Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ..... ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Σήμερα Κυριακάτικα έκανα εμβρυομεταφορά. Τρία εμβρυάκια σε πολύ καλή κατάσταση!!!

Τώρα περιμένουμε και πως περνάν οι μέρες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenalda μου καλή αναμονή και καλή επιτυχία!!!!!!!!

εγώ είμαι στο τέλος της αναμονής... αύριο πάω για χοριακή!!!!

τις τελευταίες δύο εβδομάδες τις έβγαλα ξάπλα, μου έκανε συντροφιά ένα ωραίο βιβλίο που μου σύστησε μια φίλη μου,το μαμμυ και φυσικά ο αντρούλης μου. ας είνια καλά η πεθερούλα μου που μου μαγείρευε και η αδερφούλα μου που ήρθε και μου έκανε δουλίτσες..

Να έχεις θετική σκέψη και υπομονή!!!!! όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι!!!!

ότι θέλεις εδώ είμαστε!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεναλντα καλη σου επυτυχια να σκεφτεσαι θετικα να εισαι σιγουρη πως ολα θα πανε αψογα και ξεκουρασου...δυο βδομαδες ειναι γρηγοαρα θα περασουν ουτε που θα το καταλαβεισ...και να μιλας στο/στα μωρακι/α σου σαν να ειναι ηδη στην κοιλιτσα σου και πριν το καταλαβεις καλα καλα να σου μια τερααααστια χωριακηηη :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) κοριτσάκι καλή επιτυχια σου εύχομαι ολόψυχα και να σκέφτεσαι μόνο θετικά και κοίτα να απολαύσεις όσο μπορεις την ξάπλα κάνα βιβλίο λίγο μάμμυ και τηλεόραση και θα περάσει ο καιρός!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENALDA μου να σκέφτεσαι θετικά και ασχολήσου όσο

μπορείς με πράγματα που δεν αφορούν την εξωσωματική.

Μην έχεις το μαυλό σου συνεχεια εκεί και ο καιρός θα

περάσει σαν νεράκι! Εύχομαι σε 2 εβδομάδες να έχεις

μια τεραστια χορειακή σαν την δικια μου!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ELENALDA μου :)

χαλαρωσε κ απολαυσε το ;) Υπομονη και θα περασουν οι μερες...Κι εγω στην αναμονη ειμαι,την Παρασκευη θα παω για χοριακη!

Καλη ξεκουραση και καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenalda,lollipopaki....καλα αποτελεσματα ευχομαι και μην ξεχνατε οτι εσεις ειστε πιο τυχερες απο εμας τις 'απλες' περιπτωσεις γιατι εχετε πολεεεεεες πιθανοτητες να αποκτησετε δυδιμακια και τρυδιμακια!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENALDA έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Σήμερα Κυριακάτικα έκανα εμβρυομεταφορά. Τρία εμβρυάκια σε πολύ καλή κατάσταση!!!

Τώρα περιμένουμε και πως περνάν οι μέρες ε?

Δεν το σκέφτεσαι συνέχεια κάνεις πραγματάκια και πας και παίρνεις μια ωραία θετική χοριακή διδύμων....

Είμαι περήφανη για σένα τα κατάφερες τέλεια...

Άσε που είμαστε σε τέλεια φάση οι επιτυχίες πάνε σύννεφο..... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou elenalda mou....

kai egw briskomai stin idia fasi...prin apo 8 meres ekana tin embryometafora!2 apolytws ygeiis embryakia....exw kai egw omws alles 5 meres mexri na mathw k de kserw pws na to bgalw apo to myalo mou...efxomai se liges meres na mathw nea sou kai na einai efxarista....tha perimenw!kali epityxia se oles!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENALDA έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια & καλή εβδομάδα!!!

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα και κοντεύω να σκάσω!!!!! Ωχ μανούλα μου....

Προτεινω να πας να παρεις περιοδικα σταυρολεξα και βιβλια σου χρειαζετε σιγουρα ενα σταυρολεξο για την ωρα που θα εισαι σε αναμονη μετα την τοποθετηση .να πας να πεις ενα πολυ ωραιο καφε. να πας να φας εξω. να πας να δεις τις βιτρινες γιατι ξερεις οτι θα βλεπεις δεν θα ειναι για σενα . να χαρεις μια μεγαλη βολτα οποτε απο αυριο να εισαι χαλαρη για ξεκουραση στο σπιτι.εγω παλι καθαριζα μεχρι την στιγμη που εφυγα απο το σπιτι.πες οτι θα πας για πεντικιουρ μην το σκεφτεσε παρτο χαλαρα και θα περασει.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι ολα να πανε καλα και αυριο να ειναι η πρωτη μερα για μια εννιαμηνη αρχικη ευτυχια μεχρι να κρατησεις αγκαλια το μπεμπακι σου...και να συνεχιστει ακομα πιο ευτιχισμενη και χαρουμενη ζωη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

ΠΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ... ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΑΜΕΣΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nadiou έγραψε:

Καλά και "μεγάλα" αποτελέσματα!!! Άντε λίγο έμεινε. :)

Εμένα αύριο γίνεται η εμβρυομεταφορά και αρχίζει η αγωνία της αναμονής.

Nadiou μου!!! Να είσαι χαλαρή και όλα θα πάνε καλά!

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nadiou mou ola tha pane kala!!!!kai oi meres pernane..oso dyskolo k an akougetai simera!!koritsia egw thelw na rwtisw poia einai i eksetasi pou kaneis g na diapistwseis an eisai telika egkyos??

egw menw germania kai nomizw pws edw einai ligo diaforetika ta pragmata...ante na gyrisei k i elenalda na mathoume ti egine!!!oli mou i skepsi einai mazi sou koritsaki mou!!!!

:cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...