυ...

η Υπαρχει λογοοοοοος, θελω να κοιμηθεις εστω για λιγο

υπαρχει λογος... Δεν εχω αλλη αντοχη...

Καταλαβαινεις την κατασταση μου ε? :dry: :laugh: :laugh:

Απολαυσε την μοναξια σου!!! Θα ειναι μοοοονο για λιγο!!! Χαλαρωσε και πιες και μια τζουρα καφεδακι για μενα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρισευτυχισμενη μου ειναι 8 μηνων κ ακομα δεν κοιμαστε?????ποσες φορες ξυπναει???σε ρωταω γτ εχω το ιδιο προβλημα με τη μπεμοα κ ειναι 7 1/2 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

τρισευτυχισμενη μου ειναι 8 μηνων κ ακομα δεν κοιμαστε?????ποσες φορες ξυπναει???σε ρωταω γτ εχω το ιδιο προβλημα με τη μπεμοα κ ειναι 7 1/2 μηνων.
Ασε μην ρωτας και σε απογοητευσω... Να σου πω μονο οτι εχω δοκιμασει τα παντα!!!!!! Μεχρι και να μην τον σηκωσω ολη νυχτα απο το κρεβατι του και αυτο να κλαιει κι εγω απο πανω του να το χαιδευω... ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ!!! Ξυπναει 6-7 φορες... και βαλεεεεεε!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα το ιδιο...δινεις πιπιλα?εμενα εχει πολυ ανησυχο υπνο,ξυπναει κ με το που καταλαβαινει οτι εχει φυγει η πιπιλα κλαιει για να σηκωθω κ να της την βαλω.συνηθως κοιμαται αμεσως,αλλες φορες θελει νανουρισμα στην αγκαλια..τελευταια βρηκα κολπο ενα μουσικο κουτι που βαζω διπλα της κ το χαιδευει για να κοιμηθει ενω παιζει μουσικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον γι αυτό δε θέλω να την αφήσω σε κανέναν εγώ....

Ε μα απο 2 μηνών κοιμάται 12ωρα κ 11ωρα το βράδυ,πόση

κούραση να νιώσω...

Κοριτσάκια μου μην απογοητεύεστε,που θα πάει,αργά,γρήγορα,

σίγουρα πάντως θα έρθει η στιγμή που θα κοιμούνται οληνυκτίς!

Καλή συνέχεια,να μου φιλήσετε τα ζουμπουρλάκια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...