Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι χάλια! Δεν είμαι καθόλου καλά.


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα δεν είμαι καλά.Έχω μια απίστευτη λύπη...το μόνο που θέλω είναι να κλαίω.Από το πρωί που έκανα τις ενέσεις έχω μια φαρμακίλα στο στόμα και μια βαβούρα στο κεφάλι...Τι έπαθα;

Στο μεταξύ διάβασε εχθές την ταλαιπωρία των κοριτσιών που γέμισαν κύστες με νερό και όσο και αν προσπάθησα κατα τρόμαξα, το σκεφτόμουν όλη νύχτα....

Και το χειρότερο μου λένε κάτι οι φίλοι μου, οι δικοί μου και ότι και να μου πουν νιώθω μια τρελή πίκρα και θλίψη και το παίρνω κάπως,και το καταλαβαίνω οτι είναι παράνοια. :(

Τι να κάνω να νιώσω καλύτερα;Το έχετε νιώσει; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΔΙΟΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΒΑΣΤΑΧΤΟΣ.ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ.ΕΧΟΥΝ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΡΙΟ....ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΕΝΗ ΚΑΙ ΒΥΘΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΟΝΑΜΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΝΑΠΟΣΠΑΣΤΟ.Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΙΚΙΣΕΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ. ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΟΛΗ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΑΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ;) ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΕΧΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!! Γιατί είσαι τόσο πεσμένη? Αυτές οι ενέσεις είναι για να σε βοηθήσουν να συλλάβεις? Συγνώμη που δεν γνωρίζω την περίπτωσή σου...δεν έμπαινα πολύ τελευταία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως πρέπει να σταματήσεις την προσπάθεια;

Μήπως δεν είσαι "έτοιμη" ψυχολογικά για όλο αυτό;

Μήπως θέλεις το χρόνο σου...; και όταν είσαι έτοιμη το ξαναπάς όλο από την αρχή; Για σκέψου το.................

Αν στην παραπάνω σκέψη...γαλήνεψες...τότε πρέπει να σταματήσεις άμεσα....!

Αν όμως το να σταματήσεις τώρα....σου προκαλεί μεγαλύτερο πανικό....

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑααααααααα!!!!!!!!!! Δεν είσαι ούτε η πρώτη ούτε (δυστυχώς) η τελευταία!!!! Θα περάσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρουφιανες ορμονες τι κανετε στην φιλη μου!!!!!!!Μην ανησυχεις Eyeore71,τα σκαμπανεβασματα της ψυχολογιας ειναι απο τα φαρμακα,εδω περιοδο περιμενουμε και ειμαστε μην του μιλατε του παιδιου ;);)

Οσο για την ταλαιπωρια αλλων κοριτσιων απεβαλλε το.Ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.Επειδη επαθα κατι εγω, η Α,ή Β δεν σημαινει οτι θα το παθεις κ εσυ!

Εγω ακομα κ τωρα που εκανα εμβρυομεταφορα κ δεν κανω ενεσουλες,το κεφαλι μου ειναι καζανι :blink:

DONT WORRY :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Αχ ρουφιανες ορμονες τι κανετε στην φιλη μου!!!!!!!Μην ανησυχεις Eyeore71,τα σκαμπανεβασματα της ψυχολογιας ειναι απο τα φαρμακα,εδω περιοδο περιμενουμε και ειμαστε μην του μιλατε του παιδιου ;);)

Οσο για την ταλαιπωρια αλλων κοριτσιων απεβαλλε το.Ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.Επειδη επαθα κατι εγω, η Α,ή Β δεν σημαινει οτι θα το παθεις κ εσυ!

Εγω ακομα κ τωρα που εκανα εμβρυομεταφορα κ δεν κανω ενεσουλες,το κεφαλι μου ειναι καζανι :blink:

DONT WORRY :kiss::kiss:

Βρε Glyfitzouraki είπες όλα όσα ηθελa να γράψω!! :laugh:

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Όλα είναι από της ορμόνες..Είναι μια

φάση που θα περάσει.Εσύ πρέπει να επικεντρώνεσαι στον στόχο

και όλα τα αλλα είναι περαστικά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ' ό,τι κατάλαβα έχεις ξεκινήσει μια αγωγή για το πολυπόθητο..!

