Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε υγρα στην μεση του κυκλου????????????????????


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!

Ειμαι 33 και μου συμβαινει πρωτη φορα. Το πρωι ειχα λιγο καφε στο σκουπισμα (συγνωμη για την περιγραφη) και ολη τη μερα μια πολυ μικρη καφε σταμπα στο σερβιετακι. Ειμαι στην 17 μερα του κυκλου με σταθερο κυκλο 29-30 ημερων. Λετε να μου ερχεται περιοδος παλι? Ειχα μια ατυχια το Μαρτιο , εξωμητρια κυηση απο εξωσωαμτικη και φοβαμαι μην εχει διαταραχτει ο κυκλος μου :dry::dry: Ειχε καμια παρομοια εμπειρια?

Εχω σκασει γιατι θελω να ξαναπροσπαθησω τον Ιουλιο με εξωσωματικη και δεν ξερω αν θα επηραστει η προσπαθεια σε περιπτωση αστατου κυκλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου'χει συμβεί να'χω κανονική περίοδο 18η μέρα.. και τελικά ήταν από κύστη. Πήρα 2 μήνες αντισυλληπτικά και απορροφήθηκε.

Υπάρχει κι άλλο ενδεχόμενο όμως. Έχετε ελεύθερες επαφές με τον άντρα σου; Θα μπορούσε να'ναι από εμφύτευση μετά από σύλληψη...

Όπως και να'χει, εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το ιδιο συνεχιζεται και σημερα, δεν ερχεται περιοδος, μονο κατι λιγες καφε σταμπες. :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S καμια κοπελα με παρομοια εμπειρια???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα το post σου χτες και στο μυαλο μου ηρθε κατευθειαν η περιπτωση εμφυτευσης και μετα κυστουλα ή καποια συνηθισμενη ορμονικη ανωμαλια.

Στη μεση του κυκλου δεν μου εχει τυχει ποτε να εχω "καφετια" ή "ροζ" οποτε δεν ξερω τι να σου πω... :(

Δεν πιστευω ομως να επηρεαστει η νεα σου προσπαθεια τον Ιουλιο.Οπως και να εχει,δες πως θα παει κ σημερα κ κανε ενα τηλ στον γιατρο σου αυριο για να εχεις εγκυρη απαντηση και να ξε-αγχωθεις.

Μπορει να μην ειναι τιποτα απολυτως αλλα μπορει να ειναι και κατι καλο ;););)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεί να κάνεις ωορηξία. μια φορά το είχα πάθει στη μέση του κύκλου- πήρα τηλ. το γιατρό μου και μου είπε οτι είναι απο την ωορηξία.... για τη μέση του κύκλου μιλάω πάντα!!! αν είσαι στο τέλοσ αλλάζει το πράγμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις κοριτσακια μου!!!

Τα ιδια ειχα και σημερα, πηγα στον γιατρο και μου εδωσε κατι βιταμινες και μου ειπε αν μου ξανασυμβει να παω για υπερηχο :huh: .....

Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ έγραψε:

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις κοριτσακια μου!!!

Τα ιδια ειχα και σημερα, πηγα στον γιατρο και μου εδωσε κατι βιταμινες και μου ειπε αν μου ξανασυμβει να παω για υπερηχο :huh: .....

Φιλακια :kiss:

σου ειπε καποια πιθανα σεναρια?τι μπορει να ειναι αυτο το αιμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nani μου δεν μου ειπε τιποτα, απλα μου ειπε οτι δεν ειναι περιοδος. Και εντωμεταξι τα καφε υγρα συνεχιζονται και σημερα, απο οτι διαβασα στο internet μαλλον κατα την ωορηξια εσπασε ενα αγγειακι και γιαυτο, ομως σημερα ειναι η πεμπτη μερα που συνεχιζεται. Σε λιγο θα παω να δω ενα γιατρο εξωσωματικης και θα τον ρωτησω κι αυτον........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ έγραψε:

Nani μου δεν μου ειπε τιποτα, απλα μου ειπε οτι δεν ειναι περιοδος. Και εντωμεταξι τα καφε υγρα συνεχιζονται και σημερα, απο οτι διαβασα στο internet μαλλον κατα την ωορηξια εσπασε ενα αγγειακι και γιαυτο, ομως σημερα ειναι η πεμπτη μερα που συνεχιζεται. Σε λιγο θα παω να δω ενα γιατρο εξωσωματικης και θα τον ρωτησω κι αυτον........

