Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγωνια μεγαλη!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας φιλεναδες μου!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε;;;;εγω να σας πω την αληθεια υστερα απο ενα υπνο 2 μιση ωρων (μεσημεριανο) ξυπνησα με πολυ περιεγη διαθεση!!!!θελω να βαλω τα κλαματα δεν ειμαι καλα!νιωθω απο την μια οτι τα καταφεραμε με τοσα πια συμπτωματα κ απο την αλλη νιωθω οτι θα την δω την ατιμη την περιοδο κ θα τρελαθω!!!!!!δεν περιμενω στις 26 κ σημερα εκανα ενα τεστ κ βγηκε αρνητικο αλλα δεν το κανα με πρωινα ουρα !!!στηθος πρισμενο πονακια σαν τραβηγματα χαμηλα απο κατω θρμοκρασια 37 πρωινη απο το στομα !!!!δεν ξερω εχω πολυ αγωνια !!!εαν με καλυψε η θεραπεια κ τελικα τα καταφεραμε!!!δεν νιωθω καλα βρε κοριτσια θελω να βαλω τα κλαματα!!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalli μην απογοητευεσαι σε παρακαλω.Ο Θεος ειναι μεγαλος....ισως να εχεις ηδη ενα θαυματακι στην κοιλιτσα σου!!!!Κανε λιγο υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα θες να κλαψεις καλλιτσα μου καντο αλλα μην πιεζεις το μπεμπακι που εχεις στην κοιλιτσα :)

ειναι νωρις ακομα τα παμε και πριν,κατσε πρωτα να εθρουν οι μερες και μετα πες οτιδηποτε ακομα δεν ξερεις τιποτα.

θα δεις θα δεις :):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ,ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ!ΗΤΑΝΕ ΛΙΓΑΚΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΘΕΩΡΩ...ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...