Να σκέφτεσαι θετικά και ό,τι θα πάνε όλα καλά. Μη διαβάζεις τις περιπτώσεις των άλλων κοριτσιών. Είναι διαφορετικοί οργανισμοί και η κάθε μία αντιδρά διαφορετικά στην αγωγή.

Εσύ να λες ότι όλα θα πάνε καλά!! Και εννοείται να χαίρεσαι και να είσαι ενθουσιασμένη για αυτό που πρόκειται να συμβεί!!!

Όλα αυτά θέλουν θετική σκέψη και αντιμετώπιση και θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyeore σε παρακολουθω τελευταια...προσεχε καλα...

;)

κοιτα θα συμφωνησω απολυτα με τα κοριτσια!

οι ορμονες σου με τοσες ενεσεις τα χουν παιξει! Θα ελεγα αν επιτρεπεται απο την κατασταση σου να κανεις μια βολτα , να δεις dvd, αγορασε ενα βιβλιο, κανε κατι για να αποσπασεις τη σκεψη σου..και αν σου κανει κακο σταματα να διαβαζεις ιστοριες αλλων κοριτσσιων.

δενε χω κανει ακομα εξωσωματικη ακομα αλλα εχω ξεκινησει να μπαινω στη ψυχολογια μιας και θα κανω οποτε συμπασχω μαζι σου

πολυ καλη επιυχια σου ευχομαι !!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina και lovebaby σε φάση καταστολής είμαι σε αγωγή εξωσωματικής.

Irene1 δεν σταματάω τα φάρμακα με τίποτα εγώ το περιμένω με τρελή χαρά...απλά στιγμές τα παίζω....

Συνειδητοποίησα κιόλας ότι σήμερα είναι και η μέρα μου να αδιαθετήσω,οπότε παίζει να δικαιολογείται το συνολικό πακετάκι,Arvekap και αναμονή περιόδου....

Το ελπίζω δηλ γιατί φαντάζεστε να μου μείνει η βλάβη και να είμαι και ηλίθιο(με βαβούρα στο κεφάλι)κ μελαγχολικό και μυγιάγκιχτο! :side::blink::(:S

lollipaki αστα ρετάρει η φίλη σου....κανονικά όμως.... :(

lenaki κοντεύεις εσύ σωστά;Με το καλό!

Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KARKINAKI έγραψε:

eyeore σε παρακολουθω τελευταια...προσεχε καλα...

;)

κοιτα θα συμφωνησω απολυτα με τα κοριτσια!

οι ορμονες σου με τοσες ενεσεις τα χουν παιξει! Θα ελεγα αν επιτρεπεται απο την κατασταση σου να κανεις μια βολτα , να δεις dvd, αγορασε ενα βιβλιο, κανε κατι για να αποσπασεις τη σκεψη σου..και αν σου κανει κακο σταματα να διαβαζεις ιστοριες αλλων κοριτσσιων.

δενε χω κανει ακομα εξωσωματικη ακομα αλλα εχω ξεκινησει να μπαινω στη ψυχολογια μιας και θα κανω οποτε συμπασχω μαζι σου

πολυ καλη επιυχια σου ευχομαι !!! :silly: :silly: :silly:

Σ'ευχαριστώ καρκινακι...να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

φαντάζεστε να μου μείνει η βλάβη και να είμαι και ηλίθιο(με βαβούρα στο κεφάλι)κ μελαγχολικό και μυγιάγκιχτο! :side::blink::(:S

!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ετσι μπραβο!!!!! παρε ξανα τα πανω σου!!!!!!

Φασεις ειναι και περνανε!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

δεν σταματάω τα φάρμακα με τίποτα εγώ το περιμένω με τρελή χαρά...απλά στιγμές τα παίζω....

Αυτό ακριβώς ήθελα να συνειδητοποιήσεις!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχ κοριτσάκι μου, μου θυμίζεις εμένα (που υπόψη δεν είχα κάνει και καταστολή και πάλι τα ίδια ένιωθα...)

Και μπορώ να σου πω τα ένιωθα μέχρι και τον 3ο μήνα της εγκυμοσύνης μου... :(

Μετά όμως πήρα τα πάνω μου!!! Ετσι και εσύ!!!

Συμβουλή: Θες να κλάψεις??? Κλάψε!!!!! Κλάψε να σου βγει... μπες εδώ και μίλα μας, να σου φεύγει λίγο ...

