Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΑΣΕ Κ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ


Recommended Posts

Δυστυχως δεν εχω καλα νεα :( .Μιλησα το μεσημερι κατα τις 12 με τον γιατρο μου,του ειπα για τα καφε μπεζ που ειδα κ μου ειπε να παω για χοριακη...Πηγα και πριν λιγο μου ανακοινωσαν τα ευχαριστα....0,3 :(:(

Ο πελαργος περασε και ουτε καν ακουμπησε.Δε μπορω να σας περιγραψω τα συναισθηματα μου...απογοητευση,κενο...Κριμα γιατι ειχα αρχισει να πιστευω στο ονειρο!Τι βλακας που ημουν που νομιζα οτι θα ξεμπερδευα τοσο γρηγορα.

Εβαλα τον αντρα μου να παρει τον γιατρο για να του πει τα ωραια νεα μας....Τι να μας πει κ αυτος ο ανθρωπος...?Δεν υπαρχει παρηγορια,μονο ο χρονος θα μας κανει να ξεχαστουμε!

Ευχαριστω πολυ που μου δινατε κουραγιο ολο αυτο τον καιρο!

Καλη συνεχεια στις υπολοιπες κ καλα αποτελεσματα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρω κούκλα μου ότι είναι δύσκολο.Αυτη ήταν η δοκιμασία για να δεις ότι θέλει υπομονή και κουράγιο.Αν και το ξέρεις ένοείτε!Κι εγώ έτσι 'ενοιωθα.Θα δεις ότι την άλλη φορά θα πάνε όλα καλά και σίγουρα σε λίγο καιρό θα κλαίς απο χαρά!Είμαι σίγουρη οτι θα κρατάς πολύ γρήγορα το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!! :)Πολύ σίγουρα,είσαι πολύ κοντα.Ημουν σιγουρη ρε γαμώτο οτι θα ήσουν!Δεν πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipopaki ξέρω ότι τίποτα δεν σε παρηγορεί αυτή την στιγμή αλλά να θυμάσαι και να το πιστέψεις ότι η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή σου!!!

και θα βρεις τη δύναμη να προχωρήσεις από κει που δεν το περιμένεις!!!

αφού έχεις κατεψυγμένα νομίζω ότι δεν θα χρειαστεί να περιμένεις κιόλας ;);)

Πάμε γερά για την επόμενη προσπάθεια έτσι?? :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε ολες καλα! Ηταν να γινει κ εγινε. Τι να κανουμε?

geozouli μου ναι ευτυχως εχω καβατζα 4 βλαστοκυστες :)

teri μου κ εμενα η σιγουρια με εφαγε :laugh:

rebbekaaaa τι δουλεια εχεις εσυ να βολταρεις σε στεναχωρες ανακοινωσεις????εεεεε????? Μονο χαρες απο δω κ περα :kiss:

XARA35 μου....τι μπορω να πω για σενα?Για την υπεροχη ψυχη σου...ειληκρινα ειμαι πολυ τυχερη που βρεθηκες στον δρομο μου....Σε ευχαριστω που με πηρες τηλ κ εγινες ενα με την αποτυχια μου (αν κ δεν εχουμε βρεθει ποτε).Ποσο σωστα ηταν τα λογια σου!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι παντα καλα.

Σας ευχαριστω ολες!!!!!Ενταξει,σημερα θα το ζησω...θα ξεσπασω...αλλα απο αυριο ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipaki μου όπως σου είπαν και τα κορίτσια όλες το περάσαμε και ξέρουμε ακριβώς πως νοιώθεις.Όμως σιγά, σιγά θα δεις ότι θα ξαναβρείς τις δυνάμεις σου και θα πάρεις φόρα για τη δευτερη φορά.

Και κάτι άλλο:Έχει η ζωή μας τόσες μικρές καθημερινές χαρές που σίγουρα θα σε κάνουν λίγο να ξεχαστείς.

Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε δυναμικά για την επόμενη προσπάθεια lollipop!!!

Δεν πτοούμαστε εμείς ε?

Και αν τον δω πουθενά τον πελαργό θα του κάνω δώρο έναν πλοηγό να βρει το σπίτι σου και να έρθει να θρονιαστεί στα κεραμίδια σου (Ελπίζω να έχεις...)

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκο μου κοριτσακι κριμα που δεν ησουν τυχερη αυτη τη φορα , αλλα θα ρθει η ωρα που θα τα καταφερεις και θα μεινουν ολα αυτα πισω. Μην αφησεις να σε παρει απο κατω, να κοιτας μπροστα!