Δεν πιστεύω πως είναι τπτ κακό,καλά θα κάνεις να πάς στο γιατρό πάντως το είχε πάθει και η αδερφή και έχετε την ίδια ηλικία και ήταν από ένα πολυποδάκι που είχε κάνει τπτ φοβερό κάτι αντισυλληπτικά της έδωσε για ένα μήνα και συρρινκνώθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι η πρωην αβα;;;; :huh::dry:

καλο ειναι να κανεις ενα υπερυχο για να ηρεμησεις...

και εγω δεν πιστευω οτι θα επιρεασει την επομενη προσπαθεια σου :)

ευχομαι τα καλυτερα για τον ιουλιου :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!

Ναι ειμαι η πρωην Αβα :laugh: :laugh: :laugh:

Πηγα σημερα και στον Δευτερο γιατρο, μου εκανε υπερηχο και δεν ειδε τιποτα περιεργο μου ειπε οτι προκειται για κατι ομρμονικο που συμβαινει επειδη διακοψαμε αποτομα την εξωμητρια εγκυμοσυνη και ο οργανισμος μου δεν εχει συνερθει ακομη. Αυτος μου ειπε οτι μπορει να ειναι και περιοδος, ως συνηθως ο καθε γιατρος λεει τα δικα του :huh::huh: .

το καλο ειναι οτι δεν φανηκε κατι ανησυχητικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου φαντάστηκα ότι είχε να κάνει με το ατυχές συμβάν, σου στέλνω πολύ πολύ θετική ενέργεια και αναμένω για τα δικά σου ευχάριστα που είμαι σίγουρη ότι κοντεύουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι Νικολ μου :)

Αλλα επειδη προηγεισαι εσυ και παλι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!

Δεν ξερεις ποσο χαρηκα που εμαθα οτι ξαναπροσπαθεις :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ έγραψε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!

Ναι ειμαι η πρωην Αβα :laugh: :laugh: :laugh:

Πηγα σημερα και στον Δευτερο γιατρο, μου εκανε υπερηχο και δεν ειδε τιποτα περιεργο μου ειπε οτι προκειται για κατι ομρμονικο που συμβαινει επειδη διακοψαμε αποτομα την εξωμητρια εγκυμοσυνη και ο οργανισμος μου δεν εχει συνερθει ακομη. Αυτος μου ειπε οτι μπορει να ειναι και περιοδος, ως συνηθως ο καθε γιατρος λεει τα δικα του :huh::huh: .

το καλο ειναι οτι δεν φανηκε κατι ανησυχητικο.

Αννούλα μην αγχώνεσαι! Συνήθως συμβαίνει μετά από εξωμήτρια κύηση. Το είχα κι εγώ (και στις δύο εξωμήτριες)και μου είχε πει τότε ότι συμβαίνει καμιά φορά, μέχρι να επανέλθει ο οργανισμός. Μου είχε δώσει και μένα βιταμίνες. Ποιές σου έδωσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΤ έγραψε:

Χριστινακι μου τι κανεις?

Καιρο εχουμε να τα πουμε :)

Μου εδωσ ε Mag2 και Eviol A. Εσενα τι σου εδωσε? Θυμασαι?

Αννούλα μου πως χαθήκαμε έτσι? Δεν ήρθες τελικά Αθήνα, τότε που έλεγες?? :(

Μου είχε δώσει νομίζω τις Eviol (αυτές δεν είναι κίτρινες διαφανείς ??), μαζί με κάποιες άλλες (αλλά δεν θυμάμαι καθόλου την ονομασία τους)... Ήταν κάτι πορτοκαλί, μικρά χάπια.

Μην προβληματίζεσαι(συμβαίνει με τις εξωμήτριες κυήσεις), είναι μέχρι να φτιάξει πάλι ο κύκλος.

Εσύ, είπαμε: κοιτάς μπροστά, με τσαμπουκά και περιμένω τα ευχάριστα σύντομα!!!!!

Φιλιά πολλά :kiss::kiss:

ΥΓ. Όταν ξαναέρθεις, πάρε τλφ. να τα πούμε από κοντά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...