Να κάνεις ότι έχεις ορεξη... δεν έχεις? κάνε ταβανοθεραπεία που λέω εγω (ξάπλα στο κρεβάτι και κοίτα το ταβάνι).

Υπομονή!!!! Θα περάσουν όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ .ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ :) ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΠΙΣΤΗ...Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια. Ορμονικά είναι όλα αυτά και περαστικά. Μην κάνεις αρνητικές σκέψεις και αγχώνεσαι. Σκέψου μόνο ότι σε περίπου 1 μήνα μπορεί να κρατάς στα χέρια σου ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και να κλαις από χαρά!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη κοπελα μου γλυκια υπομονη και τιποτε αλλο....θελει τρελλη δυναμη και ειναι δυσκολο αλλα ξερεις κατι? το πιο κουφο απο ολα ειναι οτι εκει που φτανουνε και βλεπουμε τον πατο και λεμε οτι μετα δεν εχει παρακατω ξαφνικα βρισκουμε την απιστευτη δυναμη και κολυμπαμε με γρηγορες δρασκελιες και φτανουμε στην επιφανια να παρουμε ανασες και συνεχιζουμε....ξερεις γιατι??? γιατι αυτο που προσπαθουμε να αποκτησουμε το θελουμε περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο και αυτο εχει σημασια για εμας...... οποτε υπομονη οπως κανω και γω και συ και ολες μας...μπορει να μην γνωριζομαστε μεταξυ μας αλλα ειναι απιστευτο που τρεχουμε σε αυτο το site για να πουμε τα νεα μας καλα ή ασχημα και νιωθουμε λες και μιλαμε με παιδικες φιλες....φιλες που γνωριζομαστε χρονια!!!!!! ειναι απιστευτη παρηγορια......οποτε οτι νιωθεις πεστο μας και θα δεις θα νιωθεις αμεσως μετα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

φιλακια πολλα κοπελα μου και ειμαι διπλα σου και ας μην σε ξερω απο κοντα.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula έχεις τόσο δίκιο καμιά δεν ξέρει καμιά και όμως είμαστε λες και είμαστε κολλητές.

Δεν θα το πιστέψετε,πεφτω το βράδυ και παρακαλώ το Θεό να μας βοηθήσει όλες και η πλακα είναι (μη γελάσετε) ότι δεν ξέρω τα πραγματικά σας ονόματα και τον παρακαλώ να βοηθήσει και σας και μένα χρησιμοποιώντας τα παρατσούκλια :blush: (χαζό είμαι)

Πέθανα από στενοχώρια με την Guapa kai την Fotini73 που απέτυχαν, περιμένω με ανυπομονησία τα νέα από το lollipaki που είναι τέλεια και χαχανίζει διαρκώς και από το Lenaki το και από όλα τα άλλα κορίτσια.Αφού ότι δεν θυμάμαι λέω βοήθα Παναγίτσα μου όλα τα κορίτσια του mammyland!

Μαράκι Νεφέλη αν κάνω ταβανοθεραπεία με βλέπω σίγουρα για τη Λέρο με εκείνα τα ωραία φορεματάκια ξέρεις τα λευκά με τα χεράκια πίσω (μια ομορφιά) B)

Ποπουκίτσα να σου ζήσει η μπέμπα σου και ευχαριστώ...

Πάντως Irene1 αν δεν ήθελα να κάνω ένα μωρό τόσο δεν έπαιζε να βαράω ενέσεις με τίποτα. Αφού στην εφηβεία που με έπρηζε η μάνα μου κατά των ναρκωτικών και μου λέγε και μου λέγε σκεφτόμουν εγώ τι αγχώνεται η τρελή που νομίζει ότι θα γίνω εγώ πρεζόνι να τρυπιέμαι, τρελός παπάς τη βάφτισε :angry:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ... ακόμη χάλια είμαι αλλά με την παρέα σας ,ομολογώ λίγο καλύτερα χάλια ....να έτσι κάτι σαν απο κλαμένο ....ΜΠΙΠ :P που προσπαθεί να συνέλθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια. Ορμονικά είναι όλα αυτά και περαστικά. Μην κάνεις αρνητικές σκέψεις και αγχώνεσαι. Σκέψου μόνο ότι σε περίπου 1 μήνα μπορεί να κρατάς στα χέρια σου ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και να κλαις από χαρά!!!!! :woohoo: :woohoo:

