Μετάβαση σε περιεχόμενο

mia erwtisi????


Recommended Posts

κουκλαρα μου ομορφη,κοριτσακι μου καλο!

μη μασας! θα γινει το θαυμα! θα σου πω εγω σε λιγους μηνες που θα χρειαστεις αλλα δυο χερια για να αλλαζεις πανες-να θηλαζεις και να νταντευεις το νινακι σου!αχ να ξερες ποσο πολυ θελω να σε δω εγκυο δε μπορεις να φανταστεις ποσο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγες μέρες μετά την επαφή και ενώ κοιμόμουν ξυπνάω ξαφνικά και νιώθω μια αναγούλα! Ανοιγω τα μάτια... σε λίγα δευτερόλεπτα είχε περάσει. Το μυαλό μου πάει αμέσως εκεί! "Μπα, το άγχος μου θα είναι λέω(επειδη ειχε γινει στραβη). Εκείνη τη μέρα όμως το ένιωσα! Θα μου πεις πολύ νωρίς για συμπτώματα... Ισως! Εγώ όμως το ενιωσα! Το ένιωθα όλο το μηνα και ειχα πολλά συμπτώματα από κει και πέρα πολύ πριν την καθυστέρηση. Αφού τεστ έκανα πολύ πριν την αναμενόμενη περίοδο γιατί ημουν σίγουρη! Και φυσικά ήταν θετικό!

Σου εύχομαι αυτό που νιώθεις να ειναι ενα σποράκι μέσα σου! Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως δεν ένιωσα ΤΙΠΟΤΑ κατά τη σύλληψη και τα συμπτώματα άρχισαν όταν πια ήξερα πως ήμουν έγκυος. Όλα τα άλλα πιστεύω πως είναι απλώς ένστικτο ή απλώς ελπίδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...