Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ


Recommended Posts

ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝ ΣΕ ΕΜΑΙΛ

Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ...

ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ "ΜΕΓΑΛΟ" ΤΕΛΙΚΑ

:kiss::kiss::kiss::kiss:

http://mail.yimg.com/a/i/us/pim/mail/video.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ :kiss:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ . ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ.

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔ. ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ , ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ VIDEAKI.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ...ΘΕΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΔΗΜΟΝΟΥΝ ΝΑ ΣΦΙΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί συγκινητικό βιντεάκι! ένιωσα σαν να τραβήχτηκε μέσα απ΄την κοιλιά μου!!!!!κάπως έτσι είναι και τα δικά μας μπεμπάκια εκει μέσα...

με το καλό σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω που ακομα δεν ειμαι μανουλα ουτε εγκυος...δακρυσα.ειναι θαυμα αυτο που ζουμε ως γυναικες...μακαρι ολες μας να γεννησουμε υγιες μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι τελειο το βιντεακι!! και οσο σκεφτομαι οτι και η ζουζουνα μου κανει τετοια μεσα στην κοιλιτσα μου μου ερχεται να βαλω τα κλαμματα!

αλλα στο τελος δεν αντεξα..δακρυσα..αυτη τη στιγμη την περιμενω πως και πως...να παρω αγκαλιτσα το μωρο μου..βεβαια δεν θα το ζησω ετσι διοτι θα κανω καισαρικη..αλλα χαλαλι η μπουμπου μου να ειναι καλα και θα την εχω συνεχεια στην αγκαλιτσα μου μετα χιχι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ "ΑΛΗΘΙΝΟ" ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ B)B)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...Κ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ Ε?!ΓΙΑΤΙ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ!! ;)

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα! Άστα να πάνε, λες και τα 2χρονα δεν έχουν ανάγκη από το εμβόλιο, μόνο έως 18 μηνων..κι εμείς τώρα θα κάνουμε την 3η και τέλος! Πώς τα πας κορίτσι μου? Πώς τα πάνε οι μικρουλες σου? Πάντως όσον αφορά τον παιδικό την ξεκίνησα κι εγώ τον Σεπτέμβρη και βλέπω τεράστια διαφορά, θυμάμαι που λέγαμε πόσο ζωηρές είναι για αυτό στο λεω!😊
    • Δεν καίει ο ήλιος τώρα αλλά το καλοκαίρι που έκαιγε την έβγαζα νωρίς 9 το πρωί 10’ και τέλος  Λευκάδα δεν ξέρω πως είναι ο καιρός αλλά όταν έχουμε καλές μέρες την αφήνω και χειμωνα  ρώτησε το στην παιδίατρο σου αν μπορείς να την αφήνεις στο ήλιο…  Περιμένω να έρθει και το γυμναστήριο της μπέμπας να αρχίσω να την βάζω 
    • Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; εγώ ακόμα λοχία έχω κράτησαν πολύ αυτήν την φορά 🤷‍♀️ @nanouko εγώ από διάθεση μια έτσι και μια αλλιώς είμαι λίγο κυκλοθυμική 😂 αν είναι η περίοδος θέλει να προσέχετε λίγο με τον σύζυγό, σου είπαν μετά από πόσο καιρό μπορείς να ξανά μείνεις έγκυος από την καισαρική ;(νομίζω στο ξανά ρώτησα αλλά δεν θυμάμαι τι μου είχες πει 😅) υποτίθεται εμείς που θηλάζουμε δεν μένουμε πολύ εύκολα έγκυος αλλά εγώ είχα μείνει έγκυος ενώ θήλαζα άσχετα που δεν προχώρησε.. μετά που έμεινα στην μπέμπα το είχα κόψει  Μια άσπρη  πιπιλα που μου έδωσαν εμένα με καρδούλες πάνω από το μαιευτήριο είναι της nuk  εμένα κορίτσια η μεγάλη έχει πολύ γκρίνια αυτές τις μέρες έκανε και πυρετό  μάλλον φταίει το εμβόλιο.. το μωρό μπροστά της αγγελούδι πιο πολύ κλαίει η μεγάλη από το μωρό 😅  
    • Εμένα δεν την παίρνει καθόλου! Κι ούτε και θέλω...  Εγώ κορίτσι μου είμαι στον 7ο ουρανό οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό. Ούτε κουρασμένη νιώθω να πω την αλήθεια. Απλά κάποιες μέρες, αραιά ευτυχώς, νιώθω πως θα ήθελα να κοιμηθώ λίγο ακόμα. Εγώ ευτυχώς εδώ και 10 μέρες είμαι τελείως καθαρή επιτέλους. Σίγουρα θα πρέπει να προσέχετε. Δεν ξέρεις πότε θα ξανά γίνει ωορρηξία. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...