Μακάρι να γίνει έτσι όπως το λες και για μένα και τα άλλα κορίτσια και σένα κοπέλα μου εύχομαι όλα καλά μέχρι το τέλος και με ένα πόνο μόνο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71, κουράγιο, φάση είναι θα περάσει. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Υπομονή. Να σκεφτόμαστε το αποτέλεσμα και μάλιστα το θετικό αποτέλεσμα. Δεν είσαι η μόνη. Κι εγώ παίρνω τόοοσα φάρμακα κι εγώ έχω ενοχλήσεις (πονοκεφάλους, ανακατοσούρες, πρηξίματα, κούραση), αλλά προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι και να ξεφεύγω, κάνοντας πράγματα που με ευχαριστούν. Κουράγιο φιλενάδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ξεκίνησες με το καλό?? Θα πρέπει να είσαι πολύ χαρούμενη που κάνεις μια πολύ σοβαρή προσπάθεια με αρκετές πιθανότητες για μωράκι. Σταμάτα να σκέφτεσαι αποτυχίες και επικέντρωσε το μυαλό σου σε αυτό που θέλεις.

Το έχω περάσει το ξέρεις από προηγούμενη συζήτηση γι'αυτό στα λέω...

Κανείς δεν μπορεί να σου πει 100% τι θα γίνει αλλά μόνο εσύ μπορείς να το πιστέψεις 100% για να τα καταφέρεις. Φέρνε στο μυαλό σου την εικόνα ότι είσαι έγκυος και χαλάρωσε. Αν είναι να στεναχωριέσαι μην μπαίνεις στο μάμυ..δεν κάνει καλό...ζορίζεις τις ορμόνες σου παραπάνω..

Άντε κοριτσάκι μου πάρε τα πάνω σου και άκου μόνο τον γιατρό σου και τον σύντροφό σου..Σου στέλνω όλη την θετική ενέργεια που μπορώ και όλα θα πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanina έγραψε:

Άντε ξεκίνησες με το καλό?? Θα πρέπει να είσαι πολύ χαρούμενη που κάνεις μια πολύ σοβαρή προσπάθεια με αρκετές πιθανότητες για μωράκι. Σταμάτα να σκέφτεσαι αποτυχίες και επικέντρωσε το μυαλό σου σε αυτό που θέλεις.

Το έχω περάσει το ξέρεις από προηγούμενη συζήτηση γι'αυτό στα λέω...

Κανείς δεν μπορεί να σου πει 100% τι θα γίνει αλλά μόνο εσύ μπορείς να το πιστέψεις 100% για να τα καταφέρεις. Φέρνε στο μυαλό σου την εικόνα ότι είσαι έγκυος και χαλάρωσε. Αν είναι να στεναχωριέσαι μην μπαίνεις στο μάμυ..δεν κάνει καλό...ζορίζεις τις ορμόνες σου παραπάνω..

Άντε κοριτσάκι μου πάρε τα πάνω σου και άκου μόνο τον γιατρό σου και τον σύντροφό σου..Σου στέλνω όλη την θετική ενέργεια που μπορώ και όλα θα πάνε καλά..

Σ'ευχαριστώ πολύ,πολύ αυτό θα κάνω....χαίρομαι πολύ για σενα με το καλό το μπεμπεδάκι σου.Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα...προσπαθώ πάντως πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία Eyeore71 ! Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια κ εύχομαι να πάνε όλα καλά! Κάθε κοπέλα που τα καταφέρνει τη νιώθω σύμμαχο. Μου δίνει την ελπίδα ότι όλα θα πάνε καλά για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 μην ανυσηχεις αυτη η κακη διαθεση ειναι περαστικη. Εγω στην τελευταια προσπαθεια που εκανα κατα τη διαρκεια των ενεσεων καταστολης εκλαιγα για ανεξηγητους λογους... σε αυτη τη φαση το μονο που χρειαζεσαι ειναι να στηριζει ο αντρουλης σου και οι δικοι σου ανθρωποι. Περναει ομως σε λιγες μερες, μολις σταματησεις τις ενεσεις καταστολης.

Προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα ;)

Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...