Μια ζεστη αγκαλιτσα κι απο μενα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Lollipaki mou lypamai poly mwre...Mhn to vazeis katw omws!

Eisai dynath kai thn epomenh fora tha ta katafereis! :kiss::kiss:

Mην λυπασαι Λενακι μου και δεν κανει στην κατασταση σου! Ενα μεγαλο φιλι στην κοιλιτσα σου κ στο αλλο σου ζουζουνι.

Ifigeneia εχω κεραμυδια!!!!Σε παρακαλω κανε κατι με τον πλοηγο!!!Μηπως να διωξω τον σκυλο???Μηπως γαβγιζει κ τρομαζει τον πελαργο??? :woohoo:

Λυδία Κ μου σε ευχαριστω πολυ για την αγκαλιτσα σου!

cuando :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιτζουρακι μου, παμε γερα, παμε δυνατα, παμε μπροστα....με τη θρασκια???? λοοοοοοοοοοοολ ειναι εκτος τβ...απλα μου εκανε ριμα....

μη στεναχωριεσε ......θα ερθει ο θυσαυρος σου....συντομα... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Πάμε δυναμικά για την επόμενη προσπάθεια lollipop!!!

Δεν πτοούμαστε εμείς ε?

Και αν τον δω πουθενά τον πελαργό θα του κάνω δώρο έναν πλοηγό να βρει το σπίτι σου και να έρθει να θρονιαστεί στα κεραμίδια σου (Ελπίζω να έχεις...)

Σε φιλώ!

Bάζω τον πελαργό. Βάζεις τον πλοηγό;1479603ou32ggymb3.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop,τελικά η αυριανή μέρα δεν ήταν η τυχερή μας!Σού εύχομαι καλή δύναμη...και να σκεφτείς οτι την επόμενη φορά δεν θα χρειαστείς να κάνεις τις ενέσεις!Κάτι είναι και αυτό.

Και κάτι που βοηθάει εμένα αυτές τις δύσκολες ώρες:έχω κάνει φασίνα όλο το σπίτι!!! :P

Και να σκέφτεσαι ότι ο πελαργός σου έρχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop, οι πρώτες μέρες είναι δύσκολες. Σε καταλαβαίνω απόλυτα, τι να λέμε... Θα δεις όμως σε λίγο θα σκέφτεσε πότε θα κάνεις την επόμενη. Εγώ θυμάμαι την πρώτη μέρα από τη μια έκλαιγα ασταμάτητα και από την άλλη στόλιζα το Χριστουγεννιάτικο δέντρο (ήταν περίοδος γιορτών), έπρεπε κάπως να ξεσπάσω. Θα έρθει και σε εμάς το μπεμπε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου στεναχωρήθηκες και έχεις απολυτο δικαιο...αλλά όπως έγραψα και εγώ στο δικό μου θεματάκι πριν 2 μέρες ΄΄ η ζωή όχι απλά συνεχίζεται αλλά κοιτάμε πως θα την κάνουμε καλύτερη....΄΄

Γιαυτό : Ξεκουράσου- Οπλίσου με δύναμη και τράβηξε για την επόμενη επιτυχημένη προσπάθεια.

Μετά την καταιγίδα βγαίνει το πιο λαμπρό ουράνιο τόξο.....

Τα μωράκια μας μας θέλουν δυνατές μανούλες γιαυτό μας παιδεύουν λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Lollipop...

ξέρω πως αισθάνεσαι αλλά να είσαι δυνατή για την επόμενή σου προσπάθεια.

δυναμικά συνεχίζεις και μην σε πάρει απο κάτω. οπλίσου με δύναμη και η επόμενη φορά θα είναι η καλύτερη της ζωής σου καρδούλα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα έχω φρικάρει!!!Αυτό δεν το πιστεύω με τπτ.Έχεις καβάντζα όμως,μην το ξεχνάς αυτό, είναι πολύ σημαντικό είσαι σε πλεονεκτική θέση.Θα τα καταφέρεις θα δεις!!!!Και με την ξαδέρφη μου έτσι έγινε,απέτυχε στα φρέσκα αυγουλάκια και έμεινε έγκυος σε δίδυμα την επόμενη φορά με την καβάντζα της...Ήμουν τόσο σίγουρη...Λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιτζουράκι μου……..

Η επόμενη φορά είναι η δική σου…….

Να το πιστέψεις καλή μου……..

Ξεκουράσου λιγάκι (ψυχολογικώς εννοώ…… καταλαβαίνεις……)

Και μετά…….

Ετοιμάσου να συναντήσεις το bebe σου!!!!!!!!!!

Σε φιλώ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...