Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΝΟΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΜΕ ΔΙΑΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΡΑΒΗΓΜΑ,ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ. ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΓΕ ΧΑΜΗΛΑ.ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ. ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ .ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ;ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΑΧ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Κλικου,

ισως ειναι απο την κουραση,

ισως ομως να'ναι και συσπασεις.

Δεν παιρνεις καλυτερα το γιατρο σου ενα τηλεφωνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

μπορει να ειναι συσπασεις..αλλα μπορει να ειναι και το μπεμπε..επειδη μεγαλωνουν τωρα μπορει να σου κανει κινησεις εκει τριγυρω και να νιωθεις αυτα τα τσιμπηματα/τραβηγματακια.

καλυτερα ομως να παρεις τον γιατρο σου ενα τηλ να ρωτησεις..αν ειναι συσπασεις θα σου δωσει μαγνησιο να πινεις.

φιλια και με το καλο το μωρακι σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωρις να θελω να σε τρομαξω τα ειχα κ εγω στον 3 μηνα κ τους 2 τελευταιους κ ηταν συσπασεις.μιλησε με τον γιατρο.ισως χρειαστει να παρεις κατι.με το καλο κουκλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑG 2.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΡΟΜΑΞΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ...Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝ ΠΟΝΟΥΣΑ...!ΧΑΛΑΡΩΣΕ Κ ΞΑΠΛΩΣΕ!!!

ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...