Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΛΟΙΠΟΝ.ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ Η ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ? ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μωρό, βρέξει χιονίσει, τρώει από μας, παίρνει από μας.

Τα συμπληρώματα τα παίρνουμε για εμάς.

Αν πχ δεν τρως καθόλου γαλακτοκομικά και δεν παίρνεις συμπλήρωμα ασβεστίου, το μωρό θα παίρνει από σένα κι εσύ θα χάνεις από τα κόκκαλά σου.

Πες στη φίλη σου ότι το μωρό δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα!!

Με το καλό!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΕΓΩ ΗΣ ΤΑ ΠΑ ΑΛΛΑ ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες της να μην αγχώνεται!!! Ήρεμη μαμά για να'ναι ήρεμο και το μωράκι! ;)

Σε ποια βδομάδα είναι;;

Εμένα πάντως δε μου'χει αρχίσει ακόμα ούτε ασβέστιο ούτε σίδηρο. Λογικά από βδομάδα που θα πάω, όλο και κάτι θα μου δώσει.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι 2 έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΛΟΙΠΟΝ.ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ Η ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ? ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

μαρακι μου..οπως λενε και ολα τα ενημερωτικα φορουμ πες της..

Η εγκυμοσύνη αποτελεί μια κρίσιμη περίοδο, κατά την διάρκεια της οποίας, η θρεπτική κατάσταση της μητέρας αποτελεί το κλειδί για την υγεία τόσο του νεογνού όσο και της ίδιας.Κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης ο μεταβολισμός της μητέρας παρουσιάζει δραματικές μεταβολές, λόγω αλλαγών σε ορισμένες βασικές αναπαραγωγικές ορμόνες όπως είναι η γοναδοτροπίνη, η προγεστερόνη, η οιστραδιόλη, η οιστρόνη, η οιστριόλη, η προλακτίνη και η επινεφρίνη. Το ορμονικό περιβάλλον κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης είναι μέγιστης σημασίας για την φυσιολογική ροή των θρεπτικών συστατικών στο έμβρυο. Η απορρόφηση του σιδήρου και του ασβεστίου αυξάνονται κατά την κυοφορία. Ο όγκος του αίματος αυξάνεται φυσιολογικά στην εγκυμοσύνη, κυρίως λόγω της αύξησης του όγκου του πλάσματος κατά 35-40%.

Αυτό που ισχύει είναι ότι κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης η γυναίκα πρέπει να παρέχει σωστή διατροφή για 2 άτομα. Το έμβρυο τροφοδοτείται από τη μητέρα του μέσω του ομφάλιου λώρου, για αυτό η διατροφή είναι πολύ σημαντική. Εάν η μητέρα έχει έλλειψη σε κάποιες/-α βιταμίνες και άλλα θρεπτικά στοιχεία τότε το μωρό της επίσης μπορεί να έχει έλλειψη. ο οργανισμός χρειάζεται περισσότερη ποσότητα σιδήρου από ότι συνήθως για να μπορέσει να παράγει το απαραίτητο αίμα που χρειάζεται για την παροχή της διατροφής στον πλακούντα.Με λιγα λογια..βοηθανε τον οργανισμο τηςγυναικα..να μπορει

να ανταποκριθει σε αυτο που της συμβαινει..και αυτο με τη σειρα του ..βοηθει ..στη σωστη αναπτυξη του εμβρυου...!Ειναι αλυσιδα .. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.ΕΓΩ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ.ΑΛΛΑ ΜΩΡΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΙΑ.ΘΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ξαναλέω, δεν έχει πάθει τίποτα το μωρό επειδή δεν πήρε 2 μέρες τα συμπληρώματα. Αυτό είναι σίγουρο. Ας ρωτήσει και το γιατρό της να της το επιβεβαιώσει.

Εγώ βάζω υπενθύμιση στο κινητό για τα διάφορα που πρέπει να πίνω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Στο ξαναλέω, δεν έχει πάθει τίποτα το μωρό επειδή δεν πήρε 2 μέρες τα συμπληρώματα. Αυτό είναι σίγουρο. Ας ρωτήσει και το γιατρό της να της το επιβεβαιώσει.

Εγώ βάζω υπενθύμιση στο κινητό για τα διάφορα που πρέπει να πίνω... ;)

χαχαχαχαχα και εγω αυτο εκανα....ειδικα με το μαγνησιο που το ξεχναγα συνεχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχαχα καλα εχετε πλακα.υπενθημηση?καλοοοοοοοοοοοο

αχχχααχχα.εγω οχι αλλα και γω μερικες φορες δεν το χα παρει

το ξεχναγα

αλλα ενταξει δεν πειραζει.ασε που εγω τα παιρνα και μαζι στην αρχη και ηταν σαν να μην τα παιρνα

χαχαχααα

τα χα κανει κουλουβαχατα.αλλα ευτυχωσ ολα οκ

πιστευω δηλαδη

:P:ohmy::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ 2 ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΑΘΑΙΝΑΝ ΚΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ .... ΟΧΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ :P ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΕΣ Κ ΘΑ ΛΥΠΟΘΥΜΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ :blink::blink::blink: ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ... B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To mwro pairnei apo emas, sunepws h elleipsh einai sto diko mas organismo.

Ola auta ta sublirwmata ta pairnoume gia na eimaste emeis geres, to bebe travaei apo

ton organismo mas...pistevw oti den trexei kanenas logos anhsuxias...apla den prepei na parei 2ples doseis an to 3exasei, 8a sunexisei san na mi sunevh.

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΞΕΧΝΟΥΣΑ...ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΙΑ ΟΧΙ...ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΤΣΑΝΤΕΣ ΕΙΧΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ!!!ΑΚΟΜΗ Κ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΒΡΙΣΚΑ...ΧΑΧΑΑΧΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι 2 έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΛΟΙΠΟΝ.ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ Η ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ? ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΠΑΝ

ΤΗΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

που να λιμοκτονεί η μαμά το μωρό θα πάρει αυτά που είναι να πάρει από τα κόκκαλά της, από τα δόντια της κτλ. Μην ανησυχεί γιατί εγώ δεν έπαιρνα καθόλου απλά φρόντιζα να τρώω σωστα και μια χαρά είναι και το μωρό και τα δόντια μου!χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχατιστω κοριτσια μου τα ειδε ολα οσα γραψατε και τησ λεω να... κοιτα τι απαντανε ολες...και μου λεει

οκ ενταξει.χαλαρωσε μπορω να πω.ε μα πια

με εσκασε :laugh: :kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΦΡΟΥΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ. ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο οπως απαντησαν και τα θυ7πολοιπα κοριτσακια τα συμπληρωματα ειναι για εμας

δεν χρειαζετε τοσος πανικος απο την φιλη σου

υπαρχουν και εγκυες που δεν πηραν καθολου ασβεστιο

και δεν επαθαν τιποτα (για μενα μιλαω) τωρα αν δεν ξεχναει τα συμπληρωματα σε καθημερινη βαση δεν τρεχει και τιποτα B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...